Shrinebuilder's debut

δείτε και ποστ νούμερο ένδεκα ρε :stuck_out_tongue:

εσύ αμέσως να πετάξεις χολή (λανδ) για το γιουροπάουερ!

TΑ ΧΑΠΙΑ ΜΑΣ!

Ανέβηκε το πρώτα δείγμα - Pyramid of the moon, στο http://www.myspace.com/shrinebuildergroup

Τρομερά ενθαρρυντικό! Είπαμε ότι θα μας πάρει τα μυαλά και είναι πλέον γεγονός.

Ριπόρτ να μεταφερθεί στις κυκλοφορίες ή τουλάχιστον στο g & a.

Πόρωση. :vibrate:

Πω, πω, σούπερ είναι το τραγουδάκι… Ξέρει κανείς πότε κυκλοφορεί ο δίσκος???

Tέλη Οκτώβρη-αρχές Νοέμβρη.

Ωραίο το πρώτο κομμάτι. Αν είναι όλα έτσι, μάλλον μιλάμε για δισκάρα.
Περιμένουμε.

Ωπ…Δν τους ειχα δει αυτους…Απο τα συγκροτηματα των μελων μονο neurosis ακουω,αλλα το τραγουδακι ειναι εκρηξη!

γαμει το κομματακι

τα χει ολα και συμφερει

μαλιστα…ενα τραγουδι που σε ολη τη διαρκεια βρωμαει melvins με κιθαρες wino, ενα πρωτο μισο scott kelly και ενα δευτερο μισο ΟΜ

:vibrate::vibrate::vibrate:

cisneros-scott kelly ασσος

εντιτ
το 2ο μισο ειναι ομοποιημενοι sleep, εχω μεινει λιγο :stuck_out_tongue:

Ακριβώς έτσι, συμφωνώ σε όλα.
Πολύ καλό, ειδικά το 2ο μέρος.

Κανείς δεν το πήρε χαμπάρι?

Ορματε ρε!

Τι απομένουν 2 λεπτά γαμώ το σπιτάκι σου.

Το πρόμο είναι ε.

παιδια η κελλυ ξαναγριεψε.

GAMAY?

εχει αυτο το ενοχλητικο beep η να το ψαξω να το κατεβασω?

Όχι δεν έχει beep, απλά λείπει το τελευταίο τραγούδι.

Μαλακες αυτο το Architect ειναι ΓΚΑΒΛΑ.

θελω το τελευταιο τρακ ΤΩΡΑ

Pyramid Of The Moon ρε 8O

Στο επόμενο album των neurosis όταν βγει με το καλό δεν μπορούν να βάλουν τον Al να κάνει guest φωνητικά σε όλα τα τραγούδια?

Λοιπόν το άκουσα 2 φορές χτες, οπότε μπορώ να βγάλω κανά δυό ασφαλή συμπεράσματα.

Συμπέρασμα πρώτο: Wino! Εντάξει, νομίζω ότι το υλικό έχει τη σφραγίδα του νονού, από τις ριφιές εποχής Obsessed μέχρι κάποια all time classic Wino σόλο.

Συμπέρασμα δεύτερο: Cisneros! η ατμόσφαιρα του δίσκου (ή πιο σωστά των 4 κομματιών, από το δικό μου κατέβασμα λείπει το τελευταίο κομμάτι) είναι σήμα κατατεθέν των πραγμάτων που κάνει ο Al με τους ΟΜ. Όπως είπε πιο πριν ο χαλισέκο θυμίζει λίγο OMοποιημένους Sleep.

Συμπέρασμα τρίτο: είχα κάποιες παραπάνω προσδοκίες ότι θα έχουμε κάτι το καινούριο, περίμενα ότι θα έχουμε τον ορισμό κάποιων στάνταρντ για το μέλλον. Από τις πρώτες ακροάσεις δε βλέπω κάτι τέτοιο, όσον αφορά και συνθέσεις και τον ήχο. Αυτό όμως είναι λίγο αυθαίρετο με τόσες λίγες ακροάσεις, οπότε επιφυλάσσομαι για αργότερα.

Μέχρι στιγμής νομίζω ότι τα καλύτερα είναι το Architect και Pyramid of the moon.