Sepultura vs Slayer

Re mhn kanete akura poll.Kai ta 2 sugrothmata einai to idio shmantika ws pros thn prosfora tous kai den xreiazontai sugriseis!Auta.

Aκυρο δεν είναι από την άποψη ότι είναι το αιώνιο ερώτημα που βασανίζει τους απανταχού thrashers…:wink: Στο κάτω κάτω ανταλλαγές απόψεων κάνουμε…8)

Αν είναι αυτό άκυρο poll (όπου συγκρίνονται συγκροτήματα ίδιου ύφους) τότε τι να πούμε για ψηφοφορίες τύπου Cure vs. HIM… Μάλλον αυτή η ψηφοφoρία θα μείνει ως “πρώτυπο” άκυρου poll…

φοβαμαι ακομη και να απαντησω…
πολυ ιεροσυλο δημοψηφισμα…

(παντως, πριν καποια χρονια ισως να ελεγα slayer… τωρα δεν ξερω…)

δεν μπορω να ψηφισω…

Pantws gnwmh moy einai oti den einai dynaton na sygrinoyme diskoys-sta8moys opws ta Hell Awaits, Beneath The Remains, Arise. Oi Slayer omws exoyn synolikoterh a3iopreph paroysia ston xwro. Gia afto kai toys pshfisa anti twn Sepultura poy kapote evgazan diskares alla apo to Roots kai meta den…

Gamatoi kai oi Seps alla kathe fora pou akouw to Seasons mou feugei kathe amfibolia…SLAYEERRR!

Sepultura! Οι Slayer ποτέ δε μ’άρεσαν.

χμ. δυσκολο. αρκετα. απο τη μια εχω τα seasons, reign κτλ που γουσταρω, από την αλλη τα beneath, arise κτλ που ειναι παραπανω απο ρισπεκτ. μαλλον αλλαζουν τα γουστα απο εποχη σε εποχη. θα ελεγα slayer για αυτην την περιοδο, αλλά δε ψηφιζω επειδη αλλαζω γνωμη κατα καιρους στο θεμα…

http://img167.imageshack.us/img167/3116/slayeraguilavm8ao7ls5.gif

τα σπάει! :wink:

------¨Σληρη διαμαχη¨…ψηφιζω σλειερ διοτι στην θρας μετραει το πιο πορωτικο…οσο πιο πορωτικο ειναι κατι τοσο το καλυτερο…υπαρχει κατι ποιο πορωτικο απο το Angel Of Death?..για μενα οχι…
-------Επισης οι Σεπουλτουρα εχουν παρουσιασει μια κακη εικονα στο κοινο αφου συνεχως τσακωνονται και δινουν αφορμες για επικριτικα σχολια…αντιθετως οι σλειερ ειναι αφοσιωμενοι στην δουλεια τους και δινουν την εικονα μιας πιο σοβαρης μπαντας…:slight_smile:

Μου αρεσουν πιο πολυ οι Sepultura αν και απο riffs οι Slayer εχουν να πουν πιο πολλα πιστευω.Το θεμα ειναι οτι δε τη παλευω καθολου με Slayer.Τι να πω,ισως ειμαι λιγο φλωρακη κατα βαθος:dunno:

Slayer γιατι είναι πολύ πιο απειλιτικοί και “μαύροι”!

πραγματικα ΚΑΝΕΝΑΣ…δεν μαρεσει καθολου το ειδος αυτο…2-3 τραγουδια τν σλειερ αλλ απο σεπουλτουρα οτι εχω ακουσει χαλια…

an kai oi dio htan 8eoi, pshfisa sep’s logw proswpikhs adinamias. akoma kai to morbid visions to eixa liwsei pitsirikas!!!

Ase pou ka8e fora pou akouw thn 8eikh ataka tou cavalera, mou erxetai na ta spasw ola:

[SIZE=“5”]Come on Barcelona, let’s destroy this fuckin’ plaaaaaace!!![/SIZE]

ρε φιλε μας δουλευεις?
αφου δε σου αρεσει καν το ειδος, τι καθεσαι και ασχολεισαι και γραφεις?!?

Το ότι δεν του αρέσει το είδος δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να έχει άποψη κιόλας. Μάλλον εσένα σε πείραξε περισσότερο ο τρόπος του.

πω πω…τι εισαι συ ρε???ελεος πια…ελεος…δεν θα κατσω να σου δωσω και εξηγηση…[-X [-X