Sherlock, BBC

ενταξει μαλακια τους. τους χαλουσε δηλαδη να δειξουνε την αγγλικη σειρα?

λολ,αυτοι το πηγαν παραπερα,η lucy liu για Γουοτσον λεει.

…αμέσως να το καταστρέψουν! :lol:
Joan Watson λέει

Edit: 10 ώρες να κάνω ένα ποστ, άλλα τόσα εμφανίστηκαν

πωωω… κλασσικες αμερκανικες γελοιοτητες, δεν το βλεπω ουτε γι’αστειο…

Sherlock’s Benedict Cumberbatch Breaks His Silence on CBS’ Elementary: ‘I’d Be Frightened’

Πριν μερικές μέρες καταβρόχθισα πρώτο και δεύτερο κύκλο. ΡΕ ΤΙ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??? ΑΣΞΗΓΣΞΗΑΓΣΞΑΗΣΓΞΑΣΗΓΞΗΑΣΓΑΣ!!!

Έχω πάθει σοκ με το καταπληκτικό κονσεπτ (πετυχημένη μεταφορά στο σύγχρονο της εποχής), με όλο το καστ μηδενός εξαιρουμένου (ακόμα ΚΑΙ με τον τύπο που παίζει τον anderson), με το σενάριο, τη σκηνοθεσία, τη φωτογραφία… Μπορώ να αποθεώνω για ώρες. Γενικά η σειρά έχει απίστευτη δυναμική, ευφυέστατους διαλόγους, ανατροπές, πλοκή θεική, τρομερό Μοριατι και αψεγάδιαστη προφορά :p.

Όλα τα επεισόδια ένα κ ένα (θα την ξαναδώ απ την αρχή οπωσδήποτε), αλλά στο 2Χ03 έκλαψα απ τη συγκίνηση. Πραγματικά ότι καλύτερο έχω δει εδώ και πολύ καιρό. Δε θα πω γνώμη για το τέλος ούτε θα διαβάσω εδώ και κει των υπολοίπων απλά και μόνο γιατί στο 3Χ01 θα μας τα πει όλα η σειρά όπως πρέπει με τέλειο τρόπο. Δεν μπορώ να περιμένω λέμε… :smiley:

ΥΓ: πέθανα: http://www.youtube.com/watch?v=o05oJYknOyg (γαμηστερότερη ατάκα χιλιετίας)

εδιτ: για το αμερικάνικο τι να πεις, ότι του φανεί του λολοστεφανή

Τριτη σεζον φθινοπωρο 2013 λεει, τιναυτα ρε.

ε ηθελες σερλοκ ή χομπιτ;

true dat.
Hobbit uber allez

οποιος θελει μπορει να δει τον πιλοτο απο elementary

Ωραία σειρά δεν λέω ([I]σε σχέση με τις πρόσφατες μ%^&#@$ που προβάλλονται[/I]) αλλά την πολυαγαπημένη σειρά της[U] GRANADA [/U]με [B]Τζέρεμυ Μπρετ [/B]και [B]Ντειβντ Μπουρκ [/B]δεν την αλλάζω με τπτ που να μου κοπεί σύριζα ο π&@#$% !!!

η σειρα απλα σαρωνει.κατα τη γνωμη μου οτι καλυτερο εχει βγει τα τελευταια χρονια

(δεν εχω δει games of thrones)

επιτέλους αξιώθηκα να την ξεκινήσω.

είδα την πρώτη σεζόν.

ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ.

δες το 2,1 και τα ξαναλεμε8) σοκ και δεος

και το 2.3 είναι εγκεφαλικό.

Αντεεεεεεεεεεε

πότε ξεκινάει η 3 σεζόν κορίτσια??

Δεν εχει ανακοινωθει επισημα, αλλα νομιζω Νοεμβρη μαζι με Δοκτορα Χου.

Το imdb δίνει το πρώτο επεισόδιο στις 31/10 οπότε φαντάζομαι επίσημο θα είναι
http://www.imdb.com/title/tt1475582/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

Mark Gatiss will appear in the fourth season of HBO?s Thrones. :slight_smile:
Moar Brits to the GoT!