Sons of Anarchy [TV]


http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=32448#.U8mau2bbEiM.facebook

Trailer στο imdb για την σεζόν.

Ελπίζω να έχει κι άλλους άσσους στο μανίκι του ο Σάτερ. Το τρέηλερ πάντως σε κάνει να πιστεύεις πως θα χυθεί πολύ μα πολύ αίμα…αλλά καμιά φορά τα τρέηλερ είναι παραπλανιτικά…

Αναμένουμε κι ευχόμαστε για κανά μήνα ακόμα

Παίδες είχε χθες την έναρξη της 7ης σεζόν στο Αμέρικα ή κάνω λάθος;;

Σημερα. Αρα αυριο ξημερωματα ορμαμε.

θενξ, μια χαρά τότε…απλά θα με πάρει η πέμπτη μέχρι να βγουν υπότιτλοι φαντάζομαι

ουτε καν. περσυ την ιδια μερα το βραδακι ηταν τζετ οι ελληνικοι. με αγγλικους, το βλεπεις και με το μεσημερινο σου

[SPOILER]Καριόλα Τζέμα ψόφα επιτέλους. [/SPOILER]

Ψιλοβαρετο για πρεμιερα σεζον…:-k

Ακριβώς αυτό. Ελπίζω μη πάει έτσι όλο το σίζον…

Εγω κραταω μικρο καλαθι για αυτη τη σεζον απο τοτε που διαβασα καπου οτι θα επικεντρωνεται σε προηγουμενα γεγονοτα και καταστασεις(αναδρομες στο περελθον κτλ)…

Δεν με χάλασε και πολύ σαν αρχή, αλλά περιμένω καλύτερα πράγματα στη συνέχεια…

Παράταυτα έχω χύσει άπειρα με θεική διασκευή ‘‘Bohemian Rhapsody’’ στο τελείωμα…!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Αχρειαστες (σε βαθμο απογοητευσης) οι τοσο περιγραφικες σκηνες σπλατεριας. Επισης για ‘‘διπλο’’ επισοδειο δεν ειχε δυνατες σκηνες, λαθος επιλογη πιστευω, ας τα κρατουσαν για το τελος τα διπλα

Το ιδιο πιστευω κι εγω, δεν με ενθουσιασε το επεισοδιο. Και επιτελους σταματηστε λιγο με την κατακρεουργηση του IQ των χαρακτηρων προς εξυπηρετηση του να γινουν ολα πουτανα.

[SPOILER] Βλεπει ο γερο-Γουεην στο σπιτι της Γουεντη μια τσαντα και καταλαβαινει οτι ανηκει σε καποιον απο τους Sons. Βλεπει και οτι η αλλη αφηνει τα ψωνια εκει,ενω φευγει να μεινει αλλου. Και ξερει οτι ο Τζους εχει εξαφανιστει και τον ψαχνουν.
ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ, δε λεει τιποτα στους υπολοιπους και παει μονος του, το βραδυ, να δει τι εχει μεσα η τσαντα. Χωρις καμια προφυλαξη και χωρις να τσεκαρει αν ειναι κανεις στο σπιτι πρωτα.
Ελα λιγο τωρα,αληθεια? [/SPOILER]

Ποσο μπουλης ο Μανσον χωρις μακιγιαζ :’)

Προσυπογράφω.
Ικανοποιητικό χωρίς να χρειάζονταν 75’.

το είδα κι εγώ το επεισόδιο…

Ντάξει, καλό ήταν. Μου φάνηκε περισσότερο σαν προσπάθεια να μπουν οι βάσεις για το πως θα εξελιχθούν τα πράγματα…Αρκετά πιο ωμή η βια από παλιότερα επεισόδια, ταιριάζει με τη σύγχηση που βιώνει ο Τζαξ.

Το bohemian rhapsody ήρθε και έδεσε στη σκηνή.-

ειλικρινά όμως

[SPOILER]πόσο μα πόσο αίμα μπορεί να αντέξει να κουβαλάει η σκρόφα η Τζέμα επιτέλους και να μη πνίγεται… Βέβαια, στη τελευταία σκηνή που λύγισε και έκλαψε στον Νίρο μπορεί να αποδειχτεί το turning point της αποκάλυψης αν πονηρευτεί λίγο, δεν υπάρχει κάτι “γνωστό” προς αυτόν και τους υπόλοιπους για να κάνει μια τόσο σκληρή γυναίκα να κλάψει[/SPOILER]

Αυτό.

καλο το δευτερο.

[SPOILER]Και παλι ομως πολυ ευκολα ξερω γω η τζεμμα βρηκε τα χαρτια του Ανσερ. Δηλαδη, ας το μαθει αλλιως, βαλε τη φαντασια να δουλεψει και για αυτα τα ‘‘μικρα’’ πραμματακια, μη μας ξενερωνεις :P[/SPOILER]

Ναι καλό ήταν το δεύτερο και συμφωνώ με το σπόιλερ απο πάνω

[SPOILER]Τσιμπς λατρεία, πάντα γουστάρουμε να τον βλέπουμε εν δράσει. Κατα τ’αλλα όλα πουτάνα τα κάνει για ακόμα μια φορά ο Τζαξ. Ο Τζούρι λογικά κατάλαβε ότι η καραμπίνα ήταν των Sons οπότε προβλέπεται χαμός. Τον Τζους τον βαρέθηκα, αντε να πεθάνει ή να φύγει να τελειώνουμε. [/SPOILER]

Ε,ετσι μαλιστα! Αυτο ηταν επισοδειο της προκοπης.

[SPOILER]Φοβαμαι πως ειναι λιγα τα ψωμια του Unser τωρα που η Jemma ειδε τα χαρτια. Δεν τον βλεπω να “πηγαινει” απο καρκινο…:!: :-k[/SPOILER]