Sepultura vs Slayer

Εκει ειναι χειροτερα τα πραγματα :stuck_out_tongue:

Παντως ουτε στιχουργικα αναφερει θεους και μαλακιες ουτε κανει δηλωσεις του στυλ “Ο θεος ειναι μεγαλος”.
Οποτε, εφοσον δεν επηρεαζει την μουσικη και την παρουσια του, δεν πα να’ναι και ιαχωβας :stuck_out_tongue:

Edit: Α ναι, α μπραβο, ο Araya δεν ειναι καθολικος? Thnx Red Rum!

τι ? ολοι χριστιανοι ειναι? σκατα στα μουτρα τους λοιπον…και ψηφιζω…

NUCLEAR ASSAULT

Θελω ο Lilker να εχει κανει δηλωση οτι ειναι προτεσταντης :stuck_out_tongue:

μη σταματα σε παρακαλω δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι!! μπρρρρ!

Βρηκα συνεντευξη του. Αθεος ειναι, τυχερουλη :stuck_out_tongue:

κατι ειχα και γω υποψιν μου απο παλιοτερα… εμ βεβαια ο ανθρωπος ειναι σοβαρος και μεγιστη μορφη!!! κυριοι χριστιανοι ροκ σταρς Araya & Cavalera:lol::lol:

Την έχει διαβάσει αυτή τη συνέντευξη ο King???
Και ζει ακόμα ο Araya???:lol::lol::lol:

Βλεπω ανακαμψη των sep maniacs στο poll…για να συνεχισουμε πιο δυνατά…:smiley:

Εμ, καταλαβε ο κοσμος οτι οι Slayer ειναι απο τις πιο ποζεραδικες (τυπου Slipknot,manowar) μπαντες που το παιζουν τερμα σατανιστες αλλα στην πραγματικοτητα καθε Κυριακη στην εκκλησια…:stuck_out_tongue:
Μονο ο King πρεπει να ειναι τρου!

Μεγάλη πλάκα θα χε να βρεθεί και καμιά συνέντευξη του King, που να λέει τα ίδια με τον Araya!

Εδω ο Βenton (Deicide) αποκαλυφθηκε οτι εχει παντρευει με χριστιανικο γαμο σε Εκκλησία…:lol: Για να μην σας πιανουν κοροιδα καποιοι καποιοι…:stuck_out_tongue:

εδω ο Cavalera και ο Mustaine(ασχετος με την κουβεντα ο δευτερος αλλα τον πηρε η μπαλλα) εχουν προσκηνυσει στην Τηνο!! τι να λεμε τωρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ουστ ρε…

Έτσι είναι. Κι αυτός είναι μάλλον το πιο κραυγαλέο παράδειγμα.
Έμενα εξάλλου δεν με αφορούν οι θρησκείες ανεξερέτως. Το να μου λέει κάποιος ότι είναι σατανιστής ή χριστιανός ή μουσουλμάνος κτλ, το ίδιο μου κάνει. Όλες είναι η ίδια παγίδα, όσες επιμέρους διαφορές και αν έχουν.

Καλα ο Mustaine το εχει καψει με ολα αυτα που επαιρνε, ετσι εξηγειται :stuck_out_tongue:

Παντως μου φαινεται αρκετα υποκριτικο να τραγουδας αυτα που τραγουδας και υστερα να δηλωνεις καθολικος… Το ιδιο ισχυει και για τον Benton αλλα οι Deicide μου ειναι αδιαφοροι οποτε who cares? :stuck_out_tongue:

Ο Mustaine ειναι η ζωντανη αποδειξη πως οταν σταματας τα ναρκωτικα σιγα σιγα αρχιζεις να γραφεις μαλακιες :lol::lol::stuck_out_tongue: και ο Cavalera πως αν δεις καραβι στο βουνο( η στην προκειμενη περιπτωση στον πατο της εμπνευσης) μουνι το εχει συρει!!:lol::p:)

Ενα ειναι το συγκροτημα!

:lol:NECROS CHRISTOSμετσααααααααααααααααααααααααααααααααλ!!

Για να καταλάβω τώρα δηλαδή. Αποφασίζετε αν μία μπάντα είναι καλή και σας αρέσει από τις θρησκευτικές πεποιθήσεις των μελών ή όλος αυτός ο διάλογος είναι απλά κακό χιούμορ?

Το αστειο που ειναι;

Και double post επιτηδες. Για οσους δεν το ξερουν, ο Λεμμης κατα πασα πιθανοτητα ειναι κρυφοδεξιος, οποτε να μην ακουμε Motorhead ε.

Μονο ο Outlaw αποφασιζει ετσι :slight_smile: