Sepultura Live στα Ιωάννινα

:!:

καταραμένα γιαννενα…εκει, εκεί, στη β εθνικη.!(μια που το γαμήσαμε τελείως)

βεβαια μην το αποκλειεις τελειως,μπορει να σκασουν και εδω…

Μπα, δεν πιστεύω…λογικα θα εχει και αθηνα-θεσσαλονικη, ετσι?

έτσι λένε οι φήμες

Στα @@ μας ρε,παμε Γιαννενα!Δε γαμιεται,εχω και σπιτι να μεινουμε!:wink:

Sepultura χωρίς αδέρφια Cavalera και εναν μαύρο ατάλαντο να τραγουδαέι να μου λείπει…καλύτερα να κάτσουνε σπίτια τους να μην ξεφτιλίζουνε το όνομα των Sepultura!!!

Άσε που δεν το πιστεύω…εδώ γράφει Rotting Christ μετά τους Sepultura που όλοι ξέρουμε…(ο κόσμος το’χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι) ότι ο Σάκης γράφει νέα κομμάτια τώρα και ψάχνει νέα μέλη στην μπάντα και είναι αδύνατο να βγεί για live…

o xωρος ποσους χωραει?

Oι Seps έτσι κι’ αλλιώς έρχονται Αθήνα και Σαλόνικα λογικά. Γιατί όχι και Γιάννενα; :wink:

Επειδή μάλλον κάποιοι δεν διαβάζουν καλά τον τίτλο ή τα μπέρδεψαν λίγο, ο τίτλος είναι:

“Sepultura Live στα Ιωάννινα”

Για Rotting Christ πάτε εδώ: http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4613&page=31&highlight=Rotting+Christ

Δεν είναι και πυρηνική φυσική

Καποτε αυτο το να καροιδεψουμε τις μπαντες που παιζουν στην επαρχια,υπερισχυε και ‘‘περνουσε’’ καπως ανα την Ελλαδα,τωρα πλεον οι γραφικοι ειναι οι ‘‘πρωτευουσιανοι’’ που κοροιδευουν.Μπραβο στην επαρχια και στα Γιαννενα.
Αθηναιοι,μην τα ξαναλεμε,χαλαρωστε λιγο,εχετε αρχισει να κουραζετε.Οπου τους καλουν κι εχουν κοσμο θα πανε να παιξουν,οχι εξω απο το σπιτι σας ,στην πρωτευουσα,επειδη το θελετε εσεις.Αντε,ολοι απο επαρχια κρατατε,αντε τωρα.Περιμενετε να ερθει το Πασχα για να πατε στα χωρια σας και να μαθετε απο που κραταει η σκουφια σας,αντε επιτελους.
Ναι,ρε και στα Καρδαμυλα,αν τους πληρωνουν,θα πανε!!!

  • Η κουβέντα για Christ συνεχίζετε στο τοπικ τους -

νομιζω καπου στα 300 ατομα. αλλα δεν ειμαι καλος στους υπολογισμους… :-k

…αυτός είσαι…πρώτος…και τα Γιάννενα είναι και γαμώ τις πόλεις…μια χαρά θά’ναι:):!:

Οχι,δεν κατάλαβες…
Δεν έχει να κάνει με τα Ιωάννινα.απλά θεωρώ ότι θα έπρεπε να κάτσουν σπίτι τους και εκεί έπεσε η βαρύτητα του e-mail μου.Το όνομα των Sepultura θεωρώ ότι έχει τεράστια ιστορία και βαρύτητα για να συνεχίζουν να το κρατάνε κάποιοι,όταν στην πλειοψηφία τους κιόλας δεν είναι ιδρυτικά μέλη.Αποψη μου πάντα…

Eιδικά αν είναι και μαύροι ε;

Να ωραίο και σοβαρό κίνητρο για επεισόδια μεταξύ οπαδών ΠΑΣ - ΑΕΛ, όταν οι βυσσινί ανέβουν του χρόνου Super League.

Πσσ, μπράβο τα Γιάννενα! Πραγματικά surreal (για τα ελληνικά δεδομένα) ο τίτλος του θρεντ. Έτσι, να δούμε κι άλλα τέτοια λάιβ μελλοντικά! (καλά, εμείς ειδικά εδώ που μένουμε δε θα τα δούμε, αλλά τέσπα :P)

Ναι ρε Stef,ετσι,και γαμω θα ειναι!!!Η μιση μπαντα που ειχα ειναι απο Γιαννενα(2/5,ενας απο Θεσ/νικη,ενας απο Αθηνα και ενας,εγω,απο Λαρισα),συν τα 2 ξαδερφακια μου που σπουδαζουν εκει,τζαμι!Δε θα ξερουμε σε ποιο σπιτι να πρωτοκοιμηθουμε,μετα τις μπυρες,LOL!!!:lol:

31 Μαιου στο Boxx Live Stage οι Sepultura. απο το fb του Αραβιδη

αν μπορει καποιος mod να βαλει και την ημερομηνια στον τιτλο

30 Μαιου
εισιτηριο 20?