Μου αρεσει το stoner γιατι

πειτε την την αποψη σας ομορφα και ωραια για αυτό το υπέροχο ειδος …

είναι της μόδας και προσπαθώ να είμαι relevant.

Το αγαπημένο μου συγκρότημα είναι οι Clutch, και η αγαπημένη μου συναυλία ήταν οι Planet of Zeus στις 4/4.

Επίσης έχω μακρύ μούσι.

… υποπτος …

σταρχιδια μου δν εχω pussy

…αν δεν μαρέσει…τι κάνω???:):!:

Μπορεί να μην έχεις πούσι, αλλά είσαι αγαπουλίτσας γαμώ το κιάρατο <3
Ιν μπλανκ γουί τραστ. Τιμιότης.

Θρεντ της δεκαετίας χωρίς καν να περιμένουμε να βγει. :bow::bow::bow:

blankgen, έγινες ήδη ο νέος αγαπημένος μου χρήστης. Δεν έχω πούσι λέει ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Μουτσινάς

εγώ ψήφισα ότι δεν ξέρω από μουσική
(αν και θέλω να τα επιλέξω όλα)

Έχω τζίβες, φυσικά! (κανονικά έπρεπε το πολλ να έβγαζε και τα ονόματα των χρηστών που ψήφισαν, να ξέραμε ποιος αφήνει και μούσι…)

Πολύ δύσκολη ερώτηση, θα το σκεφτώ κανα μήνα πρώτα πριν απαντήσω. Τι σημαίνει είμαι Μουτσινάς; :stuck_out_tongue:

Το 2014 εγώ ήμουν Μουτσινάς. Ontopic ψηφίζω μπάφο χωρίς επανάσταση.

Απ? ευθείας από το San Fransisco, California, δύο από τα σημαντικότερα ονόματα του αμερικάνικου underground heavy ήχου έρχονται στα ελληνικά εδάφη για μια μοναδική κοινή εμφάνιση: οι [B]θρυλικοί stoner metal προπάτορες Acid King [/B]και το [B]θυελλώδες sludge ντουέτο των Black Cobra[/B] θα συναντηθούν στη σκηνή του Κύτταρο Live για μια καθηλωτική stoner/sludge επίδειξη βαρύτητας.
Δημιουργημένοι το 1993 από την Lori S. (κιθάρα/φωνητικά), τον Joey Osbourne (τύμπανα) και τον Peter Lucas (μπάσο), οι Acid King παρουσίασαν από το πρώτο τους κιόλας ομώνυμο EP την ξεκάθαρη, αδιάλλακτη μουσική τους πρόταση: μέσα από τους τόνους παραμόρφωσης αλλά και της σφιχτοδεμένης groovy εκτέλεσης, με ίσες ποσότητες psychedelic/space αυθορμητισμού και heavy/doom βαρύτητας, κατέθεσαν στον stoner metal ήχο ένα από τα σημαντικότερα και πιο αναγνωρίσιμα δείγματα heavy γραφής.
Δέκα χρόνια μετά το genre classic δίσκο τους ?III?, οι σαρωτικοί Acid King επιστρέφουν με την μακροβιότερη σύσταση τους και με τον πολυαναμενόμενο καινούριο τους δίσκο (?Μiddle Of Nowhere, Center Of Everywhere?, Svart Records) για να εξαπολύσουν τα φρέσκα heavy grooves τους σε υποψιασμένους και μη ακροατές (ειδικα μη ακροατες θα είναι εκει , σιγα μην παει ανθρωπος που ακουει στους μπιχλες ) .
Μαζί τους το[B] αδυσώπητο sludge metal [/B] ( τι λε ρε παιδι μ ) duo των Black Cobra ( προτιμώ Black dragon ) . Με πάνω από δέκα χρόνια δισκογραφικής και συναυλιακής παρουσίας - με τέσσερα LP?s, ένα EP ( στην καραπουτσακλάρα μοας ) , περιοδείες και συμμετοχές στα σημαντικότερα metal festivals σε Ευρώπη και Αμερική ? οι Jason Landrian (κιθάρα, ex-Cavity) και Rafael Martinez (τύμπανα, ex-Acid King) επιστρατεύουν τον καταστροφικό τους ήχο για μια πανηγυρική επιστροφή στα ελληνικά εδάφη, δηλώνοντας έτοιμοι να καλύψουν με τα μανιώδη [B]ισοπεδωτικά τους riffs [/B]ένα συναυλιακό απωθημένο χρόνων.

ΠΑΡΤΕ ΕΔΩ ΙΣΟΠΕΔΩΤΙΚΑ ΡΙΦΣ --> https://www.youtube.com/watch?v=lfuTpNjkJLM

τι εγινε ? βρέξατε το βρακάκι σας ? τωρα βρεξτε και τους χιππιδες να φυγει η μπιχλα

ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ !!

…μην μαραίνεσαι…κιεγώ το ίδιο έβαλά:):!:

μας μαραθηκε … που πας με αβαταρ σακη ρουβα ? ωξαποδω

πες μας ότι εισαι και βιγκαν

http://www.rocking.gr/forum/showthread.php?t=3543&page=1039

ειμαστε ΠΟΛΛΟΙ (!)

παντως στονερ με στονερ εχει διαφορα. λιγα καλα υπαρχουν.
κατα τα αλλα προτιμω Σακη και κραουτ