Studio για πρόβες/ηχογραφήσεις

[B]Ένα νέο Studio ηχογραφήσεων και πρόβας ανοίγει σε λίγες μέρες στην Καλλιθέα με το όνομα Soundway Studios στην οδό Κρέμου 36 στο ισόγειο. Η σελίδα είναι υπο κατασκευή, αλλά όποιος θέλει τσεκάρει! 8) [/B]

[SIZE=3]http://www.facebook.com/SoundwayStudios[/SIZE]

θεσσαλονικη που πατε?

Καλησπέρα σε όλους! Μπορείτε να μας βοηθήσετε στην επιλογή προβάδικου? Μας βολεύουν Καλλιθέα, Ταύρος, Μοσχάτο, Νέα Σμύρνη άντε και Δάφνη. Θέλουμε αξιοπρεπές και οικονομικό στούντιο. Όποιος θέλει ας μας πει τη γνώμη του και τις προτάσεις του, θα μας βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ!

οριστε

Και οριστε

πρεπει να ανακυκλωνουμε τα ιδια συνεχεια?

Φίλε DonConstantino έχεις ιδιότυπο χιούμορ: το πρώτο post είναι παλιό (4μιση χρόνων!) και βάζω στοίχημα ότι κανένα στούντιο δεν έχει παραμείνει ίδιο από το 2010, το δεύτερο ποστ είναι διαφημιστική ανακοίνωνση του SoundWay και θα μου φαινόταν πολύ παράξενο αν έγραφε κάποια αντικειμενική κριτική για τον εαυτό του.

Τέλος πάντων, ζητάμε προτάσεις για προβάδικα, κριτικές και εντυπώσεις. Αν θέλει κάποιος ας πει κάτι χρήσιμο.

το Εντασις στην Μενελαου δεν σας βολευει?

Είναι σε περιοχή που μας βολεύει…Έχεις πάει πρόσφατα? Τι εντύπωση σου άφησε?

στο soundway εχω παει εγω, ειναι ωραιος χωρος με πολυ καλο εξοπλισμο απο ενισχυτες, καλωδια, ντραμς κτλ και λογικες τιμες. μπορειτε να το δοκιμασετε

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω παει (για το Εντασις μιλαω):stuck_out_tongue:

Ξερω οτι κανει ανακαινιση τωρα, και ανοιγει παλι τον Σεπτεμβρη. Επειτα αρκετες μπαντες π.χ Wrathblade, Biocancer, Erase, Strikelight, Dark Nightmare, Dexter Ward, κανουν προβες η εχουν κανει και ηχογρφηση εκει…

για θεσσαλονικη και κλασική/ακουστικη κιθαρα εχετε να προτεινετε καποιο;