Sticky στις κυκλοφορίες

Subforum created!

Eυγε, και ωραιο ονομα once again :slight_smile:

Πολυ καλυτερο ετσι! (σαν subforum)

να προστεθει και το ουλτιμεητ ΜΑθ-ΚΟΡ θρεντ να τρολλαρει το ριπ-νι00μπ.

Εγώ θα έλεγα τέτοια καλούδια να ποστάρονται στο hardcore ή στο experimental.

Ναι καλό είναι να έχουμε θρεντ για το κάθε είδος, αλλά ο στόχος είναι τα θρεντς στο σαμπφόρουμ να είναι όσο λιγότερα γίνεται για να είναι χρηστικό, ακόμα και αν αρκετές κυκλοφορίες δεν ταιριάζουν ακριβώς κάπου.

Τελικά μάγκες νομίζω πως η δημιουργία του ροκιπιντια έχει ρίξει πολύ την επισκεψιμότητα σ’ αυτά τα τοπικ που εντάσσονται εκεί. Δεν ξέρω αν αυτό όντως ισχύει, αλλά πολλά τοπικ στα οποία έμπαναν ποστ καθημερινά τώρα μπορεί να περάσουν αρκετές μέρες χωρίς ποστ.

Εσείς τι λέτε.

Χμ…Νομιζω οτι τα τοπικς που ειχαν μικρη επισκεψιμοτητα τωρα εχουν μεγαλυτερη καθοτι δεν ειναι “θαμμενα” στην 2η ή 3η σελιδα των κυκλοφοριων αλλα απο την αλλη αυτα που ειχαν πολυ υψηλη επισκεψιμοτητα θα πρεπει να επεσαν λιγο για τον ακριβως αντιθετο λογο, οτι πριν ειναι φατσα καρτα ενω τωρα σε ενα subforum.
Παρολαυτα πιστευω οτι ειναι η καλυτερη διαμορφωση που μπορουσε να γινει και οτι οφελει τους users πολυ περισσοτερο με την τωρινη μορφη.

Ε γενικα εχει πεσει το ποσταρισμα (γαμω τα ελληνικα ε ?) απ’οσο βλεπω.
Θες κατι οι πανελληνιες,θες η ανοιξη και τα σορτσακια ποιος καθεται να μιλαει για
μετσαλ τωρα…
Μια χαρα ειναι για μενα παντως.Τσακ μπαμ οι δουλειες.Μπαινεις-βλεπεις-φευγεις.

Εγώ νομίζω ότι η Rockipedia θα έπρεπε να είναι ξεχωριστό Forum και όχι Sub, όπως έγινε με το Podium και το Off Topic έτσι ώστε να είναι πιο ευδιάκριτη.

μήπως (μιας και αναστήθηκε) να μεταφερθεί το shoegaze thread στο rockipedia?

Ίσως και να έχεις δίκιο φίλτατε. Πάντως δε πρέπει σε καμία περίπτωση να ξαναενωθεί με τις ξεχωριστές κυκλοφορίες, αφού πριν γινόταν χάος. Είναι πιο τακτοποιημένα τώρα, και εγώ έχω εντάξει βόλτα από το Rockipedia με το που μπαίνω, ενώ πριν βαριόμουν να ψάχνω να βρω τα update στα τόπικ των κατηγοριών.