Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

Και εγω πιστευω οτι στην μεγαλη σκηνη θα παιξουν οι Big 4 και οι υπολοιποι στην μικρη… Αλλα αν δεν βγει το προγραμμα, οτι και να λεμε ειναι εικασιες…

εγω θελω αν ξερει καποιος να μου πει ποτε θα ξεκινησει το φεστιβαλ…γιατι πρεπει να κλεισουμε απο δω τροπο για να ανεβουμε…

όταν λες πότε θα ξεκινήσει το φεστιβάλ, εννοείς τι ώρα θα ξεκινήσουν να παίζουν οι μπάντες εκείνη τη μέρα;

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε οκ…:stuck_out_tongue:

εκτος αν κανετε πλακα :smiley:

ξέρω και εγώ. Από τη διατύπωση δε βγάζεις άκρη. Είναι λίγο σαν την ερώτηση “Τι μέρα πέφτει η Καθαρά Δευτέρα” :stuck_out_tongue:

[SIZE=“3”][/SIZE]Μάγκες με ολο το σεβασμο που σας εχω θελω να τονισω κατι.

ΠΛΥΘΕΙΤΕ ΠΡΙΝ ΤΟ LIVE ! ! !

[SIZE=“3”][/SIZE]Δεν θα αντεξω να τρωω παλι στη μουρη τα 1,80cm μαλλια του 180kg pure καφρου που γουσταρει βρωμα, μπυρα και μεταλ! Μπανιο λοιπον!!!
Με απολυτο σεβασμο παντα, γιατι νομιζω οτι με τοσο ιδρωτα εκεινη τη μερα ολοι οφειλουμε να ειμαστε καθαροι. Και σιγουρα σας εχει τυχει καποιος βρωμυλος σε συναυλια, οποτε ξερετε, πειτε το και στους γνωστους σας!

:lol::lol: παιρνω τηλ οποιον γνωστο μου ξερω οτι θα παει και του λεω να διαδωσει να μην πλυθει κανεις:!:

φιλε με ολο τον σεβασμο εχεις καψει κατι …και μυριζεις…προσεξε το αυτο …:lol::lol::lol:

Eπικό ποστ!!! Αλλά όσο μπάνιο και να κάνουμε το χώμα και ο ιδρώτας θα κάνουν ένα γενναίο στρώμα λάσπης πάνω μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:#-o:p

Θα φροντισει ο Λωρης να βαλει ντουζιέρες στα προτυπα των φεστιβαλ του εξωτερικού…

#-o:lol:

:D:D:D

και επίσης αν δεν έρθετε με κουστούμι θα σας πάρει ο διάολος…

δεν κρατήθηκα :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχα

Θα φάμε πολύ πυτιρίδα απ το μαλλί του μπροστινού μας.

=D>:har:

:lol::lol:[SIZE=“5”]ΜΠΙΧΛΑ, ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ METAL ΛΕΜΕ ΡΕ…[/SIZE]

Κυλιεμαι στο πατωμα…

:lol2::lol2::lol3::lol3:

τσιμπησα εισητηριακι χτες λεμεεεεεεεεεε:yahoo::yahoo:

χαιρετε παιδες
μηπως υπαρχει κανεις που να γνωριζει τι ωρα ξεκιναει το σονισφηαρ?

ή τι ωρα θα βγουνε οι ανθραξ?

επειδη μου βαλανε εξεταστικη την ιδια μερα ρε γμτ
12:30-14:30 και σκεφτομαι τι να κανω

12:00 θα ξεκινησουν τα ελληνικα, 21:30 οι Metallica και Anthrax γυρω στις 15:00 μου ειπαν στο τικετ αλλα οχι σιγουρο! Θα βγει προγραμμα μεχρι το τελος του μηνα!

Belladona ξανα στους Anthrax… Αντε να δουμε!:smiley:

Το post για τους απλυτους μαλλιαδες πρεπει να ψηφιστει post της δεκαετιας…:lol:
Μου θυμισε την διαφημηση με το τσαι και τα κουλουρακια… Ενας οδηγος συμπεριφορας απο τον φιλο πιστευω θα ηταν χρησιμος για ολους μας… Βρωμιαρηδες… :lol::lol::lol:

Οπα κάτσε,τους αλλους δεν ξέρεις πότε???εγω θελω slayer και megadeth να μου πείς πότε,δεν θα είμαι απο τις 12 εκεί…αντε οι Anthrax αξίζουν λιγο…λίγο…

[SIZE=“3”][/SIZE] Καλα ρε μαγκες, τοσο αστειο σας φανηκε! χαχαχαχα! Παντως μαλακες σοβαρα μιλαω, πλυθειτε και πειτε και στους αλλους να πλυθουν γιατι δεν θα αντεξω παλι την μπιχλα οπως σε σχεδον ολες τις ανοιχτες συναυλιες που εχω παει! Αφου στους Maiden ειχα παρει μαζι μου και αντισηπτικο με αρωμα λεμονι και εβαζα στα χερια μου και τα μυριζα καθε τρεις και λιγο γιατι το βοδι μπροστα μου με το 3κιλο Ρετσινα Γεωργιαδη εζεχνε ρε γαμωτο απ’τα 10 μετρα σαν σε σταβλο!

Γι’αυτο ΜΠΑΝΙΟ!

#-o #-o :lol: :lol: :lol: :? :roll: