Septic Flesh

Εγω σε λεω σεπτικ φλες
κι εσυ με λες Κουρουμπελες…

εγω για αυτο ^μπηκα περισσοτερο…ευχαριστω δεοντος για την φιλοξενια και σας καλησπεριζω.

:?:stuck_out_tongue:

Πάντως αν μπεί κάποιος και διαβάσει αυτό το θρεντ και μετά αυτό του καινούργιου αλμπουμ, θα νομίζει πως μπήκε σε άλλο φόρουμ ε.

Για αυτό καλή θα ήταν μια μεταφορά ποστ από το ένα θρεντ στο άλλο

Δυσκολη η μεταφορα παντως γιατι σε πολλα ποστ μιλανε και για το αλμπουμ
αλλα και για την μπαντα και για τους αλλους χρηστες.

σετλιστ απο Γαλλια:

The Vampire from Nazareth
Communion
The Great Mass of Death
Virtues of the Beast
Unbeliever
Pyramid God
Lovecraft’s Death
Oceans of Grey
DNA
We The Gods
Esoptron
Persepolis
Encore:
Anubis
Five-Pointed Star
Encore 2:
Pyramid God

Σας αγαπαω, σας λατρευω αλλα στο λαηβ δεν θα ερθω, σορυ.

Ειναι γνωστο οτι παιζουν κομματια μονο μεχρι το Revolytion DNA,το ενα που ειναι πιο παλιο,αποτελει ευχαριστη εκπληξη.
Τους ειδα στην τελευταια τους περιοδεια και ομολογω οτι δεν εντυπωσιαστηκα και ιδιαιτερα,οποτε count me out too!

Το Pyramid God 2 φορές το παίζουν?:-k

μαζι με τους rotting christ οτι καλυτερο εχει να δωσει η ελληνικη μεταλ σκηνη πιστευω,με τα 2 τελευταια αλμπουμ τους να ναι εξαιρετικα…μπορεσαν να κανουν δικο τους ηχο και να ξεχωριζουν πλεον απο τα υπολοιπα κοινοτυπα συγκροτηματα…τα βαθια μπρουταλ τους ειναι one of a kind!

Έχει διαρρεύσει το πρώτο single από το νέο άλμπουμ. Order of Dracul ο τίτλος του κομματιού. Μέτριο μου φάνηκε, Λίγο πανικός με την ορχήστρα βασικά, καλύπτει τα πάντα σε κάποιος στιγμές χωρίς να παίζει κάτι φοβερό.

Κι εγώ δεν τρελάθηκα.

Πολύ επιδεικτικά θα έλεγα πως χρησιμοποιείται ορχήστρα.

Όμως είναι από τις αγαπημένες μπάντες, οπότε υπομονή ως τις 20\6.

Δεν το άκουσα και μάλλον δεν θα ασχοληθώ, νομίζω ότι στο Communion πιάσανε κορυφή σε αυτό που θέλανε να κάνουνε, από εκεί και πέρα οι πολλές ορχήστρες με κουράζουν και δείχνουν και έλλειψη έμπνευσης και κινήσεις εντυπωσιασμού. Μου λείπει ο παλιός τους ήχος που ήταν πραγματικά μοναδικός.

μετριο κομματι με ενα καλο ριφακι μονο…γενικα δε μαρεσει αυτη η κατευθυνση που ακολουθαν,κριμα

Δεν μου έκανε εντύπωση ιδιαίτερη το νέο κομμάτι… πολύ generic ρε παιδι μου. Το άκουσα 3 φορές χτες κ σημέρα ούτε που το θυμάμαι.

άντε και καλό πάσχα

Mόλις είδα το εξώφυλλο του [B]Τitan[/B]…
Φτάνει ρε Σετ ή πώς άλλιως σε λένε, δε λέω τσάμπα σας βγαίνει να κάνεις τα εξώφυλλα, αλλά φτάνει.
Όσο για τη μουσική με ανησυχεί το γεγονός που δίνουν πάλι το βάρος στις ορχήστρες.
Πού είσαι ρε Σωτήρη με τις μουσικάρες σου! Το [B]Great Mass[/B] δεν το αντέχω αλλά να μου πεις τα λεφτά είναι πια στο συμφόνικ μέταλ με λίγο από σεπουλτουρα. Μακάρι να βγω λάθος!

Σκεφτόμουν τις προάλλες ότι το καλύτερο πρόσφατο εξώφυλλό τους είναι αυτό:

και μετά είδα ότι δεν είναι του seth :’)

Στις 5 μπορείτε να περάσετε μια βόλτα από την κεντρική μας σελίδα για ένα ακόμα τραγούδι από το “Titan”.

Μια από τις πιο ενδιαφέρουσες/καλύτερες συνθέσεις του άλμπουμ κατά την άποψή μου.

Ελπιζω να ειναι καλυτερο απο το πρωτο το οποιο ηταν τουλαχιστον απογοητευση

[B]Here[/B]you are

Καλούλι.