Sodom live in athens - ξηγασ thrash attack v - 6 & 7 νοεμβρη

εκατσα λιγο αλλα το μαθημα το πηρα \vice of killing\fuck the police εκει τουσ πεταξα την πρωτη μπυρα
δεν τα θυμαμε ολα τα τραγουδια οσο ημουν εκει\ τα χα πιει κιολασ\βασικα ηταν σαν να μην ημουν εκει
απλα υπηρχε μονο το σωμα μου εκει
the saw is the law\agent orange\obssesed by qruelty\blasphemer εκει τουσ πεταξα τη δευτερη μπιρα και σηκωθηκα και εφυγα
αντε να ακουσα το πολυ 7 8 κοματια
\δεν επρεπε να παω καθολου ηταν σαν να κοροιδευα τον εαυτο μου
το εισeiτηριο και το σημερινο το πεταξα καπου στη πειραιωσ καθωσ γυρνουσα
δεν πειραζει\
τα cd τουσ θα φανε πεταμα
o ηχοσ δεν ηταν κακοσ\το μεροσ ειναι για μπαντεσ μικρεσ οπωσ οι sodom
\αλλα ολα αυτα δεν εχουν και πολυ μεγαλη σημασια για μενα
σημασια εχει οτι για μενα αυτοι σβησαν για παντα.
απορω τελικα με τον ευτο μου πωσ πηγα/
μαλλον ηθελα να δω για τελευταια φορα το χαλι τουσ
παντωσ αυτη τη φορα δεν εκλαψα/
αλλοι μπορει να εχουν διαφορετικη γνωμη/
και να περασαν και καλα κανενα προβλημα
δεν ξερω αν εγινε κατι μετα οσο ημουν εκει ειδα το πιο ηρεμο\live sodom που εχω δει
τα support παιξαν ικανοποιητικα
metal is dead:thumbdown:
metal is dead:thumbdown:

Λολ. Πλάκα κάνεις.

σου φαινεται να κανω πλακα??

πες μας λεπτομερειες απο το live.
εγιναν σκηνικα?κοσμο ειχε?ειπαν κατι οι sodom?

Aν ειναι δωστα σε μενα

στειλε διευθυνση

Ρε για πήγα για χέσιμο και ξεσπαθώσατε; Θέλω κι εγώ μερτικό! 50-50? Αν έχει πρόβλημα ο cynic πάντως δε με πειράζει, όλα δικά του. Χαλάλι, ήταν ωραίο χέσιμο.

Έχει γίνει άνετα Thread of the year αυτό εδώ!

δεν ειχε πολυ κοσμο\ αλλα ουτε ηταν γεματο \λεπτομεριεσ θελετε βγηκε ο ripperkai milage kai oξηγασ εκανε μεταφραση εμεισ λεει ο ripper σεβομαστε τα συμβολεα και ηρθαμε απλα να παιξουμε για τον κοσμο\οι sodom δεν παιζαν ασχημα\απλα εγω δεν ημουν στα καλα μου μετην ολη σταση τουσ\χαλι το λεω επειδη παιξαν

Ρε μάγκες θέλω κι εγώ μερτικό. Το εννοώ! Αν έχει πρόβλημα ο cynic πάντως it’s ok. Ας τα κρατήσει!:wink:

Το μέταλ ζει φίλε μου. Υπάρχουν τόσα και τόσα άλλα συγκροτήματα που τιμούν τους εαυτούς τους και όσους πιστεύουν σ’ αυτά. :slight_smile:

Τώρα ξέρεις πως την επόμενη φορά που θα γίνει κάτι αντίστοιχο, δε θα πας στο λάιβ απλά. Πιστεύω δεν ήταν λίγοι οι οπαδοί των Sodom που ένιωσαν όπως εσύ.

Χάρηκα που δεν έγιναν τίποτα επεισόδια. Ειδικά απο χώρους που εναντιώνονταν στο χθεσινό λάιβ. Η αποχή σε τέτοιες περιπτώσεις είναι η καλύτερη αντίδραση.

αν θεσ γραψε μου το email σου

sodomaniac, για αγοραπωλησίες δίσκων μπορείς να ανοίξει τόπικ στη κατηγορία “Μικρές Αγγελίες”.

Και για να επιστρέψουμε on topic, σήμερα είναι το δεύτερο λάιβ των Sodom, οπότε φαντάζομαι πως ίσως θα έχει περισσότερο κόσμο από χθες.

Ελα εγω πλακα εκανα και θα σου προτεινα να τα κρατησεις τα cd-ια… Tωρα αν ενδιαφερετε καποιος αλλος δνε μου πεφτει λογος!!

Σιγά ρε Ξανθόπουλε! Τους πέταξες και μπύρα? Τι επαναστατημένο νιάτο είσαι εσυ! Χαχαχαχα.
Και επειδή πολλοί έχουν συνδέσει το ΤΗRASH με την αναρχία, τον αντι-μιλιταρισμό και άλλα τέτοια χίππικα, για τους πραγματικούς Τhrashers που ξεκινήσαμε με “Ιn The Sign of Evil”, “Show No Mercy”, “Made in Hell”, “Kill 'em All”, “Power from Hell”, “None Shall Defy”, “Endless Pain”, “Bonded By Blood”, “Sentence of Death” etc. το Τhrash παραμένει πάντα Πολεμοχαρές, Ανδροπρεπές, Σατανικό και μουσική που υμνεί τη Βία! Mε αυτά καυλώναμε όταν αρχίσαμε να ακούμε! Αντε γεια!
War!
Nuclear warheads are ready to fight
Total destruction the only might
We are all suicide, without brain
People are running and dying in pain

Burst command til war!

The overkill is near
Nobody feel the heavy fear
Thousand megatons dynamite
Wait to kill one life

Burst command til war!

We live our life in grieved desire
Our hopeless is getting higher
You cry for freedom, but nobody hear you
The end of the world is true

Burst command til war!

War, war, war

Burst command til war
Burst command til war

War!

οκ ρε φιλε\εχεισ δικιο για τα cd\ και τιγκα να ειναι το μαγαζι δεν με ενδιαφερει\καλωσ να πανε οσοι πανε\

Εν τω μεταξύ μιλάμε για μια μπάντα με ορισμένα απο τα πιο χαρακτηριστικά αντιπολεμικά τραγούδια όλων των εποχών…

Αλλά μη όντας ειδικός στο thrash, δε θα σχολιάσω περισσότερο… Όχι τίποτ’αλλο, αλλά θα βγούμε και εκτός…

oi sodom ειναι επαναστατεσ???

Πέταξε τα τα cdακια σου. Έτσι κι αλλιώς σιγά την αξία που έχουν. Πλαστικούρα. Να πέταγα εγώ τα βινύλια του In The Sign of Evil και του Obssessed by Cruelty (εκδόσεις Steamhammer και Metal Blade), να πω μάλιστα.

οκ NocturnalSlayer, βρες κι ένα ημερολόγιο τώρα.