South Park

Exw dei kai tous 10 kyklous (exoun vgei kai ta 2 prwta apo ton 11o gia tous endiaferomenous).O trey parker kai o matt stone pou vriskontai apo pisw prepei na katanalwnoun polles ousies giati merika epeisodia einai pragmatika akyra teleiws!!! Apo tis koryfaioteres seires kinoumenwn sxediwn kata th gnwmh mou mazi me Family Guy (8eiko apla) Simpsons kai Futurama…

Apo ta kalitera cartoon me poli kalo xioumor…vasika egw exw dei sxedon ola ta episodia kai den exw dei tin tainia(den kserw giati)…

Γειά σας παιδιά. Τα καλύτερα southpark επεισόδια είναι τα
Scott tenorman must die
woodland critter christmas
good times with weapons.

αφτά.
τελευταία η σειρα καταντά γιατομπούτσο αντίθετα με το φάμιλυ γκάη που πιστέβω διανύει την καλύτερη περίοδό του έβαh.

όσο για τα happy tree friends, είναι απλά ευχάριστα. Η αλήθεια βρίσκεται εδώ

Poly kalo itan kai me ekeino ton psyxakia pou ekova to ena xeri pao ta thymata tou kai tous psychic…:lol:

to kalytero epeisodio einai to lord of the rings!!polly gelio!!

South Park terastia latreia pragmati…exontas dei oles tis seasons arketes fores (kai tora tin 11), den mporo pia na gelaso allo, to akrato gelio exei dosei tin thesi tou se ena meidiama ikanopoiisis otan peftei to xosimo kai i eironia.
Einai basika poli pio eksipno kai sobaro apo oti fainetai, oxi bebaia oti mas xalane ta koufa asteia kai ta akira epeisodia…tora kalitero, ntaxei, den mporo na dialekso8)

Τα έχεις δει όλα?? You are my hero!! Εγώ έχω δει μόνο καμιά 45αριά… Από που τα έχεις κατεβάσει?

exeis PM!:smiley:

Ξεθαβω.Πριν κανα 2 μηνο τελειωσε η 11η σεζον και σε 30 μερες βγαινει το πρωτο της 12ης.Ειχαμε και μια τριλογια σε αυτη τη σεζον με τους Αμερικανους να ριχνουν πυρηνικα στην χωρα της φαντασιας :stuck_out_tongue:

Γενικα ομως δεν μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις η 11η, σα να εχει στερεψει η φαντασια τους

ποτε φτιαχτηκε αυτο το θρεντ???

τεσπα

ΘΕΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
δεν υπαρχουν λογια να πω
εβλεπα καποια επεισοδια παλια χυμα μεχρι που
ξεκινησα και εβλεπα ολα τα επεισοδια ενα ενα απο την αρχη καθε μερα κατα τη θητεια μου
πολυ καψιμο
ολες οι σεζον εχουν κορυφαια επεισοδια
αν πραγματικα μου λεγανε ανεφερε το πιο αστειο επεισοδιο, δεν θα μπορουσα να πω μονο ενα
μπορω να απαριθμησω ατελειωτα σκηνικα
οπως επισης κορυφαια ειναι και τα σκηνικα που κανουν καμεο γνωστοι καλλιτεχνες (ο dio να παιζει το holy diver στο σχολικο χωρο!!χαχαχαχα!!!)

@ mackintosh
και η 11 τα σπαει τρελα: το επεισοδιο με την χιλαρι κλιντον, το πασχαλινο-παρωδια του da vinci code!!!χχαχαχα
ή το Night of the living homeless???χαχαχαχαχα επος

who’s beth
beth’s my bitch!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε παιδια, πειτε κανα σαϊτ που να 'χει μαζεμενα επεισοδια.

South Park rulez

Thx mate. :wink:

Being a sell-out is sweet,because you make a lot of money.Making money, i dont have to hung out with pοοr-ass loosers like you guys.

Screw you guys, Im goin home!!

Ωδη και δοξα στον θεο Καρτμαν

Ω ρε φίλε και ετοιμαζόμουν να ανοίξω νέο θρεντ. Λοιπόν δηλώνω καμένος με τα Σάουθ Παρκ. Με διαφορά το αγαπημένο μου σόου έβερ (μαζί με το Παντρεμένοι Με Παιδιά)!
Η τριλογία στον τελευταίο κύκλο ήταν απίστευτη και δείχνει γιατί είναι το καλύτερο ανιμέιτιντ σόου στην Αμερική αυτή τη στιγμή (πήρε και το Έμι φέτος). Αγαπημένο επεισόδιο είναι το Reinforest Schmainforest. Η σκηνή που ο Κάρτμαν φωνάζει “Respect my authority” σε ένα φίδι και του πετάει ένα ξύλο, είναι σκηνή ανθολογίας (μια από τις αμέτρητες που υπάρχουν στο Σάουθ Παρκ).
Άντε να έρθει ο Μάρτιος να ξανακαφρίσουμε (Τετάρτη 12 Μαρτίου βγαίνει το 1ο επεισόδιου του 12ου κύκλου)!!!

“I would never let a woman kick my ass. If she tried something, I’d be like, HEY! You get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie!" Eric Cartman (ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!)

φέτος δεν τα έχω παρακολουθήσει καθόλου…
έμπαινα στο southparkzone και τα έβλεπα…

Οh my God they kill Kenny!!
You bastards!!:lol: :lol:

αντε να αρχισει η 12 να γουσταρουμε. Μαρεσουνε ολες οι σαιζον και εχω πλεον δει πολλες φορες καθε επεισοδιο. ΧΑΛΑΡΑ ο,τι καλυτερο κυκλοφορει.

περα απο τον κλασσικο Ερικ Τηοντορ Καρτμανν, αποτίω φορο τιμης στον Σεφ (λατρεια) και φυσικα στον Μπαττερς (πολλα πινκ)

Προφεσσορ Κεος ρε μουνια! :lol:

:lol: :lol: :lol: M’kay?:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

respect my authoritahh!!

Καλό, αλλά σύγκριση με Family Guy απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!:wink: