Sleepin Pillow - Superman's blues

κοσμο ειχε αρκετο, βεβαια ηταν, ουτως ή αλλως, ψιλοξεφτιλα το εισητηριο(7? και στα 2 εισητηρια ενα 3ο δωρο:!: )

ο τραγουδιαρης ομως πρεπει να βρει επειγοντως στυλιστα, δεν ειναι μπλουζακια αυτα που φοραει :stuck_out_tongue: !!!

ασε αυτο με τα εισιτηρια το εμαθα αφου τα ειχα παρει

βασικα οταν πηγα να παρω (απο μετροπολις) το ειπα στην πωλητρια 3 φορες μεχρι να καταλαβει το συγκροτημα.και ειχε και αφισα μπροστα της

η μπλουζα με τα τριανταφυλλα οντως χαλια . περιμενα να βγει τσολιας ή κατι αλλο

8/10 στο ΑΝ… :wink:

Μια μέρα μετά τους Anathema! Δεν θα πάει χαμένο το ταξίδι στην Αθήνα δηλαδή!!! :slight_smile:

Επιβεβαίωση…

https://www.facebook.com/#!/event.php?eid=234629836583181

Ευκαιρια να επαναφερουμε αυτη τη ΔΙΣΚΑΡΑ στο προσκηνιο με αφορμη το κλιπ της μπαντας για το [B]An idiot’s point of view[/B] . [B][I][U]CLICK[/U][/I][/B] :!: :smiley:

[SPOILER]E,ok ειμαι fanboy,ενοχλω ? :p[/SPOILER]

Το video είναι παλιό, αλλά όπως και να 'χει, τα παιδιά είναι απίστευτα και ακόμα παραμιλάω από την συναυλία στο Αν…

δε ξέρουμε τίποτα σχετικά με τη φάση που βρίσκονται ε?

γιατί δεν έχουμε κανένα νέο για τυχών νέο άλμπουμ ή έστω συναυλία και έχει περάσει καιρός και από τα 2

Και μετά από αρκετό καιρό θα τους ξαναδούμε στη Μονή Λαζαριστών (Θεσσαλονίκη) στις 2 Σεπτέμβρη

Πρέπει να έρθουν και κάτω κάποια στιγμή το χειμώνα όμως.

Σύμφωνα με το site τούς θα ακούσουμε τουλάχιστον καινούργια πράγματα. Κάτι είναι και αυτό. :slight_smile:

Και απότι λέει,

Sleepin Pillow’s new EP release (Limited Vinyl and CD) and live performance at Festival Monis Lazariston 2 September 2013 with The Viper Vikings

Άψογα.

Νεο κομματι

Μ’αρέσει. Πρέπει να έχουν ακούσει πολύ Steven Wilson πάντως αυτόν τον καιρό…

τι να μας κάνει ένα ΕΡ, άλβουμ και λάιβ αθήνα θέλουμε :frowning:
όσο για το τραγούδι, δε θέλω να σκέφτομαι πως θα ακούγεται ζωντανά…
πίσης το ΕΡ λέγεται “This world is over it’s time for a new one”

χύνωταβρακιάμουμεαυτήτημπάντα

πολύ μέτριο το the past is already here. δύο τραγούδια μου κάνανε κλικ μόνο το skinny puppy και το in Athens