Sons of Anarchy [TV]

Σταθερά ψηλά αυτή η σεζόν. Το κλαμπ ξαναζεί τις παλιές καλές μέρες του που έκαναν τα πάντα πουτάνα. Τιγκ λατρεία για ακόμα μια φορά αλλά ο νέος αγαπημένος μου είναι αυτός:

ΥΓ:

Ταρα καριόλα ψόφα επιτέλους!!

Θέλω να ψοφίσει τόσο άσχημα η τάρα…

[SPOILER]Παιδιά δεν υπάρχει ψόφος εφόσον τα κάνει στην Τζέμα. Αυτό εδώ ήταν καλύτερο και απο τα μπουνίδια που έχωνε στη γαμημένη μούρη της ο Κλέι[/SPOILER]

[SPOILER]Τελειο επισοδειο!
Μα καλα,τι freakshow ηταν η ολη συναντηση με την οικογενεια του/της Venus;!; :stuck_out_tongue: #-o :lol:
Τara,υποκλινομαι στην πανουργια σου! 8O 8)
Gemma,μακαρι να ψοφησεις στη φυλακη! :twisted:[/SPOILER]

[SPOILER]η Ταρα ειναι δημιουργημα της Τζεμας…γενικα η Ταρα εχει Τζεμοποιηθει αφανταστα πολυ και αυτο μας αρεσει[/SPOILER]

[SPOILER]H Gemma ποτέ δεν θα έκανε κακό στο club όμως, ούτε στο γιό της. Η Tara είναι απλά ένα εγωιστικό τίποτα και για αυτό το λόγω προσπαθεί και θα χτυπήσει τη SAMCRO[/SPOILER]

^^
Συμφωνώ

[SPOILER]Εδώ μωρέ η ΚΑΡΙΟΛΑ είπε ψέματα ότι ήταν έγκυος για να τη στήσει στη Τζέμμα και να κάνει τον Τζαξ να υπογράψει τα χαρτιά. Θέλω πάρα πολύ να δω τι θα κάνει από δω και περα η Τζεμα. [/SPOILER]

Πειτε τα. Τη βριζω ποσο καιρο την γιολα.

[SPOILER]Αυτο που μαθαινουμε τοσα χρονια παντως ειναι οτι στο Τσαρμινγκ και τις γυρω περιοχες,ολοι ή γυριζουν τσοντες ή εχουν μπουρδελα. Και οι τσοντες ειναι παντος περιεχομενου, απο βιασμους και μπουκετα μεχρι παιδακια. Ανωμαλε Σαττερ γαμωτο.

Και φυσικα επρεπε να δειξει τη σκηνη με το Νερο στη φυλακη προβληματισμενο και 2 νταγλαρια απο κατω του να πηδιουνται.

Το οτι η αλλη δεν ηταν ποτε εγκυος δεν μπορουν να το διαπιστωσουν καπως? Ναι μεν εχει μουφα εγγραφα απο την Μαργκαρετ, αλλα μου φαινεται περιεργο να μην υπαρχει ιατρικη μεθοδος να διαπιστωθει κατι τετοιο.

Εκτος αν μας πεταξει ο Σαττερ οτι οντως ηταν εγκυος και σκοτωσε το αγεννητο παιδι της ξερω γω. Ολα τα περιμενω απο το ψυχακι.

Ο Ανσερ εγω πιστευω θα ειναι το κλειδι με τη φαση τωρα. Δε νομιζω να του κατσει καλα το οτι η Τζεμα μπουζουριαστηκε, αυτος ακομα νομιζει οτι θα την πηδηξει καποτε.[/SPOILER]

[SPOILER]

νταξ φανταστειτε και σεις ομως τι θα καναντε προκειμενου να φυγετε απο αυτη την κατασταση και να παρετε και το συντροφο μαζι, βασικα να εχετε τα παιδια σας σε ενα περιβαλλον πιο ασφαλες να ουμε…οι μεθοδοι και οι τακτικες παντως ειναι τζεμικες οπως και να το καμουμε…και η ιδια καποτε ειχε κανει καποια πραμματακια που ο Ιακσωνας ακομα δεν εχει μαθει πληρως εεεετσι;;;:wink::lol:

νταξ βεβαια και εγω οταν το βλεπω καθαρα απ την πλευρα του Τζακσ τηνε βριζω τη γκαργιολα ναι;:lol::lol::lol: [/SPOILER]

[SPOILER]είναι σίγουρο πως η Τάρα είναι ίδια η Τζέμα πλέον οπότε το τραίνο της σκέψης μου ήταν το εξής; Τζέμα=Τάρα. Τζέμα ήθελε το καλό των παιδιών της - Τάρα θέλει το καλό των παιδιών της. Τζέμα σκοτώνει με Κλέυ τον Τζον Τελλερ για να κρατήσει κοντά τα παιδιά της (μιας και ο Τζον ήθελε να απομακρυνθεί από το κλαμπ). Λέτε κάποια στιγμή να δούμε απόπειρα της Ταρα να σκοτώσει τον Τζαξ;;; :-k

Το γάμησα λίγο, το ξέρω:roll:
[/SPOILER]

[SPOILER]να σου πω, αυτο το σκεφτομαι σαν ενδεχομενο απο το τελος της 4ης σεζον…δεν νομιζω μωρε, πολυ προφανες μου κανει[/SPOILER]

Εμένα με χάλασε η φάση πολύ, σε μια σεζόν που πήγαινε γαμιώντας, ο Σάτερ μου πετάει αυτή τη παπαριά με τη Τάρα, αχρείαστη πολύ, έχει γαμήσει τον ρόλο της σε σημείο που είναι αχρείαστος στη σειρά πλέον, η σχέση τους είναι σαν να μην υπάρχει πια. Η σεζον πήγαινε και χωρίς τις ακραίες “Σατεροτηλεοπτικομενιές” σαν κι αυτή. Come on dude you can do better…

Τουλάχιστον έπαιξε κομμάτι του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ Joshua James, από τους αγαπημένους μου φολκ/αμερικανα τραγουδιστές και το έσωσε…

Όποιος ακούει φολκ ας τσεκάρει το δισκίο the sun is always brighter, είναι παραπάνω από τελειότητα. Οχι ότι το build me this πήγαινε πίσω ως δισκίο, να ξηγιόμαστε…

Τάρα κοπέλα μου, πήγαινε λίγο στο υπόγειο, στο συρτάρι που πιτσικάρει έχει μια σακούλα…ξέρεις εσύ :wink:

[SPOILER]Nero πολλά ρισπέχτ αλλά νομίζω θα την κάνει την μαλακία του τελικά. Ελπίζω να κάνω λάθος. Ο Τζους τι σκατα έχει πάθει και κάνει όλο μαλακίες; Αυτοκίνητο πήγε να τον πατήσει και αυτός στα αρχίδια του. Επίσης η εισαγγελέας μου σπάει τα νευρα, άντε πολύ έζησε. Επίσης τον Σερίφη αρχίζω να των συμπαθώ, όσο αχώνευτος ήταν στην 4η σεζόν τόσο καλά ξηγιέται τώρα. [/SPOILER]

[SPOILER]μόνο με αίμα θα κλείσει η ιστορία με τα νεκρά παιδιά του σχολείου. Τζους ο ατρόμητος, και όσο τον θυμάμαι με τις πάνες την πρώτη σεζόν. Πολύ σκοτεινή αυτή η σεζόν[/SPOILER]

[SPOILER]Τους έδειξε για πρώτη φορά μαζί, στη σεζόν, στο τέλος του 8ου, σώζωνται όπως τους έχει κάνει; Ας στείλει την Τάρα άμεσα όπως την έχει κάνει, θα δώσει και ενδιαφέρον.
Στηρίζουμε Νέρο τα σπάει όπως πάντα, είμαι περίεργος σε τι είδος μακελειού θα το γυρίσει ο Σάτερ στο τέλος[/SPOILER]

συγγνωμη αλλα την υπεργαματη εκτελεση του sitting on the top of the world (τραγουδι του 30!!) απο forest rangers μαζι με chris Goss δεν θα τη σχολιασει κανεις???

Ωραία. Της πουτάνας από δω και περα :slight_smile:

Της πουτάνας για ακόμα μια φορά. Πώς τα κατάφεραν πάλι έτσι.
Η μιλφάρα που γαμάει πλέον ο jax μόνο σε εμένα μου αρέσει ή την βρίσκετε και εσείς όμορφη;

Tara καριόλα γαμώ τα πάντα όλα!

[SPOILER]Περίμενα να κάνει μαλακία στη Τζέμα με το όπλο όταν η δεύτερη πήγε σπίτι της. Κρίμα θα είχε ενδιαφέρον. Μετά το bitch fight περίμενα να το βάλει στο στόμα της και να πατήσει τη σκανδάλη. Κρίμα. Θέλω πολύ να δω τι θα κάνει. Κάτι μου λέει πως θα κάνει μεγάλη μαλακία. Επισης θέλω να δω τι πουστιά θα κανει παλι ο Τζαξ (ελπίζω κάτι επιπέδου τελευταίου επεισοδίου 3ης σεζόν) . Μαλάκα Σαττερ μην κάνεις μαλακία με τον Χάπι θα γίνει της πουτάνας. [/SPOILER]

Η μιλφάρα είναι θεά. Από το deadwood τη θυμάμαι :roll: (btw, τι τρέχει με τον Σάτερ και το καστ του deadwood?)

εννοειται οτι ειναι τρελο το μιλφονιιιιιιιιιιιιιιι