Μαδερφακιν star wars

Η αληθεια ποναει, τι να κανουμε

καμια αληθεια και τπτ δε ποναει

το μονο που ποναει ειναι αυτο:

καλη χρονια να χουμε να μαλωνουμε για star wars και ολο το 2017

Μπηκε ηδη πολυ καλα η χρονια, αφου δυο φιλες, και οι δυο 35 χρονων, μολις ειδαν για πρωτη φορα την εξαλογια Star Wars τις προηγουμενες μερες, χωρις μαλιστα να το ξερω καν, και δηλωσαν και οι δυο οτι ολες οι ταινιες ειναι υπεροχες και πως παιζει να προτιμουν μαλιστα τα prequels απο τα originals, γιατι ειχαν πιο συνθετο και ενδιαφερον στορυ.

Θα πω και στις δυο να κατσουν να δουν το βιντεο του Πλινκεττ να μορφωθουν, γιατι αν ειναι δυνατον να διαφωνουν με ελιτιστικες αυθεντιες που βλεπουν κινηματογραφο με μπλοκακι και μολυβι στο χερι για να σημειωνουν τα κακως κειμενα σε καθε νανοδευτερολεπτο της ταινιας.

Καλη χρονια και ευχομαι το 2017 να μας δωσει ενα πραγματικο Star Wars Episode 8 κι οχι remake του 4 οπως πηραμε το 2015.

Ημαρτον να μαλωνουν ολοκληροι μαντραχαλοι για παιδικες ταινιες, εκ των οποιων η καλυτερη ειναι απλα συμπαθητικη.

πανε δες τον αφαντο τον λεπρο σου εσυ και ασε το star wars…ειναι αντρικη υποθεση

http://orig15.deviantart.net/5e8d/f/2016/007/7/e/troll_fight_by_menacefromdolguldur-d9n1rx2.gif

1 Like

Με αυτη την ταινια ειναι αποδεκτο να φανατιζονται 5χρονα ως 12χρονα το πολυ. Μετα γινεται ανυσηχητικο. Το οτι ενιωσες πρωτη φορα το πουλακι σου να κουνιεται απο μονο του βλεποντας την Λέια-σκλαβα δε σημαινει πως ειναι αντρικη υποθεση.

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Πως γινεται να αποκτα στηθος απο τη μια φωτο στην αλλη ? ΓΟΥΟΝΤΕΡΜΠΡΑ ?

Ιδιου μεγεθους μου φαινεται το στηθος της με μικρες διαφορες αναλογα με το σουτιεν που φοραει… δε βρισκω καμια τραγικη διαφορα. Αμα τη δω θα της πω να μου το δειξει να μαθουμε την αληθεια

νταξ ομως, εχει κατι το ιδιαιτερο αν μη τι αλλο -εκτος του προφανεστατου :stuck_out_tongue: -

Περιμενω ανελεητο flame απο Quintom γιατι του θιξαμε το γουστο του παλι.

Δεν εχω κανει ΠΟΤΕ flame επειδη μου εχουν θιξει το γουστο… Το αν παρουσιαζει καποιος την αποψαρα του ως αντικειμενικη αληθεια ειναι εντελως διαφορετικο.

Οσον αφορα το κοριτσακι, ελιτισμος απο Lupin ειναι αναμενομενος και αποδεκτος. Less competition αλλωστε.

α οχι νταξ, εμπαινα, μη λεμε μαλακιες, εμενα μου αρεσουν αλλωστε ολες αυτες με ‘‘εμφανεις ατελειες’’ :stuck_out_tongue:
ειναι και πατριώτισα μπερμινχαμιοτισα οποτε (y) αλανι κ ετσ’

2 Likes

Πως μιλας ετσι δε ντρεπεσαι?

η αλήθεια είναι πάντως, είναι τρομερό που αναφέρουμε γκόμενες και ποστάρουμε φοτός με μπούτια έξω κτλ, σε κουβέντα-τοπικ για star wars :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

να ένα εμφανές καλό που έκανε η Disney στο franchise

Καλα καμια δε φτανει τη Natalie Portman.
Και η Daisy Ridley αξιαγαπητη ειναι.
Η Carrie Fisher ποτε δε μου αρεσε :stuck_out_tongue_winking_eye:

θα ακουστώ δεινόσαυρος αλλά κλαιν :stuck_out_tongue:
καρι φισερ σε rotj ηταν παιδικη ονειρωξη, απο τις πρωτες του ειδους και δεν τη βαζω διπλα σε καμια + του οτι ηταν Γυναικα
Πορτμαν αντικειμενικα ειναι ομορφη και κοριτσι για σχεση αλλα επειδη ηταν τυρομουνα στα prequels και ντυνοταν σα μαλακας για μενα μενει πισω και απο τις 3…λιγο πιο πισω απο ridley που ειναι κ αυτη κοριτσι για σχεση αλλα φαση σχεση εκει πρωτο ετος -που θα χωρισετε στα 20 με κλαμματα φωνες κτλ κ broken hearts κ τετοια γραφικα της ηλικιας- κ μετα απο 10 χρονια δε θα τη θυμασαι καν -προτου την δεις στο δρομο με ενα καροτσι και 2 κοπελια μεσα και τον αντρα της διπλα που θαναι κ 10 χρονια μεγαλυτερος της και θα πεις ‘‘ουφ’’-
:stuck_out_tongue:

1 Like

αυτό ακριβώς

μεχ, ντεκαυλε η Φισερ να ναι καλα οπου ειναι :stuck_out_tongue:
Οκ, αμα δεν ειναι Γυναικα η Ναταλι Πορτμαν τι να πω :joy: