System Of A Down

Ο τιτλος σε κανει να κατουριεσαι απο την χαρα σου και μετα το διαβαζεις και σκεφτεσαι “what ta fuck?”. Αλλα λενε και αλλιως τα ερμηνευουν. Ο Dolmayan απλα το αφηνει ανοιχτο, δεν λεει κατι σιγουρο. Βεβαια και αυτο θετικο ειναι, αλλα μην προτρεχουμε, αν και ειμαι αισιοδοξος.

Εμ γι αυτό δεν ακούμε ποτέ τους drummers(εκτός αν το όνομα σου αρχίζει από L και τελειώνει σε ars :stuck_out_tongue: )

Οι soad επαιξαν πριν λιγες μερες στο Sydney.
μια μέρα μετά στο ιδιο μέρος πάιζαν και οι slipknot
οπότε είπε ο Joey Jordison να πεταχτεί στη σκηνή να παίξει τύμπανα στο Suite-Pee.
μια που δεν έχει τι να κάνει ο Dolmayan σε αυτό το κομματι αποφάσισε να κάνει stage diving!!

χαχα θεος!

θελουμε και εδω λαιβ γαμωτη:(:(:frowning:

+καινούριο υλικό:):!:

λογικα θα εχει ξαναμπει

daron διασκευαζει κοκοτα
http://www.youtube.com/watch?v=Q7Vr7kPiBQo

ο οποιος daron δε λεει να κοψει τις "αμαρτιες"
http://www.youtube.com/watch?v=Em1pAjhdRvQ

εχει καει μου φαινεται.

παράνοια! :stuck_out_tongue:

System Of A Down is pleased to announce a slate of North American tour dates with special guest, Deftones

http://www.systemofadown.com/system-of-a-down-with-special-guest-deftones/

ΧΑΑΑΑ

January 28th, 2013
System Of A Down will be performing at the Ziggo Dome in Amsterdam, Holland on Wednesday, August 21. Check back for more information on tickets, which are on sale this Friday, February 1.

Λες να ξανάρθω πάνω και να γελάμε με τα τραίνα πάλι;

εγώ πάντως ήδη ψάχνω τικετα

ΓΑΜΩ ΤΟ ΤΙΚΕΤΜΑΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΓΑΜΩ.

Παλι υπερφορτωθηκε και επεσε το σαητ 5 λεπτα πριν ανοιξει η προπωληση.,ασξκησακδξκσξακδσαδσαδσαδωδαωφσωαφωαφωψαδσψσδ

—ουφ μετα απο 1000 ριφρες χωθηκα και πηρα.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

Πολλες φορες απορω πως γινεται να μην εχω καταφερει να τους δω ακομα… Ευχομαι να μην μου μεινει για πολυ ακομα αυτο το απωθημενο.

[B]THE OFFICIAL FB SHAVO ODADJIAN PAGE[/B]

ok… Ill come clean… Its not us(meaning Daron,John Or Shavo!! Its Sej, who doesn’ want to do a new album!!! so please stop harassing us about it!!! We are just waiting for SERJ! Now He might hate me for exposing the truth but i Had too… Sorry folks!!! we’re trying to get a new album out, its just not passing Serj’s RULES! . Kinda funny, since we started the band and now he’s holding us back!! I think we should should release another album again??? As for me… I’m ready to release one with someone who wants to be the singer of SYSTEM. not soeome we have to beg to be a part of SYSTEM!! So with that in mind, what do you guys w should do? Just remember, Hes been holding us back for 7 years so far… wanna wait another $-5 years? or shall we release a record without Serj? u tell us???

αουτς…

:-s:-s:-s:-s

στεγνό δώσιμο

Μην κανετε καμια μαλακια και ακυρωσετε το τουρ σας γαμησα.

[B]System of a Down[/B]

Earlier today, Shavo posted a few statements on his personal Facebook page that do not reflect the sentiments of System Of A Down as a collective band. These were misleading statements that were made during a temporary state of bad judgment on his part alone. To be clear, the full band lineup of Serj, Daron, Shavo and John will be performing all scheduled tour dates. With respect to new SOAD music, although we have not agreed on a timetable for a new album, we all believe that having the four of us do it together is the way to be true to the band and our fans.

Να βγάλουν νέο SCARS ON BROADWAY :!:

αυτό. απλά να πάρουν και τον odadjan και να βγάλουν άλλη μια δισκάρα.