South Park

Ναι πχ το πρώτο επεισόδιο είναι ανεκτίμητο. Δεν μπορεί να λες ότι δεν σου αρέσει…δεν.

χαχαχα!όχι εντάξει…απλώς από 3η και μετά φτιάχνει και η εικόνα!:lol:
Κάποια στιγμή θα τα ξαναδώ από την αρχή πάντως, ξεκινώντας από το an elephant makes love to a pig :lol:

Το τελευταίο επεισόδιο ήταν αρκετά καλό. Μου θύμισε παλιές καλές εποχές που πέρα από τα αστεία ήθελε να περάσει και κάτι…:slight_smile:

[SPOILER]να περιμένουμε το part 2 φαντάζομαι…:-k[/SPOILER]

Επιτέλους, ένα επεισόδιο της προκοπής. Είχε το γέλιο του σε σημεία, βλεπόταν ευχάριστα (εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα with all that shit, that is :P), it was ok.

δεν ξερω εμενα μου φαινοταν οπως τα προηγουμενα same new shit:(

Απο shit αν μη τι άλλο ήταν γεμάτο! :lol:

ααααχχχχ :frowning: χαλι μαυρο…το χειροτερο μετα το ρομποτ!

γι αυτο το ειπα :stuck_out_tongue:
ον τοπικ δεν ξερω παλι επιτηδευμενοι διαλογοι απλα μπας και βγαλει γελιο το κονσεπτ παλι πολυ αοριστο μαλλον προσπαθησαν να δεσουν 2/3 φακτς της αμερικανικης κοινωνιας αλλα δεν τα καταφεραν

Ενώ στην αρχή δε μου φαινόταν και τόσο χάλια το επεισόδιο καθώς πλησίαζε προς το τέλος με ξενέρωσε εντελώς :frowning:

Moυ άρεσε αρκετά αν και το τέλος ήταν λίγο ψαρωτικό :-s

το ενα μετα το αλλο τα επεισοδεια γ-α-μ-α-ν-ε!

Ποια season βλέπεις?

αυτην

1-0

η 15η εχει παρει τα πανω της. παραδεξου το και ασε τις southparkπατεριες

Προσωπικά μου φαίνεται πολύ μέτρια η τελευταία season, αυτό με κάνει southparkοπατέρα?

Πιστεύεις δηλαδή οτι το λέω για να το παίξω ψαγμένος ενώ στην πραγματικότητα μου αρέσουν τα επεισόδια?
Μην λες βλακείες σε παρακαλώ.

περα του robot που ηταν αθλιοτατο (περα των γερμανων στην αρχη και τον cartman να χαιδευει τον kyle) τα υπολοιπα ειναι πραγματικα πολυ καλα. και με το chinese vs japanese και με τον canadian wedding και με shitty.
Ειδικα το τελευταιο περασε ΤΕΡΑΣΤΙΟ μηνυμα. δεν μπορουμε να πιανουμε συνεχεια την κοιλια μας απο τα γελια το south park το μαθαμε και απο τα μηνυμα που περναει και γιαυτο το αγαπαμε.

βαλε και κανενα instant messenger μπορεις :stuck_out_tongue:

Το “You’re Getting Old” ήταν για μένα το πρώτο επεισόδιο της σεζόν που πραγματικά άξιζε… Το city sushi καλό σε σχέση με τα υπόλοιπα, αλλά γενικά πάλι δεν με ενθουσίασε…

Πάντως είναι φανερό ότι έχουν αλλάξει μυαλά οι δημιουργοί του… Πιθανόν να είναι και φυσιολογικό καθώς τότε ήταν 25άρηδες και έχουν 40ρήσει…

Τσεκάρετε και μια συνέντευξή τους όπου συν τοις άλλοις λένε και ότι πλέον δεν έχουν ούτε τον μισό χρόνο για κάθε επεισόδιο σε σχέση με πιο παλιά… Επίσης λέει ότι θα συνεχίσουν μέχρι το 2013 τουλάχιστον…

[U]Why South Park’s Trey Parker and Matt Stone Now Say It’s ‘Wrong’ to Offend [/U]

ισχύει γιατί βγάζει την ειλικρίνεια των δημιουργών του…όπως φαίνεται και από τις συνεντεύξεις πλέον το μισούν το South Park…Όταν τελειώσουν με το musical και ξεκουραστούν πιστεύω ότι θα ξαναβρούν όρεξη και θα δώσουν πάλι καλά επεισόδια…πραγματικά το πιστεύω :slight_smile:

Τελειωσε το πρωτο μισο της Season 15 και μεχρι στιγμης ειναι ισως η χειροτερη κατα την γνωμη μου. Φαινονται κουρασμενοι ο Trey και ο Matt και ως επι το πλειστον η σεζον ειναι απογοητευτικη. Καπως καλα ηταν το You’re Getting Old και το Crack Baby Athletic Association, τα υπολοιπα δεν… Ευελπιστω σε βελτιωση στο δευτερο μισο, αλλιως αν συνεχιστει ετσι θα ειναι με ανεση η χειροτερη σεζον.

Νεο επεισοδιο.

Ας το σταματησουν, να μην ταλαιπωρουνται αυτοι, να μην βγαζουμε τα ματια μας και μεις.

Πφφφφ…ρε γαμώτο, αν και γέλασα σε αρκετά σημεία, θεωρώ ότι το να μας δείχνουν ότι ξέρω γω χρειάζεται να πίνουν για να αντέξουν δεν οφελεί πουθενά, δηλαδή αν κουράστηκαν ας κάνουν διάλειμμα…Τέλοσπάντων, θα δούμε…:frowning: