STONED JESUS (UKR) + support act(s) 21/6/2014 @ An club, Athens

ξερουμε τιποτα για προπωληση?

Βιάζεσαι… :wink:

ενημερωτικα και μονο :slight_smile: ααα…και να κανω κουμαντα… :slight_smile:

για Αθήνα

Είσοδος :
Early bird tickets : ?12 (πολύ περιορισμένος αριθμός εισιτηρίων!)
Περιορισμένη προπώληση : ?15 (περιορισμένος αριθμός εισιτηρίων!)
Υπόλοιπο προπώλησης / Ταμείο : ?18
Σημεία προπώλησης :

  • Περιορισμένη προπώληση (πολύ περιορισμένος αριθμός εισιτηρίων των ?12) :

RHYTHM RECORDS
Εμμανουήλ Μπενάκη 74, Εξάρχεια
τηλ. 2103841550

  • Υπόλοιπο προπώλησης (περιορισμένος αριθμός εισιτηρίων των ?15 και εισιτήρια των ?18 ) :

RHYTHM RECORDS
Εμμανουήλ Μπενάκη 74, Εξάρχεια
τηλ. 2103841550

NO REMORSE RECORDS
Γαμβέττα 4, Αθήνα
τηλ. 2103830981

RELOAD STORES
Πανεπιστημίου 54, Πλ. Ομονοίας
τηλ. 2103801466

METAL ERA
Εμμανουήλ Μπενάκη 22, Εξάρχεια
τηλ. 2103304133.

ακριβούτσικα δεν είναι?? :-k

ειναι :confused:

έλα μωρέ, αντισταθμίζεται με toner low που έχει ξεφτίλα τιμή :stuck_out_tongue:

ψηνομαι να πάω!!!
Ειναι σπουδαια stoner μπάντα

Για Γιάννενα προπώληση ξέρουμε τίποτα; Επίσης, όντως μου φαίνονται λίγο ακριβά…:-k

Aφού Αθηνα έρχονται ρε Έλενα…τι σχέση έχει η προπώληση Γιάννενα;
ΥΓ
Θα σου πάρω εγώ εισητήριο εαν δεν βρείς :smiley:

Να 'σαι καλά για την πρόθεση ρε [B]Dark_Knight_83[/B], αλλά έρχονται ΚΑΙ Γιάννενα!! :slight_smile:
(επιτέλους δηλαδή, γιατί συναυλιακά η πόλη είναι ΝΕΚΡΗ…)

Μια χαρα τα Γιάννενα :slight_smile:

θα μπορούσαν να 'ταν και καλύτερα…για να δούμε τώρα. θα αλλάξει τίποτα;

παίδες, θέλει κανείς 2 12άρια χέρι με χέρι για Αθήνα γιατί μάλλον την κάνω για τριήμερο; :slight_smile:

εδιτ: gone

γαμήσανε στα Γιάννενα, αν και παίξανε σχετικά λίγο, καμιά ώρα δηλαδή (ντάξει υπάρχει και έλλειψη υλικού), οπότε δικαιολογημένοι. πρέπει να ήταν και κουρασμένοι από το ταξίδι.
πάντως εγώ το φχαριστήθηκα! ήταν εξαιρετικοί! πολύ καλός ο κιθαρίστας τους! γενικά πολύ συμπαθητικοί, το χαρήκανε και αυτοί! να μας ξανάρθουν!

φοραγανε και tshirt δεξιου τομεα απο μεσα;

παίζει τέτοια φάση? γιατί είπανε ένα τραγούδι που γράψανε για αυτά που γίνονται στην Ουκρανία αλλά δεν έψαξα στίχους κλπ

δε ξερω αν εχουν φτασει μεχρι εκει (δε νομιζω)
αλλα διαβασα κατι συνεντευξεις του αρχηγου τους και ενα μηνυμα που ειχε γραψει και ελεγε για το ποσο υπερηφανος ειναι για τον ουκρανικο λαο και οτι η κατασταση στη χωρα ειναι πλεον πολυ καλη και ο Πουτιν φταιει για οσα εγιναν και γινονται…

ναι ε? ε καλά ό,τι η Ρωσία φταίει ισχύει, αλλά όχι να υποστηρίζεις και τους φονιάδες των λαών και τα φασισταριά… :-k

για να ειμαι δικαιος και να μην αποτρεψω αδικα κανεναν απ το να παει, αυτο με το δεξιο τομεα ηταν υπερβολη.
Δε νομιζω να ειναι φασιστες, αλλωστε η κατασταση στην Ουκρανια ηταν μπερδεμενη, στην αρχη αναμεσα στους διαδηλωτες ηταν ανακατεμενοι απο φασιστες μεχρι αναρχικους, κατι σαν τους αγανακτισμενους. Εγω που τα βλεπω απο μακρια τα πραγματα εχω σχηματισει συγκεςκριμενη αποψη, ο αλλος που τα ζει εκει και βλεπει τοσους νεκρους και τρωει και ολη τη προπαγανδα για την ΕΕ που θα τους δωσει λεφτα και εχει και μια αμφιλεγομενη προιστορια με τους Ρωσους ευκολα γραφει αυτα που εγραψε και ο αλλος
προσωπικα παντως σπαστηκα και ειχα αποφασισει απο καιρο να μη παω

πειτε μου οτι δεν ονειρευτηκα.

ουτε οτι δεν ονειρευτηκα οταν στη μεση του Black woods αρχισαν να παιζουν ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ IMPERIAL MARCH

και η εκτελεση του I’m the mountain εμεινε απλα στην ιστορια. δοξα να χουν τα παιδια με τις καμερες που θα καταφερουν να αποδωσουν σε οποιον δεν ηταν μεσα το 10% του τι εγινε (και αυτο μαλλον αρκει). ειλικρινα, σιχαινομαι τοσο πολυ τις καμερες και τα κινητα σε συναυλια αλλα εκει ημουν σε φαση “ΤΡΑΒΑΤΕ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ!”