Spartacus

[SPOILER]Πάντως πολύ δυνατός ο συμβολισμός του προηγούμενου επεισοδίου, κουβεντούλα για πολιτικά με δαχτυλάκι, θα μπορούσε να έχει και υπό-υπότιτλο “η Ελλάδα σήμερα”[/SPOILER]

Season Finale την Παρασκευή, Jupiter’s Cock!

War of the damned (αίμα-σπέρμα-τεστοστερόνη, pt.3)

http://www.youtube.com/watch?v=5qXoC-DykyM

fuck και ελαγα να μη δω την 3η σεζον…

καλη η 3η για πείτε?

η 3η πολυ καλη, καλυτερη απο τη δευτερη. καλός και ο νέος σπαρτακος, δε λεω, αλλα λιγο πλαστικουλης κ αμερικανακι, ο οριτζιναλ μακραν πιο γοητευτικος :stuck_out_tongue:

Ο νέος Σπάρτακος είναι Αυστραλός :stuck_out_tongue:

Βγήκε χτες. Ορμάτε 8)

Μου είχε λείψει γαμώ τη σύφιλη του Διόνυσου

Δεν υπάρχει άλλο τηλεοπτικό θέαμα που να με κάνει τόσο κανίβαλο και ουγκαούγκαλο γαμώ το εφήβαιο της Άρτεμης :!::!:

+1

Το γούσταρα πολύ το νέο επεισόδιο

We shall tear a fucking city from the flesh of Rome \m/

Ξανα άλλαξαν πρωταγωνιστή ή δεν κατάλαβα καλά κάποιο ποστ πιο πριν, γαμώ το καυλί του Δία;
Aυτό είναι τόπικ, αντάξιο ΑΝΤΡΙΚΗΣ σειράς. Προσπαθώ να συγκρατηθώ και να μην τα βλέπω πάλι ένα ένα τα επεισόδια. Έλεγα να μαζέψω την σαιζόν, αλλά το βλέπω χλωμό.

Gracchus για να μην χαλάμε το άλλο τόπικ και επειδή πήρες καλό κομμάτι, δεν θα τα χαλάσουμε ξηγιέμαι Σέπια.

Εντάξει Erotica.

Γνωρίζει κανείς αν αυτό θα είναι το τελευταίο σεζόνι;

τελευταίο είναι, ναι, γαμώ το μουνί της Ήρας

:lol: Θλίψη και μπινελίκι μαζί, θενκς μαν.

Τότε θα κλείσω τα αυτιά στις σειρήνες και θα πάρω τον χρόνο μου και να το δω σερί.
Κλεφτές ματιές στα απντέιτ σας, αλλά μέχρι εκεί. :frowning:

Έχει βγει το δεύτερο επεισόδιο ρε, μιλήστε γαμώ τον οισοφάγο της Δήμητρας. Τί, μόνο εγώ θα βλέπω αυτή την τελευταία σεζόν επεισόδιο το επεισόδιο;

Εγώ έπιασα σήμερα το vengeance μετά από καιρό γιατί δεν πολυγούσταρα μετά τον θάνατο Whitfield :frowning:
Ο νέος δεν πολυπείθει

Βγήκε δεύτερο επεισόδιο και είναι πολύ καλό όπως το πρώτο.

Εμφανίστηκε και ο Καίσαρας. Εκεί με το πέος και το αίμα δεν το έπιασα τι είδους ανωμαλία ήταν αυτή, του γδέρνουν το πέος και του παίρνουν πίπα wtf?

Γάμησε και το δεύτερο. Εμένα μου άρεσε περισσότερο και από το πρώτο. Εν τω μεταξύ τώρα κατάλαβα ότι ο καινούργιος Ρωμαίος είναι ο [SPOILER]Μάρκος Κράσσος. #-o[/SPOILER]