Sons of Anarchy [TV]

[SPOILER]otto τρελεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.r.i.p[/SPOILER]

[SPOILER]Αρρώστια το επεισόδιο. Επιτέλους ψόφησε και ο Toric, το καταευχαριστήθηκα όταν τον μαχαίρωσε ο Otto και ας μας άφησε ο τρελάρας. Περιμένω να δω τι θα γίνει με τους Ιρλανδούς…[/SPOILER]

[SPOILER]Το μαχαίρωμα του Toric παίζει να είναι απο τις μεγαλύτερες στιγμές λύτρωσης και ανακούφισης ever…μισητός χαρακτήρας, και απίστευτος ο ηθοποιός που υποδυόταν τον μανιακό αυτό. Η αλήθεια είναι πώς δεν περίμενα να ψοφήσει, πίστευα ότι θα τον μπαγλάρωναν για την ηρωίνη κάποια στιγμή ή θα του την έφερνε η SAMCRO και θα ξεσκέπαζε κάθε μαλακία που έκανε [/SPOILER]

Ρε μάγκες είδα το επεισόδιο και νόμιζα τελείωσε η σαιζόν. Μάρσαλ νεκρός, Όττο νεκρός, 2 πρόσπεκτς νεκροί, χαλάνε οι σχέσεις με Ιρλανδούς, ο Τζάξ βιδώνετε. Επικό επεισόδιο το καλύτερο της σαιζόν μέχρι τώρα.

[SPOILER]O Phil δεν ήταν prospect…Είναι τακτικό μέλος εδώ και 2 season… :wink:[/SPOILER]

[SPOILER]Να δώ που θα βρούν λεφτά να ξανακτίσουν τη λέσχη :lol:[/SPOILER]

[SPOILER]Ωωωωω!!! Καλοκαιρινο τους το κανανε το MC!!!
Y.Γ: Αυτη ηταν εκρηξη,ρε!!! Ρεαλιστικη(για ταινια).Οχι οπως κατι εκρηξεις οπου οι ηθοποιοι βγαινουν ατσαλακωτοι και cool,με στυλακι! :-P[/SPOILER]

[SPOILER]Ισχύει :stuck_out_tongue: Παίζει να δούμε και clay πίσω στην MC ή σε άλλη MC[/SPOILER]

[SPOILER]Σε αλλο MC(ολα καλα),σε αλλο σηριαλ(ακομα καλυτερα)…:stuck_out_tongue: Στον λαιμο μου καθεται ο κωλογερος!!:p[/SPOILER]

Η έκτη σεζόν γίνεται όλο και καλύτερη 8)

Χαμός, μεγάλη αγωνία για το επόμενο επεισόδιο. Μάλλον θα δούμε τον Clay να πηγαίνει Ιρλανδία και να χτυπάει τους Ιρλανδούς πισώπλατα.

[SPOILER]ΝΑΙ, και εγώ αυτό πιστεύω ότι θα τον βάλει ο jax insider στους Ιρλανδούς και για να εξιλεωθεί θα τους κάψει [/SPOILER]

εξαιρετικα παει προς το παρον το πραμμα…

μονη ενσταση το σουντρακ…ρε απο τοτε που εγινε τερμα μεηνστρημ η σειρα, σπανια ακουμε καλα τραγουδακια…το χουν φλωρεψει πολυ και αν μη τι αλλο ειχε ενα χαρακτηρα το σαουντρακ

Δεν ξέρω γιατί, αλλά μόλις ξεκίνησε η σεζόν δεν μου άρεσε όσο θα περίμενα. Ευτυχώς με τη ροή των επεισοδίων επανήλθε στα γνωστά στάνταρ.

Ναι,ρε γαμωτο… Ειδικα τοτε με τα επεισοδια στην Ιρλανδια,που ειχαν βαλει στο soundtrack κατι πιπιζες/γκαϊντες…#-o#-o[-X[-X

Αχ το νέο επεισόδιο το ευχαριστήθηκα άπειρα. Old-school η φάση. Πάντα τέτοια. Το club στις μηχανές και ταξίδια

Ναι, ωραίο επεισοδιάκι, χαλαρό. Έπρεπε χαλαρώσουν λίγο τα πράγματα. Θύμισε λίγο πρώτες σεζόν που έκαναν μαλακίες και είχε και John The Revelator (έστω και με βιολιά)

Άσχετο, αλλά σχετικό μουσικά:

[B][U]http://skiking.the-kings-guardians.org/index.php/merch12/product/view/8/66
[/U][/B]

Φαίνεται παληκάρι μεγάλο και θα τσεκαριστεί άμεσα.

[B][U]http://www.youtube.com/watch?v=Hw0znL5TcR8[/U][/B]

Ωραίο το επισοδειάκι, μ’ αρέσει έτσι όπως πάει το πράγμα.

Οπως παντα,παρα πολυ ωραιο επισοδειο!

[SPOILER]Αλλα, ελπιζω καποια στιγμη να αναλυσουν λιγο το θεμα με εκεινο το παιδακι που πηρε το οπλο και γαζωσε αυτους που ηταν στην εκκλησια. Γιατι το εκανε,ποιος το εβαλε να κανει κατι τετοιο,κτλ. Πολυ στο “ντουκου” το εχουν περασει αυτο μεχρι στιγμης…[/SPOILER]