System Of A Down

4 βδομαδούλες περιθώριο τους δίνω να είναι σε τοπ φόρμα. 8)
Avenged και στα καπάκια SOAD. Θέλω βιταμίνες…

^^ με τον πόνο μας παιζεις??

Παρομοίως.:stuck_out_tongue:
Που θα τους δεις?

άλλος απο δω.!!!
σας παρακαλώ…πάρτε με μαζί σας…

download festival it shall be…

Ποτε θα τους δουμε ρε γαμωτο? Μακαρι να ισχυουν οι φημες για 2012. Παντως και εμενα μου φανηκαν καπως μαζεμενοι σε πολλα σημεια, αλλα λογικο μετα απο τοσο μεγαλη διακοπη, θα μπουν σε ρυθμο και θα δεσουν παλι οπως τον παλιο καλο καιρο, δεν τους φοβαμαι…

:D:D:D:D
επιτελους! live απο γερμανια (rock am ring) με καλυψη απο tv

I-E-A-I-A-I-O


(τσεκαρετε αμα θετε, εχει βαλει κ αλλα βιντεα)

setlist:[SPOILER]01 Prison Song
02 Soldier Side - Intro
03 B.Y.O.B.
04 I-E-A-I-A-I-O
05 Needles
06 Deer Dance
07 Radio/Video
08 Hypnotize
09 Question!
10 Suggestions
11 Psycho
12 Chop Suey!
13 Lonely Day
14 Bounce
15 Kill Rock 'n Roll
16 Lost in Hollywood
17 Forest
18 Science
19 Darts
20 Aerials
21 Tentative
22 Cigaro
23 Suite-Pee
24 War?
25 Toxicity
26 Sugar [/SPOILER]

where the fuck is suggestions ?

[B]edit:[/B] το βρηκα απο αλλου yeah

Για δες στο νούμερο 10 :wink:

για βιντεο εννοουσα

απο τα 4 που έχει το καλύτερο είναι το Radio/Video…ο serj πάντως συνεχίζει να ψιλοβαριεται
edit…υπαρχουν και αλλα…το byob γαμει.!

opa

γραψε System Of A Down Live και βαλε να στα εμφανιζει κατα ημερομηνια

το she’s like heroin να δω αν θα παιξουν ποτε

ρε μαλάκα malakian ΣΑΓΑΠΩ.!!! cigaro, λιγοστά φώτα, μόνος σου με την κιθάρα,και βροχή μπροστά/πάνω σου…ΟΝΕΙΡΟ:!:

το οτι χορεύοντας, έσκισα(!!)το μποξερακι μου, πάει στην κατηγορία “έκοψαν κώλους?” :-k

Aδυνατισμένη η φωνή του Τανκιαν, ο Μαλακιαν κλασικά μέσα στην πρέζα, οι System δεν γαμάνε μάνες στα λαηβ τους αλλά είναι πάντα απολαυστικότατοι.
Σφιγμένοι μου φάνηκαν και μένα πάντως.
Εχουν βγει και άλλα βιντεο από την συναυλία.

Eιδα σχεδον ολο το λαηβ.
Ενω παιχτικα ηταν ωραιοι, μου φανηκε διεκπεραιωτικο το λαηβ.
Ελαχιστη κινηση γενικα απο την μπαντα.

Τα λέγαμε, έχουν πάρει κιλά όλοι!Είναι και η ηλικία βέβαια. Είδα και εγώ το μισό περίπου (έπρεπε να πάω για ύπνο) και το ευχαριστήθηκα, αν και λίγο στα φωνητικά χαλάστηκα. Βασικά επειδή τα διαφοροποιούσε λίγο σε σχέση με τα albums. Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό εννοείτε, απλά με χάλασε. Μακάρι πάντως να τους βλέπαμε εδώ ή να είχα την ευκαιρία να τους δω έξω.

ο daron ειναι που εχει αλλαξει εντελως στα λαιβ , στους scars on broadway παχυνε , επαιζε κιθαρα και τραγουδουσε μαζι και σταματησε να κανει τρελες
τωρα που ειναι παλι στους συστεμ δεν εκανε τιποτα
εκει που περιμενες να τον δεις να κανει κατι στο psycho ,δεν εκανε τιποτα παρα μονο τις σβουρες που κανει στο τελος και αυτη τη φορα χωρις επιτυχια

θα έχετε διπλό report από SOAD σύντομα. :smiley:

αν βρούμε και τον serj να πουμε καμια malakian ακόμα καλύτερα…:smiley:

είδα και εγώ αποσπασματικά λίγο το live.Αρκετά καλοί και ανανεωμένοι αλλα δεν ξέρω τα φωνητικά ήταν κάπως.Βλέπω πως το έχετε προσέξει πολλοί.Εμένα προσωπικά τα φωνητικά του Serj πιο πολύ μου φάνηκαν κάπως αλλαγμένα.Αλλα εντάξει μωρέ είχαν καιρό να παίξουν και τα κομμάτια κίολας,τι να πεί κανεις :smiley:

8O

Δεν μπορει να το λες αληθεια.