Supernatural

Μόνο εγώ σχολιάζω;
Και εκεί που περιμέναμε ότι τα είδαμε όλα, το νέο επεισόδιο μας ξάφνιασε ευχάριστα.
Ε σε 12 επεισόδια για το τέλος, πιστεύω θα χωρέσουν τα πάντα.

εγω το παράτησα…
το κούρασαν παρα πολυ ρε!!
έπρεπε να εχει σταματήσει στην προηγούμενη…

Τόσο χάλια είναι ο 6ος κύκλος που κανένας δεν ποστάρει ??? Τώρα βλέπω τον 5ο και θέλω να το δω μέχρι τέλους… Castiel rules !!!

μια χαρα τελος εχει ο 5ος για φινάλε οπότε μένω σε αυτο :stuck_out_tongue:

Πάντως κάπου διάβασα πως θα πάει και 7η σεζόν καθώς αυτή δεν είχε την εξέλιξη που ήθελαν…

παιζει να ναι η μονη σειρα που στα πρωτα 7-8 επεισοδια τη βαρεθηκα και την παρατησα

Στην 6η σεζόν στα πιο πολλά επεισόδια έπαιξαν με τα νεύρα μας, στα 2 τελευταία πήγε καλά.
Το επεισόδιο που μεταφέρονται σε άλλο σύμπαν είχε πλάκα, το τελευταίο ήταν οκ με το σκουλήκι (κλεμμένο από τα X-files).
Γενικά, δεν τους παίρνει για άλλη σεζόν με τίποτε.

Συμφωνώ, καλύτερα να κλείσουν τη σειρά φέτος.
Εμένα προσωπικά και πέρσι αν το είχαν τελειώσει μια χαρά θα μου φαινότανε.

Πολύ καλα τα τελευταία 3 επεισόδια, βασικά τα 2 τελευταία σε υψηλά επίπεδα και το πρώτο καλό απλά.
Τα επόμενα 2 επεισόδια θα χουν συναρπαστική εξέλιξη λογικά και μέχρι το τέλος δεν θα μαλακιστούνε.
Δεν θα μου προκαλούσε εντύπωση και νέα σεζόν πάντως έτσι όπως το πηγαίνουν.

απο οσο ξερω ειναι η τελευταια σεζον

Απο οτι φαινεται θα εχει και 7η σεζόν

http://blog.cwtv.com/2011/04/26/the-cw-announces-early-pickups-for-five-series-for-the-2011-2012-season/

και εγω που νομιζα πως ηταν η τελευταια σεζον
τελικα θα εχουμε και αλλη
ελπιζω να ειναι καλη!

ειδα 5 σεζον σε μιαμιση βδομαδα…λιγο κολλησα οχι πολυ!!!
τι μαλακια που δεν κατεβαζα κ την 6 στο ενδιαμεσο σιγα-σιγα!!!τωρα θα κανει κανα 3μερο με τη χαζοσυνδεση και εχω εθιστει:razz:

Πάει και η 6η, άντε από Σεπτέμβρη τώρα πάλι.
Γαμάτα τα 2 τελευταία επεισόδια, βασικά ότι και να δείξει, όσο λωλ και να ναι εγώ στηρίζω.:smiley:

Μόνο το τελευταίο επεισόδιο δεν έχω δει.
Το προτελευταίο πάντως απ’ τα καλύτερα της σειράς γενικότερα.

Double post αλλά πέρασε καιρός.
Τα τελευταία 2 γάμησαν απλά. Πραγματικά έχω περιέργεια τι θα γίνει από δω και πέρα.

αρχισαμε…:D=D>

μολις τελειωσα το καινουριο…καλο αλλα οχι κ τιποτα τρομερο…αλλα αναμενεται καλη η συνεχεια,νταξ καπως επρεπε να κανουν αρχη για οτι ερχεται

Φοβερό για μένα το 1ο, γενικά όσα περισσότερα μας δείχνουν τόσο καλύτερα.
Δεν νομίζω να χουμε πολλά φιλερς φέτος πάντως.
Πχ το 1ο της προηγούμενης σεζόν ήταν πολύ χλιαρό.

τωρα ειδα οτι υπηρχε θεμα για αυτην τη σειρα που γουσταρω να βλεπω

και ξαναρχσε φετος απο την αρχη:πολυ ωραια :smiley:

το σταρ ποιες σεζον εχει δειξει?
για καποιες δεν ειχαν τα δικαιωματα

Αυτό βασικά.