Savatage

Μόνο δάκρυα το σετ των savatage. Στην πρώτη νότα του πιάνου στο gutter ballet, θα 'χα φύγει ήδη αδιάβαστος αν ήμουν εκεί. Μέχρι να ακουστεί η φωνή του Ολιβα νομίζεις ότι είναι ψέμα…Και συμφωνώ ότι ήταν σε εξαιρετική κατάσταση

Ρε ακούγαμε τσιρίδες και δε πιστεύαμε ότι ήταν απ’ τον Jon. Και ο Stevens φωνάρα, αααααχ. Μη το αφήσετε έτσι :frowning:

Απίστευτη απόδοση! Ανατριχίλα!

Επίσης, αδυνατώ να χωνέψω ότι αυτό το γέλιο και τα ουρλιαχτά στο mountain king ήταν όντως “ζωντανά”. Λες και βγήκαν καρφί από τον δίσκο 8) Προσκυνώ αυτή την ερμηνεία

Δεν ξέρω τι λέτε…
Ακούω τώρα με ένα ουισκάκι το πιο ωμό και για μένα το καλύτερο τους άλμπουμ…απόλαυση…

Ευτυχισμένο το 1985, παιδιά…

Πρέπει να πέρασες καλά εσύ χθες βράδυ!!

Τι βαριεστημένο gutter ballet ήταν αυτό; Το έπαιζα και στα ντραμς ένα φεγγάρι νομίζω είναι πολύ πιο αργό από το αυθεντικό!!!



Χωρίς λόγια!!

:cry:

Δεν έχουν διαρρεύσει κι άλλες επαγγελματικές λήψεις ρε γαμώτο;
Σφηνάκια μας μοιράζουν ;

…κάτι είναι κιαυτό:):!:

Από Stevens:

?I need to share with you some immediate news that I just found out today. I have been invited to be a part of the west coast tour of the U.SA… for Trans-Siberian Orchestra (TSO) for the tour this winter. Rehearsals start on November 1, 2015 and the tour goes through Jan. 2 of 2016. Obviously this is a once in a lifetime chance to play in front of close to a million people total this Christmas season in the USA. I’ve been working really hard to get this position the past three years especially, so it’s kind of mind blowing knowing that I just got offered the position today. Unfortunately that means I can’t do the acoustic tour that you put together because obviously can’t do both tours at the same time. That’s horrible to have to tell you that because you’ve worked so hard on the tour but getting the TSO gig is huge for me and my career and I’ve got to take it while I can.?

Νομιζω ειμαστε κοντα στο reunion πλεον, μαλλον μενει να κανονισουν καποιες λεπτομερειες και θα το ανακοινωσουν, ολα τα δεδομενα δειχνουν προς τα εκει.

22 χρόνια…

ρε κοιτα που βουτηξαν την γραμματοσειρα… :lol:

Κι έχω πάρει κιλάκια τελευταία…

http://squintyt4e.livejournal.com/50850.html

Άκρως ενδιαφέρουσα συνέντευξη του Jon Oliva.

https://www.youtube.com/watch?v=TNc1Iag1PDg&feature=share

Μία από τις αγαπημένες μου death metal φωνές να ουρλιάζει
THERE HE IS, THE METAL GOD, THE MOUNTAINKING, JON OLIVAAAAAAAAAAAA!!!
καύλωσε ο κόσμος όλος τι να λέμε τώρα!!!

Έπος!