Sons of Anarchy [TV]

Πάλι καλά που ακούμε μουσικάρες ακόμα:

[B]https://www.youtube.com/watch?v=PH8TWdXQLSQ[/B]

Υπέροχη διασκευή η συγκεκριμένη…

η σκηνή με τον Τζους και την κατσαρίδα όλα τα λεφτά

Βασικά μόνο αυτά τα δύο άξιζαν. Το τραγούδι και η συγκεκριμένη σκηνή. Κατα τ’άλλα από τα χειρότερα επεισόδια της σειράς.

Κρίμα ρε γαμώτο, μαζί με την κατάντια του κλαμπ έχουμε και την απόλυτη κατάντια της σειράς…

Ζηλεύουν από την τραγική τελευταία σεζόν του Dexter.
Δεν θα φτάσει τέτοια επίπεδα (ακόμη και αν το συνεχίσουν στα επόμενα 5 επεισόδια) αλλά το προσπαθούν.
Βαρετές και μεγάλες σκηνές, ακόμη πιο βαρεμένες ερμηνείες και συναρπαστική προβλεψιμότητα.

Ε υπηρχε ενα χιντ για κατα καποιο τροπο απροβλεπτη εξελιξη στα επομενα.

[Spoiler] Ο Τζουρι αρνηθηκε οτι αυτος ρουφιανεψε, ενω δεν ειχε λογο να το κανει εκεινη τη στιγμη, ηξερε τι θα ακολουθησει. Οποτε πιθανως να υπαρξει κανα τουιστ με το ποιος ειναι ο ρουφιανος - ο Μανσον ξερω γω(!). Αλλα κατα τ’αλλα ναι, η φαση παραμενει σε κακιστα επιπεδα για τα δεδομενα της σειρας. [/Spoiler]

[Spoiler] Εγώ πιστεύω πως ο ρουφιάνος είναι ο Μπαροφσκι. Μου είχε κάνει εντύπωση από την αρχή το πόσο εύκολα σκότωσε αυτόν τον μπάτσο που και καλά φύλαγε τα όπλα.Σαν κάτι να ήθελε να κρύψει. [/Spoiler]

Σωστο ποιντ.

Υπάρχει κίνητρο για πολλούς σ αυτό που λέτε στα σπόιλερ…πιο πολλές υποψίες συγκεντρώνει η άποψη του dmembra

Άντε να τελειώνει αυτό το χάλι.

Μόνο το τελευταίο επεισόδιο θα αξίζει μάλλον, και αυτό παίζεται δυστυχώς…

Νταξει το καινουριο ηταν (επιτελους) καλο επεισοδιο.εμενα μ’αρεσε.
Αμπελ,πιο ιβολ πιτσιρικι πεθαινεις. Ιδανικος για Νταμιεν.

Λιγο μεγαλουτσικο εκεινο που εκρυψε για εκει που εκρυψε ο Τζους, δεν τον ειδα να ζοριστηκε πολυ ναουμ…
Γενικα το παει τρεχοντας, με οτι κακο συνεπαγεται αυτο αλλα ας πουμε οτι μαζευεται λιγο ο αχταρμας της τελευταιας σεζον, η τελευταια σκηνη με εφτιαξε παντως το λουκ ηταν ολα τα λεφτα, σε στυλ “θα σε πιασω, δεν θα πιασω στα χερια μου καριολη”

τελικα εγινε αυτο που ειπες αρχικα
οποιος δεν εχει δει το επεισοδιο να μην ανοιξει το spoiler

[SPOILER]στο προηγουμενο επεισοδιο λεω θα την γλυτωσει.r.i.p.θεος ιρλανδος κ το βλεμμα της τελευταιας σκηνης[/SPOILER]

Πως να γαμήσεις ένα αντρίκειο επεισόδιο με πουστριλίκια & drama queen fillers.

αχαχαχαχα πέρα από το 5λεπτο ερωτικής εξομολόγησης μεταξύ Τιγκ και Βινους, το επεισόδιο γάμησε, εύκολα το καλύτερο της σεζόν.

[Spoiler]
'Επρεπε να γίνει ήμο και να χαρακωθεί πρώτα ο Damien για να το πει επιτέλους στον Τζαξ.
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
[/Spoiler]

Πω ρε πούστη μου, έλεος με αυτό το παιδάκι. Βάσανο είναι κάθε σκηνή. Κατα τ’ άλλα όντως πολύ καλό το επεισόδιο (επιτέλους).

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :smiley:

Με μια ατάκα μόλις ισοπεδώθηκαν οι 6 προηγούμενες σεζόν.