Soundtracks

*Forest Gump (2πλο CD με κομματαρες μεσα)
*The Rock (αν και εχει καει αυτο το soundtrack απο τα δελτια ειδησεων)
*Singles (Οχι η ελληνικη σειρα ντε! Κομεντι με φοντο το Seattle στις αρχες της δεκαετιας του 90, με Pearl Jam , Alice In Chains, Soundgarden, Hendrix, Smashing Pumpkins και αλλα)
*Μatrix I, II
*Big Fish
*I Am Sam (Φοβερες διασκευες σε Beatles απο γνωστους καλλιτεχνες)

και αλλα

[SIZE=“4”]Requiem For A Dream[/SIZE]

Goodbye Lennin
Amelie
Almost Famous
School Of Rock

Νταξει θα έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές εδώ (εμέν μου το είχε προτείνει ο vangelis…)

Ότι πιο συγκλονιστικό μπορείς να ακούσεις…Clint Mansell + Mogwai + Kronos Quartet…Τώρα κατάλαβα περι τίνος πρόκείται…Είναι ένα μικρό θαύμα για τον καθένα η ακρόαση αυτόυ του μεγαλείου…δεν έχω αλλα λογια…Μοναδικο!

Το καλύτερο Soundtrack όλων των εποχών για μένα. Το “Death Is The Road To Awe” βάζει υποψηφιότητα για κορυφαία σύνθεση των 00s.

Mε ψήσατε. Να δω την ταινία καταρχάς.

Σου κάνω ένα δώρο για να καταλάβεις τι λέει ο απο πάνω για την σύνθεση της δεκαετίας και θώς και να πάρεις μια γεύση απο 2 πράγματα που θα έπρεπε να μετανιώνεις που δεν έχεις ασχοληθεί ακόμα μαζί τους!!:stuck_out_tongue:

Που κολλάει το Λοστ? :-k

Είδες όλο το video…η μουσική του τραιλερ είναι το death is the road to awe!το ότι έβαλα κάτι απο λοστ έγινε για να σε πικάρω!!:smiley:

Την ταινια την χθες και γαμησε.

Το σαουντρακ μπηκε ηδη σε playlist

πάει, κόλλησε κι αυτός.

:oops:

Μάνο εντυπώσεις??:-k

το soundtrack το λιώνω από τότε που βγήκε η ταινία και είναι αριστούργημα. μέσα στα 5 καλύτερα soundtracks απ όσα έχω ακούσει.

την ταινία δεν την έχω δει ακόμα ο βλαξ αν και είμαι φαν του αρονοφσκι. βασικά ήταν να τη δω σινεμά αλλά στράβωσε 2 φορές η δουλειά και έχω στραβώσει κι εγώ από τότε.

Kατι σκηνες θα’ταν γαματες οντως στο σινεμα.

Πανεμορφη φωτογραφια γενικα, ανεβηκε και στα ματια μου ο Τζακμαν

RocknRolla.
έχει πολύ καλά κομμάτια!!


Now playing: Anathema - Lost Control
via FoxyTunes

Φανταστική σύνθεση!

Jesus Christ Superstar
Lord of The Rings
The Last of The Mohicans
Alexander, Blade Runner (Vangelis :bow:)
Gladiator
The Phantom of The Opera
και τα κλασσικά της Disney:p


ΕΠΟΣ


Listening to: Javier Navarrete - Rose, Dragon (La rosa y el dragon)
via FoxyTunes