Sepultura vs Slayer

Είχα ξεχάσει να βάλω poll.Ψηφίζουμε δαγκωτά!Η μεγάλη Thrash τιτανομαχία ξαναξεκινάει! 8)

Σε 4 μήνες οι σεπουλτούρα έγιναν απ τις αγαπημένες σου μπάντες φίλος.

Λοιπόν, τι να λέμε τώρα και για τους δύο…
Εγώ βάζω σεπουλτούρα μόνο και μόνο γιατί είχα κολλήσει μαζί τους για περισσότερο καιρό. άρα ψηφίζω συναίσθημα και διόλου δαγκωτό.

8O 8O 8O 8O 8O Ανέκαθεν ήταν από τις αγαπημένες μου μπάντες. 8)

8O 8O 8O 8O 8O Ανέκαθεν ήταν από τις αγαπημένες μου μπάντες. 8)[/quote]

μάλλον για μένα πήγαινε αυτό… και τι, λίγο είναι 4 μήνες?

Reign in blood-κορυφαίο…

slayer χαλαρά

Aνετοτατα slayer…

Τεραστιες μπαντες και οι δυο, τρομερα επιδραστικες (τα Reign In Blood και Roots εφτιαξαν ολοκληρα ιδωματα)…

Προσωπικα θα πω Slayer για τον καταιγισμο των Hell Awaits, Reign In Blood αλλα και για τον πικροχολο ηχο των South Of Heaven, Seasons In The Abyss…

Α, και γιατι το Christ Illusion ειναι δισκαρα…

Slayer βέβαια, δεν νομίζω ότι υπάρχει καν δίλημμα…οι Sepultura εδώ και 10 χρόνια βγάζουν την μια πατάτα μετά την άλλη…
και είτε με Μαξ, είτε χωρίς, ένα γκρουπ πρέπει να κρίνεται με βάση την συνολική πορεία του, και όχι μόνο με βάση την χρυσή του εποχή, για αυτό και οι Slayer είναι πολύ μπροστά από τους Seps.

H μεγάλη επανασύνδεση πλησιάζει…Απιστοι κρυφτείτε…:lol: :lol:

Sepultura for the win!!!

Slayer…Απλά και απέριττα…

TA EIPES OLA.

Εμ έτσι είναι. Slayer!

Συμφωνώ αλλά ένα Arise και ένα Beneath the remains οι Slayer ούτε στα όνειρα τους. Μόνο γι αυτά τα δύο οι Seps θα είναι πολύ μπροστά απ’ τους Σφαγείς.

:thumbup:

και τα 2 μαζί δεν πιάνουν το “Hell Awaits” μόνο του, από πολλές απόψεις, χώρια τα άλλα…βέβαια όλες αυτές οι κουβέντες είναι υποκειμενικές…whatever

ΕTERNAL RESPECT…8)

Δισκαρες και τα δυο, αλλα το Reign In Blood ειναι ΟΛΟΚΛΗΡΟ το αμερικανικο death metal…

Slayer,no second thoughts for me…