Sons of Anarchy [TV]

Η τελευταία σκηνή του επεισοδίου είναι στις top σκηνές της σειράς γενικά…Τι ψυχολογικό αλλαλούμ…!!!

PS: Και επίσης, πόσα πολλά μπορείς να πεις με μία έκφραση και πέντε δάχτυλα να ανοιγοκλείνουν πάνω σε μία πλάτη…Σκηνοθετικό μεγαλείο…!! :smiley:

Η τελευταία σκηνή γάμησε, φοβερή σκηνοθεσία.

Ω ρε τι διασκευή για σεμινάριο ήταν αυτή…

Shooter θεούλης

ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!

:eek::eek::eek::eek:

[SPOILER]

Right in the feels

[SPOILER][/SPOILER]

[/SPOILER]

… σε συνέχεια :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Μας γονάτισε το επεισόδιο…

Έχει κανείς λινκ για [U]Αγγλικούς[/U] υπότιτλους? Το BS δεν βγάζει τπτ ακόμη και έχω μπριζωθεί!

Ψάξε στο addic7ed

Έχω μείνει μαλάκας. Αυτό μόνο.

Δεν έχω λόγια. Είμαι σοκαρισμένος!

Απιστευτα σοκαριστικο και ωμο το τελος του επεισοδιου.
Εχω μεινει μαλακας.

Γαμώ ρε, τέτοια γουστάρουμε.

[SPOILER]Ελπίζω 2 πράματα στην επόμενη σεζόν.

  1. Να φάει την καριόλα την μάνα του ο Τζαξ, που μετά από πατέρα του σκότωσε και γυναίκα

  2. Μην τυχόν και γυρίσει η Γουέντυ ως μάνα και καλά.[/SPOILER]

Ωραιο τελος. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ! :bow:

[SPOILER]Επιτελους ψοφησε η Ταρα(ειχε κανει το σηριαλ σαπουνοπερα με τις μαλακιες της)!!
Ελπιζω στον επομενο κυκλο σειρα να εχει η Gemma.:papas:
Καρκινο-ξεκαρκινο,ο Wayne θα τους θαψει ολους στο τελος,ετσι οπως το παει(“πεθαινει” εδω και 3 κυκλους!)…:stuck_out_tongue:
Ωραια θα ηταν στον επομενο κυκλο να ξεκαθαρισουν λιγο την ιστορια αυτης της αστεγης που εμφανιζεται κατα καιρους.Ενδιαφερον θα εχει…[/SPOILER]

[SPOILER]Με δεδομένο πως η Πατερσον θα κατηγορήσει τον Τζαξ για το μακελειό, ίσως να ήρθε η ώρα της ψάχνοντας στα σκουπίδια στα ματωμένα αντικειμένα. :wink:[/SPOILER]

[SPOILER]δεν νομίζω να κατηγορήσει τον Τζαξ. εχουν το όπλο του, μια βαλλιστική κάνουν και αθωώνεται (τουλάχιστον για τον Ρουζβελτ). Φυλακή δεν πάει γιατί χωρις Ταρα σιγά μην κανει τη συμφωνία οπότε εγω πιστεύω πως θα ρίξει το φταίξιμο σε κανα Τζους ή δεν ξέρω γω τι.

Επίσης, είμαι ο μόνος που πιστεύω ότι ο Ανσερ αυτά που είπε για την Ταρα στη Τζεμμα τα είπε επίτηδες; (ίσως για να φέρει κοντά του τη Τζεμμα;) Δηλαδή σε φάση: "Γεια σου Τζεμμα, είσαι μαστουρωμένη και μεθυσμένη. ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ. Επίσης, δεν έμαθα τίποτα και δεν επιβεβαίωσα τίποτα από κανέναν αλλά η Ταρά κάρφωσε τον Τζαξ και έκανε συμφωνία. Ωραία, πάω στην άλλη άκρη του σπιτιού να σου φέρω φάρμακα που δεν χρειάζεσαι χωρίς να παρω τα κλειδιά μαζί μου επειδή είσαι μαστουρωμένη και μεθυσμένη. "

και κάτι ακόμα. Το κέντρο της αστυνομίας του Τσαρμινγκ πρέπει να είναι το χειρότερο έβερ.
Ρουζβελτ: “Εχω να αναφέρω…” ΜΠΑΝΓΚ
Κέντρο. “Ο Σερίφης μας έκοψε στη μέση αυτό που πήγε να πει. Ας μην πούμε τίποτα και ας μην βάλουμε άλλα περιπολικά να το ερευνήσουν μάλλον δεν θα είναι τίποτα. Ούτως η άλλως συνοδεύει μια κατηγορούμενη για δολοφονία που περιμένει δίκη η οποία είναι γυναίκα υπόπτου και γνωστού εγκληματία που έχει κάνει φυλακή και είναι ελεύθερος υπό όρους”[/SPOILER]

[SPOILER]Ναι τώρα που το λες δεν είναι εύκολο να πάει στον Τζαξ ο φόνος, αλλά αν πιάσεις το βλέμα της Πατερσον όταν τον βλέπει αυτο σου δίνει να καταλάβεις. Από τη μία η λογική λέει πως η Τζεμα θα μαρτυρήσει μόνη της. Αλλά από την άλλη ο Τζους σκοτώνει τον Ρουζβελτ για να την καλύψει και κρύβει όλα τα στοιχεία. Δεν μπορεί να έγινε επι ματαίω αυτό, φαντάζομαι κάποιο νόημα θα έχει που θα περιπλέξει τα πράγματα.[/SPOILER]

[SPOILER]Τζους και Gemma τώρα είναι σε πολύ δύσκολη θέση, γιατί αν διαρρεύσει στο club τι παίχτηκε βλέπω ο jax να τους κυνηγά και τους δύο. Η βλαμμένη θα κρατήσει τον Jax σίγουρα για λίγα επεισόδια μέχρι να εξακριβωθεί ότι δεν ήταν το όπλο του αυτό που τους σκότωσε, αλλά επειδή όλοι πέρνουν τα όπλα απο την ίδια πηγή αυτό περιπλέκει ακόμα την υπόθεση της RICO για το τι παίζεται σχετικά με το εμπόριο όπλων στην περιοχή.
Με τον Nero τι θα γίνει ρε γαμώτο; Τον συμπαθώ άπειρα αλλά δεν γουστάρω να μαλακιστεί τελευταία σεζόν. Τον τζους θέλω να δώ να πεθαίνει τώρα γιατί πραγματικά τους έχει κουράσει όλους η ύπαρξη του. Αν έχεις ψυχολογικά και δεν αντέχεις τη φάση, βγές απο την MC ρε μαλάκα
[/SPOILER]
8)8)8)8)

δε βρισκω υποτιτλους της προκοπης για το τελευταιο

Και εγω ,και δεν ξέρω που να ψάξω

Sent from my iPhone using Tapatalk

κανεις???