Slayer

το συγκεκριμενο μαζι με human strain και playing with dolls τα θεωρω τα αγαπημενα μου απο αυτο το δισκο… :smiley: και αυτα που αξιζουν περισσοτερο κατε με.

Πολυ ωραιο το post του ChrisP που κανει εναν παραλληλισμο της πορειας των Metallica και των Slayer. Για τα υπολοιπα που λετε το God Hates Us All μου αρεσει περισσοτερο καθε φορα που το ακουω, αλλα ειναι ανισο, δεν μπορω δηλαδη να συγκρινω το Disciple με το Deviance π.χ. ή το God Send Death με το Payback. Κομματια που τα χωριζει αβυσσος. Το Christ Illusion ειναι πιο κοντα στις ριζες τους, πιο Slayer ρε παιδι μου και προσωπικα προτιμω τον τροπο που τραγουδαει ο Araya σε αυτο και ο ιδιος αλλωστε το εχει πει και σε συνεντευξεις. Συνολικα το θεωρω λιγο καλυτερο του God Hates Us All. Το World Painted Blood παλι το θεωρω οτι καλυτερο απο το Seasons και μετα μαζι με το εκπληκτικο και αδικημενο Divine Intervention.

ρε γιατι κανεις δεν μιλαει για το snuff? τρελη κομματαρα (ειδικα η σολια στο ξεκινημα αλλα και ο γαματος τροπος που τραγουδαει ο τομακος!)! αγαπημενο μαζι με το ομοτιτλο και το human strain! και το psychopathy γαμει βεβαια!

Snuff = ΠΑΡΑΝΟΙΑ! ισως κ το αγαπημενο μου απο το αλμπουμ μαζι με Psycopathy Red, Hate Worldwide κ φυσικα το ομονυμο

Exodus featuring Kerry King :slight_smile:

Kοροϊδεύατε τους MANOWAR ε;;;;;;

Για τσεκ;;;;

…αντί για σπέρμα…θά’χει αίμα:p :slight_smile: :!:

χαχα και ήθελα να το ποστάρω!!!

[SPOILER]οι Slayer γαμάνε[/SPOILER]

Με αυτο το προφυλακτικο θα πονεσει πολυ η κοπελα ομως… Μονο για πολυ σκληρες καταστασεις…:stuck_out_tongue:

τι θυμήθηκα…

πωπωπω αυτα ειναι, μεγαλεια για παναγιωτοπουλο και βακαρο!!

παναγιωτοπουλος σε τέντα σε μεγάλο φεστιβάλ, δινει το μικρόφωνο στον lemmy και του λέει αν θέλει να πει κατι στον κόσμο στην ελλαδα

  • γεια σας…είμαι ο lemmy, και εσείς οχι.! :lol:

Ειναι τοτε που έπαιξαν στον μυλο?

yes it is

sto peristeri imoun kai egw :smiley:

Απολαμβανω τις ιστοριες απο αυτους που πηγαν στην συναυλια :smiley:

Και δεν απολαμβάνω καμιά δικιά μου ιστορία γιατί δεν τους εχω δει ποτέ :frowning:

Πω ρε είδατε System του 98! Και μεις θα τους δούμε(:wink: με τον Tankian πλέον να την έχει δει τενόρος… :frowning:

για την ιστορία:

Πω ρε πούστη μου τι εποχές!!!Θυμάμαι οτι κατέβηκαν απο τα δωμάτιά τους o Kerry King,o Hanneman και ο Bostaph να μας δώσουν αυτόγραφα και ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ζήτησε από τους system!!!Ο King ΘΕΟΣ!!!Φορούσε στρατιωτικό παντελόνι, είχε απο μία βότκα σε κάθε τσέπη και τον ρωτούσαμε αν μπορεί να τις πιει!!!:D:
Μέτα ήρθαν για πότα στο empire και πίνανε σαν φίδια.
Η συναυλία στον Μύλο ήταν απο τις καλύτερες που έχω παέι.Οι slayer είχαν πολλά χρόνια να παίξουν σε τόσο μικρό μέρος και ήταν κάβλα να τους βλέπεις σε club.Ο ιδρώτας έσταζε από το ταβάνι,μέχρι πίσω έπεφτε ξιλίκι και είχαν μείνει τόσα άτομα έξω!!ΓΑΜΑΟΥΑ!!!

[I]http://www.rocking.gr/news/Jeff_Hanneman_Slayer_Eftasa_mia_wra_makria_apo_to_thanato/11580/[/I]

Καλά, τί διάολο, τόσο σοβαρό ήταν το περιστατικό ? Μα καλά τί σόι αράχνη τον τσίμπησε, μαύρη χήρα ?

Δεν πιστεύω να είχε και καμιά άλλη παρενέργεια ??..

[SPOILER][/SPOILER]