Steven Wilson - To The Bone [2017]

Όταν οι Porcupine Tree είχαν παίξει στην Τεχνόπολη - με support τότε τους Anathema - ο ήχος ήταν κρύσταλλο και νομίζαμε ότι βλέπαμε dvd. Μη φοβάστε τίποτα, Wilson is here.

5 Likes

Στους Anathema ήταν σάπιος, στους PT γαμούσε, ναι.

Και το “γιατί” είναι αυτονόητο.

1 Like

Οντως αθλιος χωρος.Αλλα τα live του τυπου δεν χανονται.Και ας μην μου λεει πολλα το Bone.

Βγήκαν τα εισιτήρια.

https://www.viva.gr/tickets/tickets/music/texnopolis/steven-wilson/?utm_source=rocking&utm_medium=buynowbutton&utm_campaign=rocking Δείτε την κάτοψη! Η “αρένα” θα είναι πίσω από τους καθήμενους… Μιλάμε για ΠΙΠΑ διοργάνωση

1 Like

Μακάρι να μην είχε και καθόλου όρθιους.

Θα έπρεπε να έχει ξαπλωτους!

2 Likes

Απόψε θα δω τον Wilson στο Άμστερνταμ στα πλαίσια της To The Bone Tour. Ανταπόκριση σύντομα.

Αν δεν τον έχεις ξαναδεί, ετοιμάσου για προσκύνημα.

Ήμουν το 16 Αθήνα! Για αυτό όπου παίζει και είμαι κοντά, δεν θέλω να τον χάνω

Για κάνε ανταπόκριση αύριο μήπως και με ψήσεις να τον ξαναδώ μεθαύριο.

Τι να σε ψήσει ρε, δεν έχεις μπει ακόμα waiting list;;;; Αυτά είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ!

1 Like

Βρήκα εισιτήρια ήδη στο ticketswap με 3 ευρώ καπέλο (36 αντί για 33). Αισχροκέρδεια.

Δεν ξέρω, έχει και Cannibal Corpse + The Black Dahlia Murder ίδια μέρα οπότε καταλαβαίνεις το δίλημμα.

Η αληθεια ειναι οτι δεν το καταλαβαινω :stuck_out_tongue:, ταϊσε αγορι μου!!

Η μια πλευρα του νομισματος. Εγω που τον εχω δει 2 φορες, δεν προκειται να τον ξαναδω ποτε.
Προσκυνηματα και τετοια, απλα αστεια.

Με τους haters δεν αξιζει να ασχολουμαστε ομως :wink:.

Hater οποιος δεν προσκυναει, το ακουσαμε κι αυτο… :joy:
Ε ρε πλυση εγκεφαλου ο Στηβενακος.

Έχεις 24 posts στο συγκεκριμένο topic, οπότε αδιάφορο δεν μπορεί να σε πει κάποιος.

1 Like

Όσο και να διαφωνεί κανείς με τις επιλογές του SW στην προσωπική του καριέρα (είμαι ένας από αυτούς), τα live του δεν παύουν να είναι απολαυστικά και να σε αφήνουν με το στόμα ανοιχτό.

Just my 2c…

2 Likes