Sunn O))) / 22 Οκτωβρίου - An Club

ρε… μήπως κάποιος να τους ανεβάσει και κατά Σαλόνικα μεριά… SPS μήπως… :-k

Παίζουν οι Pink Floyd του drone/ambient/πέστόπωσθες. Δε γίνεται να σαι απέξω όμως.

Ίσως να ήταν το συγκεκριμένο κομμάτι τόσο μονότονο γιατί ακούω και πιο “περίεργα” / ανώμαλα πράγματα απ’αυτό. Το συγκεκριμένο όμως μου φάνηκε ανούσια ανώμαλο! :stuck_out_tongue:

Καλά στο live έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να’ρθω αφού θα’χω αφήσει λογικά τα πάτρια εδάφη, απλά να δω τι παίζει με αυτούς θέλω.

drone,drone kai drone!!!

Ανεβαίνουν… :slight_smile:

:bounce::vibrate::yahoo:=D>

(κάντε και topic για τις υπόλοιπες συναυλίες π.χ. asian dub foundation)

επίσης κάτι ακούγετε για isis εσείς είστε από πίσω?

Οι Sunn O))) είναι για πολύυυυ συγκεκριμένες στιγμές, για μένα. Άκουσα όλην την δισκογραφία τους κατα καιρούς αλλά απο τότε δεν ξανάκουσα τίποτα δικό τους.

Ανήκω και εγώ σε αυτούς τους 9 που δεν τους αρέσουν. Παράνοια σκέτη είναι οι τύποι…:stuck_out_tongue:

(Πάντα είχα την εξής απορεία όμως. Γιατί αλλάζουν τα ονόματα των τραγουδιών ή γιατί π.χ αποφάσισαν ότι το κομμάτι πρέπει να λήξει στο 21,57 και μετά να μπούμε στο επόμενο που είναι ίδιο με το προηγούμενο για άλλα 22,14? ΠΑΡΑΝΟΙΑ!!!) :slight_smile:

πωωω τι λες τωρα! :yahoo:

το μάντεψα! εσείς πρέπει να προμοτάρετε λίγο τα τρομερά που φέρνετε… thnx πάντως!!!

Τέτοια λέγε μας.

Αντε πειτε τι ξερετε για Θεσ/νικη, θα παθουμε τιποτα απο την αγωνια…

Giati na min ertun ke edo pano??? idame ti egine ke me tus magnet!!! puo egrapsan sta arxidiats thn voria Ellada!!! Ellada den ine mono athina ke afto fenete na to katalavan oi candlemass ke oi scorpions#-o

Ξέρουμε ότι ακυρώθηκε :slight_smile:

Όπως και για Αθήνα. Ελπίζουμε να τους φέρουν κάποια άλλη στιγμή μέσα στη σεζον.

ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ ΔΑΝΕΙΚΑ, ΔΑΝΕΙΚΑΑ,ΔΑΝΕΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Οχι ρε γμτ, και τους ειχα χασει τη προηγουμενη φορα λογω στρατου.

bravo!#-o

ΣΚΑΤΑ.

Ειμαι κατω.

Χαχαχαχα! Βασικά ξέρουμε γιατί ξεφούσκωσε?