Το Spotify στην Ελλάδα

τελικα το προβλημα μαλλον ειναι οτι οταν το κινητο μου κλειδωνει ξεσυνδεεται απο το ιντερνετ για οικονομια και γιαυτο δεν επαιζε 2 συνεχομενα τραγουδια.

μαλακια ειναι ρε εγω εχω χυσει τονους ιδρωτα για να φτιαξω τη μουσικη μου σωστη κ οργανωμενη στο pc χρονια τωρα και αυτη η βλακεια εχει σχεδον τα παντα ετσι απλα…!!! Χωρις πλακα πολυ καλο το spotify αλλα το οτι δε μου βγαζει οργανωμενη τη μουσικη μου με τις μπαντες που ακολουθω και τα λοιπα ειναι πολυ κακο δε με βολευει καθολου δε ξερω τι να ακουσω…!!!

Βάλε το App lastfm . Το έχει μέσα .

Lonesome rider

Εγώ χρησιμοποιώ το premium από το Νοέμβριο. Ξέχασα να διακόψω την εγγραφή πριν κλείσει μήνας κι έτσι τέλος Δεκεμβρίου με χρέωσαν τα 7 ευρώ.
Ακούστε τι παίζει τώρα:

Μπορώ να διακόψω τώρα τη συνδρομή μου και να μην πληρώσω το Γενάρη η αυτό δεν το γλιτωνω;
Άλλο θεματάκι: Μου έστειλαν σήμερα email ότι η κάρτα την οποία έχω δώσει για να με χρεώνουν ληγει τέλη Ιανουαρίου. Η κάρτα βέβαια έχει ανανεωθεΙ από την τράπεζα αλλά αυτοί δεν το ξέρουν. Αν δεν τους ενημερώσω ότι η κάρτα ανανεώθηκε, Πως θα με χρεώσουν;;;;;;

πειτε κανενα ονομα που δεν ακολουθω κανεναν

Βάλε το δικό σου να σε κάνουμε εμείς follow

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Aντε ας κανω την αρχή αν και ασχολούμαι πολυ λιγο με το συγκεκριμένο site…
neo7101

site ? :bounce:

Βγήκα Arya Stark. Φερ ηναφ.

Ραμσευ Μπολτον. Ναι, λογικο μου φαινεται :stuck_out_tongue:

Tormund Giantsbane και εννοειται και Ramsay Snow για εμενα. Μπραβο τα παλικαρια…

Bran Stark :expressionless:

Pop-punk, emo, alt rock

Tyrion Lannister (κοίτα να δεις )

(classical,folk,classic jazz)

Theon Greyjoy
Meloncholia 61% Indie 15% Folk 24%

αν και απο spotify ακουω πολυ σπανια τους καλλιτεχνες που μου αρεσουν, δεν επεσε και πολυ εξω. Σε last.fm θα ηταν πιο αντιπροσωπευτικό

Tormund giantsbane

Metal

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gooooooooood moooooooooorning, forum!!

Τι λετε κι εσεις, αυτο το 3 μηνες premium για 0,99 ευρά κρυβει καμια παγιδα του στυλ Πληρωνετε κατα την εξοδο; Huh?

Logαρεις και σου βγαζει καποια στατς.
Αν και πολλα ειναι @@ … για παραδειγμα μου εχει τα ποσα BBM ακουω αλλα στις μπαντες εχει τους XX ??? wtf.

η μετα λεει
YOU ARE HIGH ENERGY! We can’t seem to find any chill music in your recent streaming history. What’s it like living life at a 10?

Αλλα ακουω και indie / chill ? δε ξερω μου φαινονται καποια αστοχα.

1 Like

Θα το εμπιστευόμουν γιατί λέει ότι 6% of my tracks are danceable, αλλά μετά πετάει κι εμένα το we can’t seem to find any chill music in my recent streaming history και το χάνω.

Κατά τα άλλα

not enough data για μενα :anguished: και μου προτεινε μια χαλια πλειλιστ




…α ρε γιατί αποφάσισαν να καταστρέψουν το λαστ.φμ μας :frowning: