Sonisphere Greece 2011

αντε 1 μερα εμεινε ακομα!!! :smiley:

Λογικά ο φίλος αυτά τα πουλμαν είδε:
http://www.beatthestreet.net/
Θα μπορούσε πάντως το “περιεχόμενο” των πουλμαν να είναι οποιοδήποτε από τα συγκροτήματα του sonisphere :smiley:

αυτα εχουν το crew, οι μεινετν ερχοντε με μινι bus! Εφυγια για αθήνα, have fun στο λαιβ παιδια, και ελπιζω να πετυχω κανενα, το 08 ειχα τυχη και ειδα τον gers στο δρόμο! :lol:

[B][COLOR=“Red”][SIZE=“7”]UP THE IRONS![/SIZE][/COLOR][/B]

[SIZE=“7”]1 μέρα ακόμα γαμώ[/SIZE]

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Χμμμμμ έκατσε πρόσκληση και τώρα το δίλλημα… Σκας 100? για να έρθεις από Καβάλα με το αμάξι και να προλάβεις μόνο Maiden που είδες 2 βδομάδες πριν ή όχι…

Όχι!!!Και μου στέλνεις την πρόσκληση!!! :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Astaldo συνυπολογιζοντας κοστος και κουραση,εγω δεν θα πηγαινα…Εδω απο Λαρισα ειμαστε και σκεφτομαστε το πως θα γυρισουμε με την κουραση ολοκληρης της ημερας.:-k

Καλά η κούραση ειδικά αυτόν τον μήνα άστο. Είναι σε άλλο επίπεδο με όλα τα ταξίδια. Γύρισα 5 το πρωί από Βουλγαρία σήμερα και με 2 ώρες ύπνο δουλειά!

Anyway θα δούμε. Αν μαζευτεί καμιά 4άδα θα κατέβω. Με 2 άτομα δεν το κάνω το κόλπο. Είναι πολλά τα φράγγα!!!

Ελα ρε τρελε 8)

[SPOILER]Then they summoned me over to join in with them,to the Dance of the Death ![/SPOILER]

And I danced and I pranced and I sang with them
All had death in their eyes…:drunk:

Μόνο εγώ έχω χεστεί πάνω μου με τις συνεχόμενες βοχές;
…απ’την άλλη θά’θελα νά’χει συνεφιά, αντί του να μας βαράει ο ήλιος
:):!:

Δεν υπάρχει φόβος!!! 30άρια θα χτυπήσει αύριο!!! :smiley:

Άσχετο…το rocking θα έχει περίπτερο?
Να περάσουμε να πούμε ένα γεια! :stuck_out_tongue:

Συμφωνα με την ΕΜΥ παντως αυριο θα εχει ηλιο στην Αττικη,συννεφια απο 9:00-12:00 χωρις βροχη και μετα ηλιο.22 εως 25 βαθμους.

Θα ήθελα να υπενθυμίσω όμως ότι στη Μαλακάσα υπάρχει χωροχρονικό ασυνεχές, οπότε καμιά φορά προκύπτουν ιδιαίτερες καιρικές συνθήκες.:stuck_out_tongue:

Μακάρι νά’ναι έτσι…ούτε βροχή, αλλά ούτε και πολύ ζέστη:):!:

Τα δυο λεωφορεία υπήρχαν εκεί για αρκετή ώρα περιμένοντας να επιβιβαστούν. Ματιές ρίχναμε κατα διαστήματα αλλά στο πολύ χαλαρό. Μέχρι την στιγμή βέβαια που λίγο πριν ξεκινήσουν τα λεωφορεία κάποιοι τύποι με ασυρμάτους (λογικά απο την ασφάλεια του συγκροτήματος) που προπορευόντουσαν μας ζητούσαν ευγενικά να ανοίξουμε τον δρόμο για να περάσουν οι IRON MAIDEN. Και τότε ήταν που αρχίσανε να “χτυπάνε” οι καμπάνες!!!

Στο βιντεάκι που ακολουθεί δεν φαίνονται βέβαια οι Maiden αλλα μπορείτε να δείτε τι είδα (Αγνοήστε τα σχολιάκια…)

Παιδιά ξέρει κάποιος το πρόγραμμα αύριο??? Τι ώρα ξεκινάει η πρώτη μπάντα και έτσι???

APOLLO STAGE

Iron Maiden 21:15-23:15

Slipknot 18:55-20:10

Mastodon 17:30-18:30

Moonspell 16:15-17:15

Nightfall 15:00-16:00

SATURN STAGE

Rotting Christ 20:10-21:10

Gojira 16:45-17:45

Virus 14:00-15:00

Need 12:15-13:00

Total Riot 11:15-12:00

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!