Slayer

Και το δραμα συνεχιζεται…
Ο καραφλας φαινεται να ειναι εντελως φαουλ αν οντως ο Lοmbardo δεν ηξερε τιποτα.

2 μήνες.

[I]http://www.youtube.com/watch?v=ZpJpna7ZT5g[/I]

:cry:

Η αλήθεια ειναι πως ποτε μαλλον εδω μεσα δεν εχω εξομολογηθεί την μεγάλη μου λατρεία για Slayer, ασχέτως αν δεν φαίνεται με την πρώτη ματια αυτο. Κάποιοι ισως να το γνωρίζουν.Ενηγουεη, δεν εχει σημασία.

Η φυγη του ειναι νωπή και ο έλλειψη του τεράστια.

2 μηνες. Είθε να τρομοκρατεί και τον διάολο με την κιθάρα του

[B]Τωρα[/B] live streaming απο το Rock In Rio

[B][SIZE=“4”]SLAYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER[/SIZE][/B]:vibrate:

Τι διολο γινεται, ειναι φανερο οτι ο Kerry και ο Tom κινουνται σε αλλο μηκος κυματος και εχουν αλλο πλανο ο καθενας για το μελλον των Slayer…

Που εισαι ρε Jeff να βαλεις τα πραγματα στην θεση τους?

πλατεία στην Πολωνία παίρνει το όνομα Jeff Hanneman
[B][U]http://www.youtube.com/watch?v=IvQk1c4TEmM[/U][/B]

…τι αντιφατική χώρα αυτή η Πολωνία:-s…αυτό το προσωπό της μαρέσει:):!:

Αυτα ειναι. Φανταζεσαι να γινοταν και στην Ελλαδα κατι τετοιο και να σε ρωταγαν που μενεις και να ελεγες, στο επομενο στενο αφου περασεις την πλατεια Χανεμαν. Ποσο θα γαμουσε ομως?

Νέο κομμάτι

https://www.youtube.com/watch?v=sBG1WLxlQ9M

Δεν είναι κακό, στα πρότυπα του World Painted Blood μού ακούγεται.

Κακό δεν το λες, λίγο η εισαγωγή μου το χαλάει αλλά οκ

…καλό…δεν έπαθα και την πλάκα μου, αλλά καλό:):!:

Εμένα δεν μου άρεσε σχεδόν καθόλου. Πολύ χιλιοπαιγμένα πράγματα, πολύ μέτρια τα φωνητικά. Γενικά μια μετριότητα το τραγούδι

θα συμφωνησω με militia, μεγαλη βαρεμαρα

Γιατι δεν τα παρατάνε να κάνουν κανα λαιβ μονο;

Αυτή η ατάκα για όποια μπάντα κι αν ακούγεται μου φαίνεται τραγική.
Δεν τα παρατάνε γιατί γουστάρουνε/κονομάνε/βάλε ότι θες.

Δική τους όμως είναι η μπάντα και αυτοί κρίνουν… Κανείς άλλος.
Δικό σου δικαίωμα είναι να μην τους ακούς πλέον, να πηγαίνεις μόνο στα live ή ότι επιθυμείς. Έτσι κι αλλιώς, το Reign In Blood κανείς δε θα στο πάρει από τη δισκοθήκη! :wink:

ΥΓ: Άσε που για τους περισσότερους (εξαιρώντας το Seasons… προφανώς) 00’s>90’s όσον αφορά τις κυκλοφορίες τους.

Ε δεν νομίζω να έρθει κανεις και να μου πάρει τη δισκογραφία τους απο το ράφι ;
Γραφική ατάκα σου φαίνεται αλλα δεν απέχει και πολυ απο την πραγματικότητα . Παει αλλού το θεμα φιλε . Ξερεις η νεα γενιά δεν εχει , δεν απολαμβάνει της πρόσοχης όπως οι παλαιοτεροι… Είναι μεγάλο θεμα . Η αλήθεια είναι οτι ο κύκλος τους παικτηκα και συνθετικά εχει κλείσει .

Το αν έχει κλείσει ή όχι κρίνεται όμως εκ του αποτελέσματος. Όσο οι εμφανίσεις της μπάντας είναι sold out και γενικά πουλάει δεν έχει κλείσει τίποτα. Όσο για το άλμπουμ, ας περιμένουμε να το ακούσουμε και βλέπουμε, δεν μπορούμε να κρίνουμε μόνο από ένα κομμάτι.

Πολύ δυνατό στα πρότυπα του Christ Illusion/World Painted Blood :slight_smile: Κλασσικά αναφορά σε παλιότερο δίσκο (“still god hates us all!”) και προσωπικά μου αρέσει, δε περιμένω κάτι να μου τινάξει τα μυαλά στο τοίχο (αυτό οι Slayer το κάνανε στην περίοδο 1983 - 1990) απλά ένα γαμάτο Slayer δίσκο/EP :wink:

Το RIB είναι το πιό επιδραστικό τους album,το south of heaven το καλύτερό τους και το season το πιο ώριμο…και τα 3 είναι δισκάρες πάντως.Από τα πρόσφατα μου άρεσε το christ illusion.Το καινουργιο κομμάτι μου άρεσε.Μια χαρά είναι