Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

συμφωνω,τα κινητα μας χαλασαν!!μου ηρθε το πακετο απο το fan club,τι μπλουζαρα εβγαλαν!!

μεγα μαλακια κατα τη γνωμη μου που γυρισαν το ντιβιντι στη Σοφια.το βλεπω τωρα…το κοινο ειναι ψοφιο…μονο στη σκεψη του δικου μας κοινου με τετοια εικονα θα ταν ανατριχιλα…κοσμος απειρος να πεταει στον αερα να ουμ

ποστ πικ οφ μπλούζα

το metallica club k η νεκροκεφαλα φωσφοριζουν στο σκοταδι

γαμάτη.

είχα δει κάπου ότι αποκλειστικά στο sonisphere θα υπήρχε η παρακάτω μπλούζα,

αλλά δεν τη βρήκα στον πάγκο του merch, πρόλαβε κανείς να την αγοράσει ή δεν την είχε καθόλου τελικά;

Όμορφη!

Και εγω πιστευω οτι επρεπε να βιντεοσκοπηθει η συναυλια στην Ελλαδα και οχι στη Σοφια, ημασταν πολυ μα πολυ καλυτεροι σαν κοινο… Και θα ηταν ονειρο να εβγαζαν Dvd οι Metallica απο Ελλαδα, θα το χαζευες και θα αρρωσταινες που θα ηξερες οτι ησουν εκει… Και οντως στην Λατινικη Αμερικη ειναι το πιο θερμο κοινο, αλλα και εμεις τις περισσοτερες φορες ειμαστε φοβερο κοινο… Αν και υπαρχουν και φορες που η καφριλα και η μαλακια πανε συννεφο… Βλεπε μπουκαλια στους System Of A Down σαν support στους Slayer, τον οπαδο που εφτυνε και ειχε πεταξει μπουκαλι στον Steve Harris το '99, τα καπνογονα σε κλειστους χωρους και αλλα πολλα…

Βασικα υποθέτω πως στην Σοφια ήταν πιο ιδανικος ο χωρος για κάτι τέτοιο. Γιατι το κοινό γενικά ήταν κάπως ψόφιο. Ειδικά στους Slayer ήταν απλα τραγικοι. Ο Araya είχε την δικαιολογια της επεμβασης που εκανε. Αυτοι τι δικαιολογια ειχαν αραγε, του πόναγε ο κώλος;

Καλά πάντως δεν παραπονιέμαι εγω Σοφια είμουν και τους απόλαυσα αρα… :stuck_out_tongue:

Ηλία ευχαριστούμε για τις photos και για το meet’n’greet (Slayer) ξανά!
Άξιζε τον κόπο η αναμονή!

Άντε και στα υπόλοιπα τώρα!

αααα τις πήρατε;;; Τέλεια!! :smiley: :smiley:

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΔΕΣ!!! ΑΠΤΟ ΜΕΕΤ N GREET ME SLAYER!!!
MHN ME ΞΕΧΑΣΕΤΕ!!!

Χιλια ευχαριστω και για το ιδιο το meet ‘n’ greet (ξανα) και για τις φωτογραφιες που μολις πηρα.

Dude, τον Ιουνιο ειχα πολυ μπακα μιλαμε ε. :lol:

ρε παιδια καντε την καλη να τις στειλετε κ σε μενα τις φωτο απ το meet’n’greet με τους Slayer…
πειτε μου σε πμ οποιος τις εχει να του δοσω mail…
:please:

kaiser & deathakia αν δεν τις έχετε πάρει στείλτε μου πμ τα mail να σας τις περάσω…

εχεις ηδη πμ…

σε ευχαριστουμε πολυ dtheater!!! :slight_smile:

Εχουν περασει 3 μηνες και ακομα δεν μπορω να ξεχασω εκεινη την μερα! αντε μακαρι να γινονται πιο συχνα τετοια Live!8)

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΡΕ[/SIZE][/B][/SPOILER]

:cry:

:drunk::cry:

Ένας χρόνος.