Skyclad

στο πουλάω σε άριστη κατάσταση 40 ευρώ.

[SPOILER]θα θελες :p[/SPOILER]

νιώθω τον πόνο σου, μου λείπουνε τα μισά τους :frowning:

Αυτά τα ρημάδια τα παλιά τα έχω σε βινύλιο. Θα ήθελα να ταχω και σε cd, αλλά δεν θα σκάσω κιόλας.

από πότε είναι τόσο ακριβό αυτό; και βασικά γιατί να δώσεις τόσα χρήματα και να μην το πάρεις μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση στο 10ευρω;

Γιατί να τα θες σε cd; Σε βινύλιο δε φτάνει; Μου ακούγεται παράλογο… :-k

Ξέρετε και κάνα Site που να πουλάει μπλουζάκια τους; :smiley:

Το Prince το έχω με αυτόγραφα τους:P . Πάντως εγώ ακόμα ως αγαπημένα θεωρώ τα Jonas Ark και Burnt offerings. Όλα πάντως μέχρι και το Prince είναι υπερκλάσσικ! Και τι συναυλίες!! Αξέχαστες!

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος… Κάποτε το χαμερ είχε δώρο ένα cd με 5-6 κομμάτια skyclad θυμάται κάποιος ποια κομμάτια ήταν? ότι θυμάμαι χαίρομαι αλλά θυμάμαι είχε μια κομματαρα που είχα τρελαθεί, αλλά δεν θυμάμαι ποιο είναι!!!

5-6? :-k εγώ θυμάμαι μια νορμάλ συλλογή το 2001 με αυτά:
-A Well Beside The River, Cancer Of The Heart, Something To Cling To, Worn Out Sole To Heel, Troublesometimes, I Dubious, Science Never Sleeps, History Lessons, Bombjour!, A Badtime Story

το βρήκα!!! αυτή δεν είναι?? Έχεις δικιο, δεν θυμόμουν καλά!

http://www.discogs.com/sell/item/53074313

Ευχαριστώ πάντως!!:slight_smile:

Και η κομματαρα που έψαχνα είναι αυτή…
http://www.youtube.com/watch?v=yMAdSHGcaNk&feature=youtube_gdata_player

καληνύχτα σας!!! :slight_smile:

Έπος!

Έχει κανείς αυτή τη συλλογή;
Την ψάχνω

:roll::roll::roll:

τοχω κ εγω αυτο το cdακι του χαμμερ… τι με θυμησατε…

εγω λεω χωρίς καμία ντροπή οτι απο εκει γνώρισα και προσκύνησα skyclad

Κ εγώ πάλι το λέω με ντροπή ότι από αυτό το cd τους γνώρισα και δεν μου είχαν κάνει εντύπωση… Τι να πεις… Παιδιά!!!

λιώνω prince και irrational… Και γαμω!! Τι άλλο προτείνετε?

parask τσέκαρε το λινκ από το discogs που έχω βάλει παραπάνω… 4? την πουλάει ο τύπος!!

ολα… παρε κ 2 προσωπικα αγαπημενα κλασικα κ εικονογραφημενα (τσεκαρε κ στιχαρες!)

πω ρε διαολε βραδυατικα…

Καλά, από στιχαρες, άλλο τίποτα αυτή η μπάντα!!!

καλα οσο για στιχους, απο τοτε που διαλυθηκαν 2 μπαντες το iq του μεταλ επεσε πολυ : Skyclad και Death…

(λεω διαλυθηκαν γιατι skyclad χωρις martin, δεν ειναι skyclad)

…ολόσωστοι και οι δύο:):!: