South Park

Σε γενικές γραμμές καλό… Όχι σε όλη την διάρκεια του αλλά μερικά σημεία ήταν πολύ καλά… Ειδικά αν κάποιος έχει δει και την ταινία μπορεί να κάνει παραλληλισμούς στο μυαλό του…

Περίμενα πάντως περισσότερο χώσιμο στην apple και στα i-προιόντα…

[SPOILER][/SPOILER]

Δοκίμασε να κάνεις το αντίθετο τότε. Να ξεκινάς κάθε φορά με την προοπτική οτι θα δεις μεγάλη πατάτα. Μπορεί και να πιάσει έτσι.

Καθε φορα καταφερνουν να με απογοητευουν :smiley:

Έλαααα τώρα, υπερβολέεεες. “Κάθε φορά”! Μη γίνεσαι τόσο άμπαλος! :stuck_out_tongue:

Δε σε ειπα ποτε ανιδεο!!!

Η μοναδική φάση τρελού γέλιου για μένα ήταν όταν και καλά πήγαν να τους διασώσουν και στο χειρουργείο όταν ο Κyle υπέγραψε χωρίς να το διαβάσει, όλα με τη μία διαλύθηκαν κι εμφανίστηκε απ’ το πουθενά ο Jobs. :lol:

Κατά τ’ άλλα, ο Cartman θα 'ταν χίλιες φορές πιο γαμάτος αν είχε την παλιά καλή φωνή κι αν έλεγε “but, meeeeeeeeem!” όταν κλαιγόταν στη μάνα του. :roll:

Μέτριο προς καλό επεισόδιο. Ίσως αν είχα δει την ταινία που σατίριζε να μου φαινόταν γαμάτο όπως το Insheeption.

χμμ… οταν ελεγα οτι μαρεσε το [I]jersey thing[/I] πιο καλο παιδι με ελεγε ασχετο και οτι δεν εχω δει κανενα αλλο επεισοδειο απο south park και οτι θα επρεπε να δω πρωτα τις προηγουμενες seasons για να μπορεσω να σχολιαζω…

αν δεν ησουν εσυ… my bad.

μου βγηκε το παραπονο

O lupin τα ειχε πει αυτα.

Εγω απλα ειχα συμφωνησει μαζι του.

:expressionless:

αυτο καταλαβες?

πρεζα πινεις?

στα δικα μας, το επεισοδιο ηταν γτπ Btw,carry on…

Με τέτοιο θέμα περίμενα κάτι καλύτερο. Το αντίστοιχο επεισόδιο του futurama (attack of the killer app) ήταν 10 φορές καλύτερο.

Πολύ κακό και το τελευταίο. Ούτε σε ένα σημείο δεν γέλασα. Το μόνο που μου άρεσε ήταν το φινάλε με τον Πέρι μέσα στο κουτί.

Πραγματικά, ας σταματήσει κάποιος τη φαρσοκωμωδία…

απαράδεκτα βαρετό.

8O Και ο karvou στο South Park θρεντ?? Καλώς τον λοιπόν. :stuck_out_tongue:

Χάλια μαύρα το τελευταίο, αντικειμενικά. Με τα 1000 ζόρια μπόρεσα να το ολοκληρώσω. Ίσως κάποιος αμερικανός να έβρισκε ενδιαφέρουσες τις αναφορές στη κουλτούρα και σε celebrities (τακτική του sp των τελευταίων χρόνων), αλλά πραγματικά, το επεισόδιο ήταν πολύ κακό.

το “γενναιος” τι νοημα του δινεις εσυ;
εχω κατι στο μυαλο μου αλλα θα’θελα να ακουσω τις σκεψεις σου.

Για πρώτη φορά σταμάτησα επεισόδιο και δεν με ενδιαφέρει να δω το υπόλοιπο.

Απ’ τα 2-3 χειρότερα της σειράς, ισχύει.

Φαντάσου πόσο κακό ήταν που μέχρι κι εγώ πόσταρα. Αλλά παραμένω καινούργιος φαν. Ξεκίνησα και κόλλησα με το επεισόδιο με το facebook (credits 2 manos87 που με έβαλε να το δω :p)

η αληθεια ειναι το επεισοδειο ηταν πολυ χαλια. μονο μια σκηνη αξιζε(με τον cartman να χαιδευει τον kyle).nothing more

ευτυχώς εγώ το έκανα κάπου στην 11η σεζόν:p:p:p με το south park

χαλι μαυρο το τελευταιο…οσοι απομενουμε μαλλον ειναι επειδη εχουμε κανα συνδρομο ψυχαναγκασμου και περναμε τη φαση της αρνησης:|

Εγώ βασικά βλέπω τα νέα επεισόδια με “καλή προδιάθεση” ρε παιδί μου. Δλδ οκ, το πρώτο της σήζον το βρήκα διασκεδαστικό σε σημεία (αν και ομολογώ δε μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον να κάτσω να το ξαναδώ), δεν ήταν και τίποτα το τρομερό αλλά αφού έκατσα να το δω, ε, ας το φχαριστηθώ όσο γίνεται. Κάπως έτσι σκέφτομαι.

Αλλά το τελευταίο πολύ χάλι ρε παιδί μου. Δε παλευόταν με την καμία. Ευτυχώς που υπάρχει και το Futurama που πρόσφατα ξεκίνησα να βλέπω και νιώθω λίγο. 8)