Sonisphere Greece 2011

Μην αγχώνεσαι shaman. :rasta:

Υπάρχει και το άλλο δρομολόγιο. Πριν περάσεις το Terra Vibe βγαίνεις από την εθνική.

Δες το βίντεο της didi :

[B]http://www.rockwavefestival.gr/site/index.php?Cat=4[/B]

Βασικά, όπως και να πας, το μυστικό όπως είπε και ο Keyser είναι να παρκάρεις όσο πιο μακριά από την είσοδο μπορείς. Σε λογική απόσταση βέβαια, ανάλογα και με την προσέλευση κόσμου που θα έχει.
Μην παρκάρεις πολύ κοντά, γιατί αν δεν φύγεις έγκαιρα μετά το τέλος της συναυλίας και μπουκώσει ο παράδρομος από τη λαοθάλασσα, την πούτσισες (το έχω πάθει…).

Εγώ παρκάρω συνήθως πάνω στον παράδρομο, κανα 15-20 λεπτο απόσταση από την είσοδο, όπως δείχνει το βίντεο. Στο γυρισμό θα φύγεις άνετος.

καρδούλες και στους δύο

Αν δεν κάνω κάποιο μεγάλο λάθος, έτσι είναι. Με μαύρο όπως πας για να παρκάρεις και με μπλε κουκκίδες για να φύγεις.

Μαλάκα έκανα εμετικό σχέδιο :lol:

Μπορείς να το τσεκάρεις κι εδώ: http://www.rockwavefestival.gr/site/index.php?Cat=4&id=44
Κάνε 1-2 φορές ζουμ και ακολούθα τον παράδρομο που πάει παράλληλα στην εθνική. Θα την βρεις την άκρη.
Και κοίταξε μαλάκα μην χαθείς εκεί… Σε θέλω στην ομάδα μου την Κυριακή.

οκ έχω δύο εναλλακτικές λοιπόν, gut.
θα χαθώ σίγουρα

θενκς!

Με αυτά και με αυτά και με το τρέξιμο που έχω ρίξει για την σχολή τελευταίες 2 βδομάδες δεν το έχω συνειδητοποιήσει τι θα δω αύριο !!!

Γερά MAIDEN 5η φόρα !!! :naughty::yahoo:

Όσοι έχετε αμφιβολίες απλά να πω ότι πέρσι που τους είδα UK με σχετικά παρόμοιο setlist απλά σκίσανε !!! 8)8)

ααα
και επειδή δεν το έχω πει σε αυτό το tour και θα μου πάει γκαντεμιά αν δεν το πω:

[SPOILER][B][U][SIZE=“5”]Παίξτε Only The Good Die Young ΡΕΕΕεΕΕεεεεΕεΕεεεΕεΕεΕεΕΕεΕΕ :)[/SIZE][/U][/B][/SPOILER]

[SPOILER]Ο ψυχίατρος μου σας παρακαλεί να αγνοήσετε το παραπάνω και σας ευχαριστεί για την κατανόησή σας :)[/SPOILER]

2-3 χιλιόμετρα μετά τα διόδια κάνεις δεξιά στην μπλε πινακίδα που λέει για Μαλακάσα, ακολουθείς τις πινακίδες του φεστιβάλ (μια δεξιά και μια αριστερή στροφή) και μόλις δεις τους μπάτσους να κλείνουν το δρόμο κάνεις αναστροφή και το παρακάρεις με τη μουρή προς την κατεύθυνση από την οποία ερχόσουν. 10-15 λεπτά περπάτημα (και 5 με χαλαρό τρεξιματάκι προετοιμασίας για Κυριακή) και είσαι κύριος.

Άμα χαθείς το πολύ πολύ να βγεις σε καμιά τοπική ταβέρνα. win-win.

^^ lol

Αν είναι για ταβέρνα, συνεχίζεις προς Αυλώνα, μπαίνεις στο χωριό και περνάς τις γραμμές του τρένου. Παρκάρεις και κάθεσαι για φαϊ στην ψησταριά-κρεοπωλείο που είναι ακριβώς πάνω απ’ τις γραμμές. Παϊδάκια, πατάτες, χωριάτικη και ένα κιλό κρασί και είσαι πασάς.

Για σουβλάκι να αναφερθεί και το Οβελίξ στον Ωρωπό με τα πιτόγυρα πάχους μπουτιού.

ρε παιδιά

Τι, δίνουμε ontopic survival guide για μετά το λάιβ και τσινάτε; [-X

Και αν μπω τσάμπα μπήκα!:stuck_out_tongue: Δυστυχώς 65 eura δεν τα έχω για να τα δώσω…

[SPOILER]3 φορές έχω πληρώσει τους maiden ε για μια φορά λέω να ρίξω άκυρο στο εισητήριο[/SPOILER]

βρε μαλακισμενο, ελα στο παρτυ στο Τει να στηριξεις.:drunk:

ΞΕΚΙΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

αντε μωρη αρρωστεια!!!

Μεχρι τις 12:45 θα κανω Αρχαια,λατινικα,ιστορια και μετα εφυγα!
Ε ρε γλεντιααα!8)

παμε ρεεε

astaldo θα κατέβεις τελικά???

Μπααααα είναι πολλά τα φράγγα και θα προλάβαινα να δω μόνο maiden

ψήσου ρ μλκ να πιούμε καμμιά μπύρα και να φάμε σκυλιά με μουσταρδοκέτσαπ!
θα σκάσω κι εγώ τελικά, αλλαγή πλάνων8)

Μπα δυστυχώς δεν βγαίνω με την καμία :frowning: :frowning: