Sonisphere Greece 2011

:thumbup:

Σκεψου συλλογικα, καντε ολοι ντου.

Στο οποιο φυσικα δεν θα πηγαινες και θα ελεγες “Α, ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΗΣ ΝΤΙΝΤΙ. ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΥΤΟ 70 ΕΥΡΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ?”

παιδιά, είχε περίπου στις [B]25.000 κόσμο[/B], βάση των ανακοινώσεων που έχουν γίνει από [U]official sites από μπάντες[/U] που ήταν εκείνη την ημερα! κάτι άσχετο, κανένα bootleg-ακη παίζει? :stuck_out_tongue:

ο κόσμος ήταν πολύ λίγος σε σχέση με πέρυσι…λίγο πιο πίσω από τον κεντρικό πύργο έφτανε…

Uploaded with ImageShack.us

οταν βγει θα το μαθεις εδω

το ψάχνω και εγώ σε κάνα δύο site που γνωρίζω, αλλά ακόμα τίποτα.

Το Blabbermouth ελεγε το Σαββατο για 25.000 κοσμο.

Εκείνο ήταν επίσημο bootleg, απλά κάποιος καλός άνθρωπος φρόντισε να μας το κάνει διαθέσιμο.

σκατα στα φραγκα των μεταλλικα ολα for free.
Οποιος γνωριζει, στο hub του tommy κυκλοφορουν τα επισημα-ανεπισημα maiden boots.

Να υποθέσω ότι επισημα-ανεπισημα σημαίνει όχι audience recording αλλά soundboard???

οχι.

ειναι αυτο που εγκρινουμε σαν το official bootleg της συναυλιας οι συλλεκτες των maiden boots. οχι τις παπαριες τα mp3 και τα youtube βιντεακια μη χεσω.

Α ναι, αυτά είναι όντως παπαριές. Απλά είχα την ελπίδα ότι θα ήταν soundboard recording. Anyway απ’ το ολότελα. Εγώ κατεβάζω από το πρώην Dime.

Στο φέστιβαλ,γούσταρα γτ είχε ωραίο καιρό!
Slipknot:πρώτη φορά π ασχολιέμαι,σκληροί κ δυναμικοί!
Rotting Christ:Πρώτη φορά τους βλέπω.Άριστοι,δυναμικοί κ πάνω από όλα ανθρώπινοι κ προσγειωμένοι.Πάντα τέτοια!
Iron Maiden:Πρώτη φορά τους βλέπω,δν νομίζω ότι έχει σημασία,αγόρασα το άλμπουμ,μ άρεσαν τα μισά κ πάνω.Επίσης μάρεσε π το συγκρότημα εκανε μια διαφορετική προσέγγιση στν μουσική του και προτίμησε να μν δεινοσαυρίσει κ να αναμασησει τις παλιές επιτυχημένες συνταγές.Άρα ήμουν ικανοποιημένος για το περιοδεία του άλμπουμ π αγόρασα κ μ άρεσε.Αυτό π δν μπορώ ν καταλάβω είναι ότι είμαστε απο τις χώρες π το πήγαν το άλμπουμ στο νούμερο 1.Θεωρητικά λοιπόν όσοι το πήραν και ήρθαν συναυλία ήξεραν απο πρίν και θα γούσταραν με το σέτλιστ.Καταλαβαίνω και τους άλλους αλλά λέγεται “The Final Frontier World Tour” και όχι “Τhe Early Years (1980-1983)” π έγινε το '05 ή “Somewhere Back In Time (1984-1988)” π έγινε το ‘08.Τώρα άν απογοητευτήκαν από τις ερμηνείες και το παιχνίδι με το κοινό η το ίδιο το κοινό είναι άλλο θέμα.Ότι παίχτηκε απο Brave New World & Dance Of Death είναι πολύ βαριά και επικά κομμάτια.Από το καινούργιο με κέρδισε το ομότιτλο,και οι ερμηνείες σε Talisman,Coming Home & Where The Wild Wind Blows με συγκίνησαν,με μόνη εξαίρεση το Ελ Ντοράντο π μ άφησε αδιάφορο.Επίσης Runnin’ Free πάνκικο και τι στον κόσμο.Ο Έντι κ τα παιδιά άψογοι κ στουντιακά τέλειοι!Τώρα όσον αφορά τν διοργάνωση δν είν του παρόντος αλλά θα τν ήθελα καλύτερη,και σχετικά με τα διαχωριστικά κάγκελα είμαι υπέρ τψν κάθετων αλλα στο Σόνισφηρ της Βουλγαρίας στο DVD π έχουμε με τους BIG4 δν τα έχουν -από τν μια άκρη στν άλλη βέβαια- οριζόντια;;
Τέσπα,
Αυτά και άντε και του χρόνου!:):D8)

Αδέρφια,στείλτε κανα πμ σε εμάς τους καινούργιους άν θέλετε!!:):):slight_smile:

τι εννοεις πρωην dime; εδω και 6-7 χρόνια το ιδιο ειναι :-k

To URL παραμένει το ίδιο, αλλά πλέον λέγεται EZ Torrent. Απλά το όνομα άλλαξαν!

και μόλις ανέβασαν τη συναυλία των Jovi από μόναχο!!! Δυστυχώς μόνο audio.

κλαϊν

ουτε το προσεξα

Οι περισσότεροι όντως δεν το πρόσεξαν καθόλου. Άλλωστε δεν άλαξε τίποτα, η database παρέμεινε η ίδια, τα ratios διατηρήθηκαν, τα torrents το ίδιο, απλά το λογότυπο άλλαξε.

εισαι ξεχωριστος;

είμαι ο special one!!! LOL απλά μου έστειλαν mail και το διάβασα!