Scars On Broadway

Πολυ καλό! στο κλασσικό ύφος… εν αναμονή περισσότερων ας ακούσω την δισκάρα…

%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82

2 Likes

κι εγω βαζω λαιβ απ το 16

1 Like

Μια χαρά το κομμάτι, με έπιασε με τη μια!

3 Likes

Το βίδεο είναι γυρισμένο στην έκθεση της Μοιραράκη :stuck_out_tongue: Ωραίο το τραγούδι πάντως…το μουστάκι του Μαλακιάν πάλι, όχι

1 Like

Γι αυτό τον παράτησε το γκομενάκι και πήγε με τον Lars :stuck_out_tongue:

2 Likes

Τα σπασε το νεο τσιφτετελι!
Πω, μου λειπουν πολυ οι System Of A Down, γιατι δε βγαζουν νεο δισκο ρε πστ

3 Likes

Γιατί είναι κατηγορίας Tool στο συγκεκριμένο.

nikos who?

Chantziantoniou

6 Likes

Ναι οντως, απλα οι SOAD προλαβαν κι εβγαλαν και 5 δισκους μεσα σε 7 χρονια … θα μου πεις κι οι αλλοι εβγαλαν 4 μεσα σε 13 χρονια… ελα που ομως ο ενας ειναι μουφα κι ο αλλος μετριος προς καλος, ενω οι SOAD εβγαλαν 4 καταπληκτικες δισκαρες :sunglasses:

Ωραίο, πολυ catchy τραγουδακι.

1 Like

O Mlakian στο βίντεο θυμίζει κάτι ανάμεσα σε Νταλί και Ron Jeremy :stuck_out_tongue:

2 Likes

με ελληνόπουλο στο σχήμα είμαστε για νέες διασκευές λοιπόν…

Όταν ξυπνάς και τραγουδάς "everybody dance… " ε τότε μάλλον είναι καλό το κομμάτι ε;
Κι εμένα μου λείπουν οι SOAD αλλά μακάρι να έβγαζε πιο συχνά με τους Scars κάνα δισκάκι ο Malakian, γιατί ομολογώ πως το πρώτο τους το ακούω πιο συχνά από τα SOAD.

2 Likes

5 καταπληκτικές δισκάρες.

3 Likes

Δεν ξερω αν οι System Of A Down θα βγαλουν ποτε νεο δισκο αλλα αν αυτο γινει πρεπει να γινει σωστα και να τιμησουν την ιστορια τους και ο δισκος να ειναι αξια συνεχεια των προηγουμενων. Μπαντα με τοσο ξεχωριστη ταυτοτητα… Πολυ καλο το τραγουδι του Daron Malakian με τους Scars On Broadway.

Να το και το Dictator

Το βρήκα σε live έκδοση γιατί το παραπάνω link δεν βγάζει κάπου. Γαμάτο είναι κι αυτό

μια χαρα μου βγαινει εμενα. Λογικα αυριο θα ανεβει και στο yt