Supernatural

Το 21 γάμησε, άλλα δύο επεισόδια, όλοι μιλούν για τρομερό φινάλε.
Πάντως στα τελευταία έχω μια αίσθηση ότι τα έχουν κάνει όλα πιο εύκολα. Δηλαδή αυτό το επεισόδιο με τον Σαμ [SPOILER]που κατέβηκε στην κόλαση μου κακοφάνηκε πολύ. Τόσο εύκολα που ξεμπέρδεψε.[/SPOILER]

Το 22ο ήταν νομίζω στα 10 καλύτερα, αν όχι στα 5 της σειράς.
Τρομερή εξέλιξη, καλογραμμένο, μέχρι και το καλύτερο γκομενάκι που έχει δείξει η σειρά επιστράτευσαν!

εντάξει , όταν χτύπησε το κινητό του Sam και έδειχνε η οθόνη 666 και ήταν ο Crowley έλιωσα!!! χαχαχαχα!

Πόοσ θα συμφωνήσω σε αυτό…!! +100000000

Από την πρώτη σεζόν που τη θυμάμαι, έχουν περάσει τόσες και τόσες και ακόμα την θυμόμουν ως την πιο ωραία της σειράς…Όταν την είδα να εμφανίζεται και πάλι, κάτι σκύρτισε μέσα μου…για την ακρίβεια μέσα στο παντελόνι μου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μας γάμησε…

Τι τέλος σεζόν ήταν αυτό… Υπομονή τώρα μέχρι την επόμενη.

Εντυπωσιακό φινάλε.
Και κλασικά πολλά ερωτήματα για 2 ακόμη σεζόν \μ/

Σταθερή αξία τα season finale για το σουπερνάτσουραλ. 8)

Τελείωσε?? Έμορφα, ώρα να κατέβει. (Αγαπημένη συνήθεια το να βλέπω 1 σεζόν σε 1-2 μέρες. Μαλακία ότι πάντα πέφτει γύρω στην εξεταστική, αλλά τεσπα. :p) Για πείτε, άξιζε σα σύνολο?

Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο από τις δύο προηγούμενες . Είχε και αυτή, βέβαια, τα φίλλερ της, αλλά ναι, σε γενικές γραμμές πιστεύω άξιζε :smiley:

Πριν λίγο τελείωσα την 8η σεζόν. Μέσα σε 2 μήνες περίπου είδα όλη τη σειρά. Εθίστηκα πάρα πολύ να πω την αλήθεια από τα πρώτα κιόλας επεισόδια. Χθες έκανα μαραθώνιο με 11 επεισόδια σερί!!Καιρός να δω καμιά ταινία τώρα.

On topic, η σειρά είναι τρομερή, νομίζω πλέον τη βάζω στις καλύτερες που έχω δει. Δεν βαρέθηκα δευτερόλεπτο τις ίδιες ατάκες, τους ίδιους μορφασμούς Ντην, το ίδιο λυπημένο βλέμμα του Σαμ, τις ίδιους σκοτωμούς, το ίδιο απαθέστατο-σοβαρό ύφος Κάστιελ.
Γούσταρα όλα τα τέρατα με τη σειρά, αλλά εντάξει demons ftw. H Μεγκ (η δεύτερη) έχει την καλύτερη γυναικεία φωνή στον γκόζμο!
Σιχάθηκα Kansas - Carry on, αλλά κάθε φορά που το βάζει σε τελευταίο επεισόδιο σεζόν με πιάνει τρομερή λύπη.
Νομίζω ότι οι αγαπημένες μου σεζόν ήταν 3-4-5-7-8 με την 4 να ξεχωρίζει παραπάνω.
Το τελευταίο 23 της 8η σεζόν νομίζω ότι ήταν από τα καλύτερα επεισόδια στη σειρά, όπως και το 22. Τα είδα 2 φορές γιατί γούσταρα πολύ.
Γέλασα πάρα πολύ και θέλω να ξανά δω τα επεισόδια με The Trickster.
Έχω τρομερή απορία και αγωνία για το πως μπορεί να τελειώσει αυτή η σειρά. Προς το παρόν περιμένουμε την επόμενη. Ας μην τελειώσει ποτέ. Δεν με πειράζει.

Προφανώς είμαι ερωτευμένη με Σαμ και γελάω πάρα πολύ με ατάκες-στυλ Ντην. Λατρεύω και κουρέματα Σαμ. Τα μακριά μαλλιά του πηγαίνουν τέλεια. Πόσο αντιπάθησα τη σάπια Αμέλια που έμπλεξε. Χειρότερη ηθοποιό και σαν εμφάνιση δεν μπορούσαν να βάλουν.

Και ένα τελευταίο για το δρόμο : [U]Sam Winchester Workout[/U] μέχρι 0.30 κάτι.
Ήταν πολύ σέκσυ εξίσου τότε στην 6η σεζόν, ξέρετε τι έγινε δεν βάζω σπόιλερ!
Αυτά!
Του χρόνου bitches που λέει και η Τσάρλι.

Ακόμη ένας / μια οπαδός που λέει το ίδιο γι αυτή την σειρά.

σταματησα να διαβαζω στην εντεκατη σελιδα, γιατι εκει ειμαι τωρα που τελειωσα την πεμπτη σεζον.

[SPOILER]
ωραια σειρα πασσατεμπο. Σε γενικες γραμμες.

Ευχαριστη πλοκη.
Γαματος Dean
Σπαστικος Sam. Κυριως λογω κακιας ηθοποιας του Πανταλεκι. Κανει κατι με το στομα του οταν και καλα σοβαρευει η κατασταση, αηδιας.

Τιτανας Καστιελ. Hey, assbutt.

Γενικα, πολλα πραματα ανακυκλωνονται (κακο), αλλα μου αρεσαν πολλα τριμπιουτς στα κλασσικα του ειδους. πχ, το απαραιτητο επ a la Groundhog Day.

Αυτο παιζοταν ιδια εποχη με το λοστ; Ο ιδιος πουκανε τον Lucifer έκανε τον ‘θεο’ στο Lost; :'D
[/SPOILER]

^^ Τώρα 6-7 σεζόν υπομονή. Θα βαρεθείς, αλλά υπομονή. Στην 8 επιστρεφεί στο να γαμεί το ΣΝ.

Προς ΓουατςΙζΝειμ

[SPOILER]

Ισχύει και όχι μόνο. Στο Supernatural αυτός που έκανε τον “Πόλεμο” δηλαδή έναν από τους Καβαλάρηδες της Αποκάλυψης έκανε και το “κακό” στο Lost. Να πω πάντως ότι είχα συνηθίσει τον Lucifer ως “καλό” του Lost αλλά έπαιξε πολύ καλά το ρόλο του και με έπεισε.[/SPOILER]

πραγματι, ψιλοαπάτη η εκτη σεζον, πολλα προχειρα μπαλωματα και λοιπα…

απο τα λεγομενα σου τιντους δε θα περιμενω και πολλα απο την επομενη…

Ενηγουεη, ευχαριστη παρεα οσο κανω τα εξελ της πτυχιακης

νορντα, λωλ, πραγματι. Σταθερα σιχαμας εκεινος.

Νταξει, Σηζον εφτα αξιζει μονο και μονο για το επ με την Felicia Day <3

Σωστός ρε, είχα ξεχάσει ότι εκεί πρωτοεμφανίζεται. Λατρεύουμε εννοείται Φελίσια Ντέι! Θα την ξαναδείς! :smiley:

Dick Roman μόνο.

πολυ δυνατη η ογδοη τελικα, το παει τελεια.

καποια επεισοδια ειναι φοβερα, τυπου ναζι και εβραιογκολεμ.

Το αρκ με το men of letters ελπιζω να το κρατησουν γενικα, πολυ χαιρομαι πουχουν και καλα πηγη γνωσης, αλλα γνωριζοντας τη σειρα, ειμαι σχεδον σιγουρος πως θα καει μεχρι το τελος της σεζον (ειμαι επ 16)

Πραγματικα, να συνεχιστει για παντα