Sludge δίσκοι

http://vimeo.com/56726296

Corrections House ‘Hoax the system’ teaser

Πολυ καλη προταση! Το Another Week In The Theme Park Of Death που επιασα ειναι πολυ ωραιο.

http://vimeo.com/56726296

Τα φοβάμαι λίγο αυτά τα supergroups αλλά ε τι διάολο , γίνεται να μη γαμάει τώρα αυτό το πράγμα; Δεν γίνεται.

To πόσταρα λίγο πιο πάνω αυτό :stuck_out_tongue:

ρε θα γαμάει λέμε

τώρα που είπες supergroup, οι Shrinebuilder τι κάνουν;

Εγω περιμενω αλμπουμαρα…
Αντε γιατι το 12 εκτος απο το Amenra και το Ζatokrez δεν ευχαριστηθηκα πολυ αλλο σλατζ δισκο.

λολ, μας κοροιδεύουν μεσ’τη μάπα μας

Μην αρχίσουμε να λέμε για άλλη μια φορά τι βλέπουν οι Αμερικάνοι

Mην το ποστάρετε το άτιμο το maryland, πονάει χρόνια τώρα

τελικά, υπάρχουν αφίσσες που οδηγούν κόσμο σε αυτοκτονικές τάσεις…ειδικά όταν το φεστ δεν βρίσκεται καν κοντά σου…
[I]Αποδεδειγμένα…[/I]
:frowning: :frowning: :frowning:

Αυτό το Maryland θα πρέπει να άφησε ιστορία…

:slight_smile:

Ε;…
Το περίμενα πολυυυυ καλύτερο

Γαμάει. Industrial βούρκο.

Ναι . & -

Βέβαια ο Lamont και ο Parker έχουν παραπλήσιο ηχητικά project τους Circle Of Animals.
Από τους οποίους δεν θα μας χάλαγε ένας καινούργιος δίσκος.

Α! Αν δεν το χετε πάρει χαμπάρι είμαστε offtopic.
Όλα αυτά είναι για το industrial thread :stuck_out_tongue:

Εχεις δικιο σε αυτο :stuck_out_tongue:

Παντως το τραγουδακι γαμησε ασχημα.
Καβλωνω με τα εφε στα φωνητικα του williams

Εγώ τελικά θα περιμένω κάποια επίσημη κυκλοφορία. Γενικά περίμενα κάτι άλλο, περισσότερο προς το ύφος των EHG, αλλά κατάλαβα ότι δεν το πάνε εκεί. Δεν λέω αν είναι απαραίτητα κακό ή καλό, αλλά θέλω να δώ σε σύνολο τι θα παιχτεί.

To τραγούδι όντως γαμάει, αλλά υπάρχει κάτι που με ενοχλεί.
Νομίζω πως θα ήθελα λίγο πιο μπροστά τα φωνητικά.

Σε αναμονή ολοκληρωμένης κυκλοφορίας ακούω forkboy και εντός των ημερών ξεθάβω διαμάντι circle of animals

[B]Nonsun- Ep[/B]

EP του 2012 απο τους Ουκρανούς σλάντερς Nonsun. Σαπίλα και καφρίλα γενικά

Δεν ξέρω αν έχουμε μιλήσει για αυτούς, εγώ πρόσφατα τους ανακάλυψα τυχαία. Στο search δεν βρήκα τίποτα οπότε ας κάνω μια παρουσίαση.

Spancer:

Οι Spancer είναι μια sludge μπάντα απο τη Γερμανία η οποία μετρά τουλάχιστον 10 χρόνια στο χώρο. Απορώ βέβαια πώς δεν την ήξερα αλλά δεν γαμιέται.

Έχουν μέχρι στιγμής 3 full-length άλμπουμ όπου και τα τρία και ειδικά το ‘Greater than the sun’ και το ‘Countdown to victory’ είναι απο άλλο πλανήτη στην κυριολεξία. Να τους αναζητήσετε σίγουρα!