Sodom live in athens - ξηγασ thrash attack v - 6 & 7 νοεμβρη

:roll::roll::roll:
συγκινηθηκα…
χτες ακουγα το Agent Orange και ειχα τα νευρα μου…
Ειναι αναγκη να φερνει θρασαδες ο Ξηγας? Τοσα ειδη υπαρχουν

κοιτα να δεισ εγω εχω βαλει τα κλαματα για συγκροτημα\αλλα ποτε δεν εφτιαξα ειδωλα μπορει να ειχα αφισεσ τουσ και ακομα να εχω αλλα με τα χρονια καταλαβα οτι ολα αυτα\ειναι μια εντυπωση που εχεισ οταν εισαι πιτσιρικασ\εγω εφτασα 33 αλλα ειχαμε group ths πλακασ και παιζαμε το blasphemer και το sepulcral voice\ το τραγουδουσα τοτε οχι οτι ειχα καμια φωνη αλλαθελω να σου πω οτι τουσ γουσταραμε τουσ sodom οχι μαλακιεσ\ ολη τη μερα πρωι βραδυ ακουγαμε μεταλ\τωρα ομωσ ακουω και funk\disco\soul οπωσ ειπαν και sacred reich στο the american way(δισκαρα) στο τελευταιο κοματι του δισκου 31 flavors ""there’s so much
music for you to choose so don’t just be a metal dude it’s cool fool"αλλα τωρα μεχρι να σκασουν μυτη οπου παω ακουω sodom παντου με τα ακουστικα στα αυτια

ρε sodomaniac…μηπως εισαι το alter ego του karja;; αν εγραφες και γκρικλις θα μου να σιγουρος…

τι ειναι το karza και τι εννοεισ οταν λεσ γρεεκλισ?τι σημαινουν γιατρε μου?

Epic,classic συζητησεις:drunk:

χα.χα,χα!!!διαβασα στο ιντερνετ τωρα για τον karza!οχι ρε φιλε εγω ειμαι καλο παιδι απλα μαρεσει το moshing kai crowd serfing στισ συναυλιεσ o karza ειναι βελζεβουλ ρε φιλε εγω διαβαζa μονο marvel δεν τον ξερω αυτον\vision/thor/black panther\τεοια φαση’βασικα το γκρικλισ τι ειναι?

Το θέμα είναι ότι οι περισσότεροι είχαν αγοράσει το εισητήριο πριν μαθευτεί. Τα λεφτά τα πήρε. Έχει στηριχτεί ήδη.Άρα όσοι έχουν αγοράσει εισητήριο τον έχουν στηρίξει. Άμα πας στη συναυλία και δεν ξαναπατήσεις σε άλλή , πως ακριβώς θα τον στηρίξεις ? Θα χαρεί που θα σε δει στη συναυλία?
Δε νομίζω να τίθεται θέμα Στήριξης, μόνο θέμα “απολιτίκ” στάσης.Αλλά και πάλι άμα το χες αγοράσει προ πολλού το εισητήριο και πας έχει να κάνει ελάχιστα με το πόσο “απολιτίκ” είσαι , κατά την ταπεινή μου ΑΠΟΨΑΡΑ. :stuck_out_tongue:
Εγώ αυτό θα κάνω. Έτσι κι αλλιώς τα λεφτά τα χε πάρει εδώ και μήνες…

Etsi opos grafo tora einai greeklish…

new posts in “SODOM LIVE IN ATHENS - ΞΗΓΑΣ THRASH ATTACK V - 6 & 7 ΝΟΕΜΒΡΗ” ----> mark forums as read

Χαχαχ έκανες λάθος. o RockinMonster666 εννοούσε τον χρήστη του RockingForum karja_kurunen :wink:. (έχει καιρό να κάνει ποστ, γιατί έχει περμ μπαν…[νομίζω])

που να ξερω ρε τι εννοει ο καθενασ karza\greeklish\ post δεν τα ηξερα

ok.8)

:band:κανονικα επρεπε να ειναι 3 ανθρωπακια παντωσ εχουν φαση tom\bobby\bernemann

sodomaniac, δε χρειάζεται να τριπλοποστάρεις, επίσης μπορείς να χρησιμοποιείς τη multiquote επιλογή του φόρουμ, επιλέγοντας τα ποστ που θες πατώντας το σύμβολο “+” κάτω δεξιά σε κάθε ποστ, και στη συνέχεια πατώντας post reply.

1 βδομάδα έμεινε…

δηλ παταω στον +σε 2 3 ατομα και απανταωμετα με quolt an καταλαβα

Ακριβώς!

:-k σωστοσ?

:metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal:δοκιμεσ κανω

αγαπάμε σοντομάνιακ

:bounce::bounce:
:
bounce::bounce:

:bounce:

:bounce:

:bounce::bounce:

:bounce:

:bounce: τα ανθρωπακια σου λεω ειναι γαμω!!!

καλα ρε εστειλα κατι ανθρωπακια που χοροπηδαγαν σαν αυτο :bounce: τα αλλα που ειναι τι κανετε ρε τα σβηνετε? ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΡΕ ΑΠΛΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ!!