Sherlock, BBC

[spoiler]ναι κι εγω το καταλαβα οτι ηταν αυτος αλλα αντε να σκεφτεις αυτο με τη ζωνη κλπ

ο φριμαν ειναι απο τους πιο φυσικους ηθοποιους

το δευτερο επεισοδιο ηταν απολαυστικοτατο[/spoiler]

ιδεα μου ειναι ή το χουν κανει πιο αναλαφρο;

δε με ενοχλει, αλλα σα ναγινε λιγο αποτομα

Ναι όντως πολύ πιο ανάλαφρο αλλά και εμένα δεν με ενοχλεί. Μάλλον ταίριαξε κιόλας θα έλεγα.

[SPOILER]Καλά τις λεπτομέρειες με την ζώνη και τα ρέστα εννοείται ούτε που να μου περάσει από το μυαλό [/SPOILER]

ναι συνηθιζεται οταν ανεβαινει το hype
βλ. και 3η σεζον game of thrones
5η dexter

Moffat επιβεβαιωνει σηζον 4 και 5

εξαιρετικά νέα. μόνο να μην περιμένουμε πάλι 2 χρόνια :Ρ

καλη φαση. μακαρι να την εχουν ετοιμη το καλοκαιρι την 4η

ειδα 3χ02

καρδουλες μονο!

Η σεζον αρχισε μετρια,εκλεισε εντυπωσιακα και σε αφηνει να περιμενεις την καινουρια,με ενα ΤΙ?ΠΩΣ?κλασικα πραγματα δηλ

Δεν μπορώ καν να περιγράψω σε πόσο μεγάλο βαθμό έχει καεί το μυαλό μου από την παρακολούθηση του 3 επεισοδίου. Είμαι σίγουρος πως επίτηδες τα έκαναν πιο χαλαρά τα 2 πρώτα (αν και μου άρεσαν πολύ) έτσι για να μας γαμήσουν ωραία στο τελευταίο.

Καβλες…

Aπογοητευτικό νομίζω το 3ο και το φινάλε γενικά, μέτρια σεζόν ενώ ξεκίνησε πολύ δυνατά και έξυπνα…

ο Μοφατ εφαρμόζει πλέον το Doctor Who στυλ της τελευταίας σεζόν του, δηλαδή 80% συναισθηματισμός και 20% ιστορία, μαλακία του ομως γτ ειναι για πολλα παραπάνω…

Οπως και ναχει εγω απογοητευτηκα απο το κλεισιμο και απο το επεισοδιο γενικα…

αναμενουμε 4η

Α επιτελους καποιος που δεν επαθε εγκεφαλικο με το τελος. Ουτε μενα μου εκατσε πολυ καλα το τελευταιο μερος του φιναλε. Οχι οτι δεν ηταν καλο επεισοδιο,αλλα νταξει οχι και επος κτλ που ακουω συνεχως

επος σαν τελος πρωτης η δευτερης δεν ηταν ρε σεις, αλλα ειχε ανατροπες ειδικα στην μεση του επεισοδιου. οχι μια χαρα ηταν, απλα ειχανε μεγαλωσει παρα πολυ οι προσδοκιες ολονων λογω της φημης που εχει αποκτησει η σειρα.

ηταν τελειως αντι-sherlock η φαση

καλα το σκηνικο με την Mary ασχολιαστο

Η φάση με τη Μέρι ήταν το μοναδικό πράγμα που ξενέρωσε εμένα μαζί με το ότι έλειπε λίγο το σκοτάδι των 2 προηγούμενων σεζόν. Κατά τ’ άλλα μια χαρά.

Γάμησε ασύστολα το 3ο επεισόδιο ρε τι κάθεστε και λέτε. Από την αρχή ως το τέλος.

  • ενας ακομα για να φαει κραξιμο!! ωραια ζεσον δε λεω [SPOILER]αλλα η προσθήκη της μερις και πιο πολυ η τοοοοση συμπάθεια απο τον serlock δεν μου αρεσε…[/SPOILER]