Sons of Anarchy [TV]

Μπορεί όντως να ισχύει η τελευταία πρόταση σου ή θε πρέπει να περιμένουμε μέχρι το τέλος της σειράς. Θεωρώ ότι θα παίξει κάποιο ρόλο στην πλοκή

[SPOILER]εγω θα πονταρα στο εξης;

να μεινει μονη η τζεμα, ενω ολοι οσοι προσπαθει να προστατευσει για χρονια εχουν φυγει. αυτο προυποθετει φυσικα, να πεθανει Τζαξ και Νηρο ως αποτελεσμα των ιδιων των πραξεων της. αυτο για να μη εχουμε ξενερωτο προβλεπε χαπυ εντ και να μεινει η σειρα συνεπεστατη στον τραγικο της χαρακτηρα.[/SPOILER]

Σφίγγει ο κλοιός mama.

Και τραγούδι:

[B]https://www.youtube.com/watch?v=WxhlSa3YPi4[/B]

[SPOILER]βρες καλος τον τζους!!!που χαθηκες εσυ και σε πεθυμησαμε!!(λενε τωρα οι soa):)[/SPOILER]

[SPOILER]Η έκβαση του side-story με τον Τζους πιστεύω θα κρίνει σε μεγάλο βαθμό και το τέλος της σειράς. Αν τον φάνε, το μυστικό είναι ασφαλές. Αν τον δούμε να ζει, σημαίνει ότι κάπως “εξαγόρασε” τη ζωή του… [/SPOILER]

[SPOILER]λογικα πρεπει να τους το καρφωσει πριν φυγει ο τζους,ετσι για να γινει πουταναριο[/SPOILER]

^ Μήπως είναι λίγο νωρίς όμως ; Από το 7ο επεισόδιο ξέρω γω να έχουμε τέτοια εξέλιξη; Στα άλλα 5 τι θα γίνει ;

[SPOILER]Από το πρώτο επεισόδιο πιστεύω ότι ο Τζαξ ξέρει τι έχει συμβεί. Περιμένει την κατάλληλη στιγμή να τους χτυπήσει όλους.

Δεν αποκλείεται να συνεργάζεται και με τον μαλάκα τον Τζους.
Δεν έχει βγει απόφαση mayhem γι αυτόν και δεν είναι δυνατόν σε μια πόλη που κάνουν ότι θέλουν να μην τον έχουνε βρει.[/SPOILER]

[SPOILER]Εγώ δεν καταλαβαίνω το μένος προς την Τάρα διαβάζοντας τα ποστ του 6ου κύκλου. Δηλαδή περιμένατε πως ο Τζαξ θα ήθελε να την φάει λάχανο αν μάθαινε ότι προσπαθεί να προστατέψει τα παιδιά τους έστω και με τον λάθος τρόπο;[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

μια χαρα!

[SPOILER]μας τρολλαρε ο Σαττερ χτες, εκει που ελεγε ‘‘θα σας το γαμησω τωρα χωρις λογο’’ και δεν λεει στην Τζεμα για ποιο λογο να παει στην καλυβα ανεξηγητα (w t f), λιγο πριν τα κανει ολα πουτανα το μαζευει. Ολο αυτο εξυπηρετησε βεβαια το σκηνικο με το παιδακι. Κλισε οκ, αλλα ενταξει οχι απαραιτητα κακο, μην ειμαστε και υπερβολικοι.
Επισης αφου γλιτωσαμε παλι αλλη μια γυμνη εμφανιση τζους, στη φυλακη, το προσημο ειναι θετικο. Φοβηθηκα λιγο εκει που μπηκε μεσα το ναζακι:lol::lol:[/SPOILER]

Πολυ βαρετο,ισως απο τα χειροτερα επεισοδια της σειρας.

Συμφωνω.Πολυ βαρετη η σαιζον ρε παιδια.Πραγματικα αυτον τον κυκλο τον βλεπω σχεδον με το ζορι.Το τελευταιο επεισοδιο λιγο καλυτερο απο τα προηγουμενα αλλα και παλι βαρετο.

Για την ακριβεια εντελως αχρειαστη αυτη η σεζον…ολα σχεδον ειχαν διευθετηθει με μονη εκκρεμοτητα

[SPOILER]το μυστικο της τζεμα σχετικα με τον πατερα του τζαξ[/SPOILER]

Τραγική σεζόν για να κλείσει η σειρά, δυστυχώς.

[SPOILER]παει ο Μπομπυ,απ τους γαπημενους μου:(:([/SPOILER]

Δεν τον φάγανε ρε!

κατσε ρε συ πηρες φορα:p

[SPOILER]το ματι του ηταν μεσα σε εκεινο το κουτι[/SPOILER]

[SPOILER]λες να τις καπουλαρει?[/SPOILER]

θα δειξει η συνεχεια