Supernatural

SPOILER για 7η σεζόν (τουλαχιστον μεχρι το 15ο επεισόδιο που έχω δει εγώ :stuck_out_tongue: )

[SPOILER]Σκοτώσανε Κας και Μπόμπι:([/SPOILER]

δεν λεω τιποτα αλλα δες και τα υπολοιπα οπωσδηποτε :smiley:

χμμμ…ενδιαφέρον το πρώτο της νέας σεζόν:D

btw, ξέρει κανείς αν αυτή η σεζόν θα είναι η τελευταία?

Αγαπάμε Supernatural.8)

[SPOILER]Δεν ξέρω αν είναι η τελευταία. Αυτό με το τέλος των δαιμόνων με ανησύχησε μήπως είναι η τελευταία σεζόν.
Δεν θέλω ποτέ να τελειώσει.:D[/SPOILER]

Ναι, κ εγώ γι αυτό ρώτησα:p

[SPOILER]Σορυ ρε παιδια αλλα μαλακια επεισοδιο ηταν.Βαρεθηκα τη ζωη μου.Εδα τις 2 τελευταιες σαιζον το καλοκαιρι κι ουτε θυμομουν τι παιζοταν τοσο που εχουν μπλεξει την ιστορια.Αν και η σαιζον με τους λεβιαθαν ηταν καλη η σειρα αυτη εχει φαει τραβηγμα απο τα μαλλια.Οι πρωτες σαιζον γαμαγανε αλλα μετα εχουν μπει σε κολασεις,καθαρτηρια και εχουν ψοφησει και αναστηθει 5-6 φορες ο καθενας.Καιρος ειναι να τελειωνει και ελπιζουμε απλα σε μερικα καλα επεισοδια και ενα δυνατο τελος.[/SPOILER]

Καπου ειδα οτι θα συνεχιστει μεχρι 10η σεζον και καπου αλλου οτι η 8η θα ειναι η τελευταια. Η 8η καλα ξεκινησε παντως, εγω δηλωνω φαν και συντασσομαι με Scourge αν και απο την 6η και μετα εχει πεσει αισθητα.

εμαθα οτι θα γινει και 9η σεζον και μετα τελος

πρεπει να κατσω να δω τα πρωτα επεισοδια

9η και τέλος; Κανά λινκ έχουμε που να το λέει οφίσιαλ; Γιατί ο Κάρβερ δήλωνε ότι ήθελε να κλείσει την ιστορία του στις 10. Για πες.

οχι δεν εχω
μου το ειπε ενας φιλος που ασχολειται πολυ περισσοτερο με τη σειρα
δεν ειπα οτι ειναι σιγουρο

Hugin thanx τα ξέρω αυτά, αυτό έλεγα και στο ποστ μου. Είναι και παλιό το λινκ άλλωστε. Τέσπα, κάποια στιγμή κάτι πιο επίσημο θα υπάρξει.

Λίγο πιο για τη σειρά τώρα, τελευταία άρχισα επανάληψη από την αρχή και έφευγε νεράκι, όπως την πρώτη φορά που τα έβλεπα. Ειδικά η 3-4-5 σεζόν είναι πολύ πολύ καλές και ήταν όλοι στα ντουζένια τους τότε. Όπως και να 'χει, το αγαπάμε μέχρι σήμερα το SN.

Καταπληκτικό το 7ο επεισόδιο, πάλι εκεί που εξηγεί μερικά πράγματα, ανοίγουν καινούργια ερωτήματα.

Άντε, δείχνει να ανεβαίνει η σειρά και πάλι μετά τα ωραία 5 και 6 και το φοβερό 7. Ωραίο γκεστ από Amanda Tapping. [SPOILER]Περιμένουμε να δούμε τι παίζει με Κας και τα καινούρια του αφεντικά[/SPOILER]

Αυτό το 7χ4 ρε παιδί μου παίζει να είναι το χειρότερο της σειράς γενικά.

Μακράν, αν και είναι το 8x4… 8)

Nαι, σωστός, το 8χ4 εννοούσα.

γενικα αρχισε να φτιαχνει καπως η σειρα ελπιζω να γινει ακομα πιο ενδιαφερουσα στα επομενα επεισοδια! :stuck_out_tongue:

με του Θεού τη βοήθεια, θα φτιάχνει…:stuck_out_tongue:

:twisted::papas:

χαχα για να δουμε μεχρι τωρα ειναι οκ παντως! :stuck_out_tongue:

Bάλτε και κανά λινκ γιατί εγώ δεν βλέπω την φωτό (υποθέτω πως υπάρχει φωτό)