Sublime live in Greece! Texnopolis, Athens 14th June - Babylonia Mylos, Thessaloniki

Oι θρυλικοί Sublime για πρώτη φορά στην Ελλάδα… smoke two joints to celebrate now, coz we don’t practice santeria…

MORE INFO SOON…
get your discount e-tickets now at www.sublime11.eventbrite.com
normal presale will start Friday 6th May

opening act for Thessaloniki: 63High + tba
opening act for Athens: tba

ps: RIP Brad & Dog Lou…

Από εδώ: https://www.facebook.com/event.php?eid=111155708968100

ΚΑΥΛΑ!

:o:o:o:cry:

Χωρίς Nowell βέβαια, αλλά [B]τεράστιο live από μια τεράστια μπάντα.[/B]

Σκατά στις εξεταστικές γαμώ! Θα το παλέψουμε

Γουάτ δε φακ!

αντε γαμησου τα χανω ολα και streetlight και sublime αστα διαλα

Και γαμω τα λαιβ, στο πρωτο λινκ για τα εισητηρια ειναι μονο για Θεσ/νικη δεν εχει και για Αθηνα? Ξερουμε τιμη για Αθηνα?

worst συνελθε, δεν υπαρχουν πλεον οι sublime

ειδα μερικα videaκια στο youtube, οκ βρηκαν ενα τελειο μιμο, αλλα αυτο που ειδα δε με κερδισε πουθενα και για κανενα λογο. δλδ νταξει να τους βλεπω να παιζουν ετσι οπως ειναι το pool shark… ξερωγω;

ΙΣΩΣ υποκυψω τελευταια στιγμη αν εχει κανα 15ρι και δεν εχω τιποτα να κανω εκεινη τη μερα, αλλα και παλι δεν ξερω

Nτάξει να σου πω την αλήθεια, επειδή η επανασύνδεση είναι και πρόσφατη δε τους έχω τσεκάρει για να ξέρω το πως είναι πλέον. Σίγουρα ο bradley ήταν το πιο σημαντικό μέλος της μπάντας, σίγουρα ήταν εξαιρετικά ταλαντούχος, σίγουρα οι sublime δεν θα’ ναι ποτέ αυτοί που ήταν (και οι ιδιοι το’ χουν δηλωσει αυτο, ασχετα με το αν παλιοτερα δε σκεφτόντουσαν το reunion), σίγουρα θα προτίμουσα να μην είχε γίνει μια τέτοια κίνηση επανένωνσης, αλλά όλα αυτά δεν αναιρούν, ότι στο βάθος του χρόνου οι sublime υπήρξαν μια τεράστια, τίμια και low profile μπάντα φίλων. Και φυσικά αν δεν είχα εξεταστική και ήμουν Αθήνα, θα πήγαινα να τους δω ασυζητητί, ακόμα και για να πάρω μια πάρα πολύ μικρή γέυση της μπάντας της οποίας υπήρξε κάποτε frontman ο ταλαντούχος αυτός τύπος, και η οποία μας χάρισε απίστευτές, feelgood και όχι μόνο κομματάρες. Κακά δε νομίζω να περάσει κάποιος που θα πάει πάντως…

Χμμ καταλαβαινω τι λες. Εχεις απολυτο δικιο. Απλα δε ξερω μωρε, αυτους τους ακουγα στο σχολειο, τους εχω συνδεσει με πολυ ωραιες φασεις και γι αυτο μου καθεται καπως περιεργα τωρα.

π.ς. Πριν απο τρεις και κατι βδομαδες εβαλε μαγαζι της Αθηνας παραγγελια το Santeria. =P Τους ακουω ακομα full, δεν τους εχω παρατησει.

:expressionless:

ποτε ανοιχτηκε αυτο;

πωωω, μεσα. μουδιασμενοι, αλλα μεσα.

Eγώ πάντως, που θα’ σαι και Αθήνα, σου λέω να πας! Θα είναι καλοκαιράκι με ωραίο καιρό, πάρε κανά φιλαράκι, τις μπυρίτσες σας, και θα περάσετε γαμώ! Και σκέψου τους έχω παρατήσει:p

25 ευρά

Θα πάει κανείς από εδώ? Αλλάξανε και τον χώρο και τους πήγανε στο fuzz. Με εισιτήριο 25/30 ευρώ δυστυχώς η συναυλία τρώει άκυρο από εμένα…:frowning:

Κανείς δεν πήγε από εδώ τελικά??