Supernatural

Συμφωνεί κανείς για το τελευταίο (8xοχτώ) ότι

[SPOILER]είναι απ’ τα καλύτερα funny episodes της σειράς; Προσωπικά γέλασα πολύ και με όλους. Εντάξει, ρισπέκτ που μετά από 7 και κάτι σεζόν και 156 επεισόδια καταφέρνουν και μας χαρίζουν ακόμα επεισοδιάρες! Και το επόμενο φαίνεται καλό απ’ την περίληψη που διάβασα, ανυπομονούμε.[/SPOILER]

Τα 2 τελευταια ηταν πανεμορφα απ’ολες τις αποψεις.

[SPOILER]Μακαρι να ειχαν τον Cas σε περισσοτερα επεισοδια γενικα, ειναι τελειοτητα.
Κι αυτος ο Benny δεχνει οκ, ελπιζω να μην τον σκοτωσουν. [/SPOILER]

Αυτήν ακριβώς τη σκέψη είχα κάνει όταν το είδα και τελείωσε… :stuck_out_tongue:

Εχει πολλά να δώσει η σειρά ακόμη. Και έχει να δείξει και πολλά πράγματα.
Πχ ποιος θυμάται αυτόν

[SPOILER]

[SPOILER]Season 5 - Episode 6, “I Believe the Children Is Our future”[/SPOILER][/SPOILER]

^^Ρε που το θυμήθηκες αυτό;

[SPOILER]Ένα (πολύ καλό) επεισόδιο έγινε με αυτόν, και ψιλοεπιφανειακά κιόλας, και μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Και δεν ήταν ό,τι κι ό,τι το παιδί, ο φάκινγκ antichrist ήταν.[/SPOILER]

εχει μια βδομαδα που ξεκινησα…2η σεζον ειμαι τωρα…καποια πολυ καλα καποια ψιλοβαρετα επεισοδια.αλλα σε κραταει στη τσιτα

[SPOILER]Πολύ καλό και το 08x09, τρίτο σερί, πάμε γερά. Ένταση στο φουλ και φοβερές οι ερμηνείες από όλους. Μας αφήνει και σε αγωνία τι έγινε τελικά με Μπένι και Ελίζαμπεθ. 16 Ιανουαρίου το επόμενο, υπομονή.[/SPOILER]

Και αυτό γαμάτο ναι.

[SPOILER]Τι διάολο παίζει με Σαμ; :-k[/SPOILER]

μολις τελειωσα τη 4η…ω ρε πουστη μου

Πώς σου φαίνεται μέχρι τώρα; 3η-4η σεζόν μεγάλη διαφορά απ’ τις δυο πρώτες ε; και μαζί με την 5η είναι απίστευτο σερί φοβερών σεζόν.

μεχρι στιγμης η 3η μου φαινεται η καλυτερη λογω ανατροπων και οτι εφυγε γενικα το ολο στησιμο της σειρας απο διαφορετικες υποθεσεις καθε επεισοδιο…η 4η με κουρασε σε καποιο σημειο αλλα εφτιαξε στα τελευταια 3-4 επεισοδια…σιγουρα πολυ καλυτερες σε σχεση με 1,2

Το πιο σπαστικο ειναι οταν γινεται της πορνης και στο επομενο επεισοδιο σου δινει ενα ακυρο filler με μια απλη υποθεση τυπου 1η-2η σεζον. Α και το γεγονος οτι σκοτωνουν ολες τις (ωραιες) γυναικες.

τελος και η 5η σεζον.καλυτερο φιναλε μαζι με 3ης…για πλακα.

Ναι.
H 6η έχει αρκετά μέτρια επεισόδια αλλά αγαπάμε κάθε σεζόν. :smiley:

Όντως εκπληκτικό το τέλος της 5ης.

[SPOILER]Προοριζόταν και για series finale άλλωστε[/SPOILER]

Στην έκτη κατά τη γνώμη μου υπάρχει μάλλον το καλύτερο meta επ. της σειράς

[SPOILER]Το “The French Mistake”. Συναγωνίζεται με το “The Monster At The End Of This Book” για το καλύτερο :D[/SPOILER]

Και ναι, εννοείται αγαπάμε κάθε σεζόν.

Δυνατά μπήκαμε στην χρονιά, έτσι ατακάρες και εξέλιξη.

Όντως, γαμώ ήταν!

[SPOILER]Ανυπομονώ να δω τι σκατά τους κάνουν εκεί πέρα τους αγγέλους. Θέλω να τα πάρει κάποια στιγμή ο Κας και να τα κάνει όλα πουτάνα εκεί πέρα.[/SPOILER]

Πω ρε τρέλα και το τελευταίο. Σε όλο το επεισόδιο τρελό γέλιο. Τι να πρωτοσχολιάσεις…

[SPOILER]Είχα καταχαρεί όταν είχα διαβάσει ότι επιστρέφει η Φελίσια Ντέι αλλά εδώ έδωσε πραγματικό πόνο. Και κλασικά λιώσιμο με Ντιν και ειδικά στο τέλος έκλασα στο γέλιο.:respect:[/SPOILER]

Ναι ρε απολαυστικό, πλέον ότι και να βγάλουν και σκατά να ναι το επεισόδιο δίνουν τόσες ατάκες που το ευχαριστιέσαι. Βάλανε και ένα λεσβιακό εκεί τώρα και δεν χρειαζόσουν τίποτε. Ο Ντην στο τέλος ήταν απολαυστικότερος από κάθε άλλη φορά! Braveheart ρε :lol::lol::lol::lol:

όντως πολύ καλό το τελευταίο:lol::lol: νομίζω είναι από τα καλύτερα φετινά:D