TΖΟΥΛΙΑ.... A star is born

ρε σεις οταν βλεπεται τσοντες δινεται σημασια στη μουσικη…τι αλλο θα ακουσουμε…πειτε και κατι για την ερμηνεια#-o

με σκοτωσες…

δεν κρατηθηκα κ πηγα κατευθειαν στο τελος… περιμενα πιο εκρηκτικο φιναλε…:lol:

μην ακουω για μετριες ερμηνειες κ μαλακιες… η τζουλια παιζει, αυτο φτανει…:respect:

Γιατί αλλαξες αβαταρ εσύ, επειδή τελικά πήγε ο σισε στο φιλικό? :stuck_out_tongue:

Ρε ας μου pmάρει κάποιος λινκ

Έλα, έγραψα πάλι (εχει γέλιο), δείτε:

http://en.tackfilm.se/?id=1267730214196RA21

:lol:

:lol::lol::lol:

καλοοοο

…το εχει κανει και ο κολλητος μου με την φατσα του…
εκανα και πολυ ωρα να το δω γιατι κολουσε το ιντερνετ…

παντως το ποιο γαματο ειναι εκει που η κυριουλα πεταει τις φωτογραφιες των δικων της για να βαλει τις τζουλιας… :lol::lol:

καλο…8)

To έστειλα Αρβίλα για το χαβαλέ…:smiley:

κατι τετοια κουρασαν την ραδιο αρβυλα ομως =/

Φοβερή ερμηνεία, φαίνεται η κοπέλα έχει σπουδάσει καλά το κλαρίνο!

ΒΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΤΖΟΥΛΙΑ!!! :lol::lol::lol:

Μη μου το θυμίζεις ρε. Το 3 δεν το είχα πάρει. :frowning:

Αν εσύ το βρήκες τότε τελικά, θέλω να μου απαντήσεις κάτι πολύ βασικό.

Βασικά η ερώτηση είναι δύο λέξεις:

Angel Dark?

Επίσης δόξα και τιμή στη Mellinda Doll που εμφανίζεται στο 4ο μέρος της σειράς. Τις προάλλες βρήκα και το μοναδικό της βίντεο που έχει γυρίσει για το Asstraffic και οι τοίχοι πέρασαν δύσκολες στιγμές.

Εδώ που τα λέμε βέβαια, σεβασμός και προσκύνημα σ’ ολάκερη τη σκηνή της Ουγγαρίας/Τσεχίας/Σλοβακίας.

Ό,τι είναι η Νορβηγία για το blackmetall. :metal:

ενταξει την κοπελα την ειχε παρει η κατω βολτα και τελικα εφτασε τελειως στο βουρκο…για λυπηση ειναι…

εκτος κι αν τα λεφτα ειναι το μονο ζητουμενο σ αυτη τη ζωη…

οχι τιποτα αλλο αλλα πριν μια 5ετια ηταν μια θεα…σημερα εχει καταντησει ενα μπαζο και μισο (για τα δικα μου γουστα)

H αλήθεια είναι πάντως ότι όντως αν η κοπέλα ήταν σοβαρή, αν δεν είχε μπλέξει με όλους τους κοκάκιδες, αν δεν ήταν πουτανάκι (γιατί για να γίνει κάτι τέτοιο όσο και να σ’ έχουν μπλέξει, παιζεί να σαι λίγο παρτόλα και τσόλι), και αν είχε φύγει εξωτερικό, θα΄χε κάνει μεγάλη καριέρα στο μοντελινγκ…

Στα του τοπικ συμφωνώ με λούπιν, οπλάρχηγους, καρβού κλπ

Μπι κούλ. Όντως λυπήρο, όντως θεωρητικά το ήθικό θα ήταν να μη το στηρίζαμε όλο αυτό, ώραια τα λεγόμενα περι σκατών του ελμαραντ αλλά δεν θα τους βγάλω κι εγώ από τον βούρκο σκατών στον οποίο μπήκαν οι ίδιοι…

Στα περι ενίσχυσης από έμας της όλης ιστορίας, θα πω αυτό που είπε ένας άλλος στο τόπικ: Ντάξει την είδαμε μια φορα την τσοντα, θα την δούμε αλλή μία, τραβήξαμε όσες τραβήξαμε κι από κει και πέρα τέλος…Η ζωή συνεχίζεται…

Στη αυτοκτονία δε θα την οδηγήσω εγώ αλλά η τηλεοραση…Την όποια άλλωστε δεν παρακολουθω, και ο καθένας θα ήταν καλό να κάνει το ίδιο…Αυτή είναι η μεγαλύτερη πουτάνα της εποχής μας κι όχι το τζουλάκι μας <3

Δεδομένο α)
Ηθικολόγοι gtfo από το ΙΕΡΟ τούτο θρεντ. Εδώ παίζει ΓΟΥΡΟΥΝΙΛΑ. 8)

Δεδομένο β)

Την είχα βρει τελικά. Αλλά είχα χάσει το 2. Έιντζελ Νταρκ υπεραγαπάμε, αλλά φυσικά το ΚΑΝΟΝΙ της σειράς είναι στο #1 και λέγεται Simony Diamond. Άξιο ταλέντο των ακαδημιών asstraffic, givemepink κλπ. 8)

όχι δεν έιχε καθόλου πλάκα, και για μένα (και για πολλούς άλλους εδώ) δεν είναι παρόμοιο παράδειγμα

Ούτε που σχολήθηκα μαζι της…

Η τζούλια ήταν η φαντασιώση πάρα πολλών εφήβων της ηλικίας μου

Η θώδη δεν είχε καν μουσικό ενδιφερόν

Τεράστια διαφορα

[SPOILER]Τα χεις μπερδέψει λίγο;

Αν έχασες το 2, τότε έχασες και το 1 γιατί τα είχαν βγάλει μαζί σε DVD διπλής όψης!

Get your facts straight motherfucker :!:[/SPOILER]

δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο μερος ή ο πιο σωστος τροπος να στο πω,αλλα μιας και εδω οπως ειπωθηκε,γουρουνιαζουμε,νομιζω οτι σου ειχα βουτηξει μια,απο τον γνωστο πακο και δεν στο ειπα τοτες…8)…μορ ινφο,οταν κατεβω και το σιγουρεψω…αμα χανεις καμια,μαλλον εγω ειμαι ο υπαιτιος…

Κρητική βεντέτα θα ξεκινήσει :lol:

Τσόντα δε κλέβεις από φίλο…Σοβαρό παράπτωμα*

Για πάκο μίλησε ο λουπιν…Αξιόλογη συλλογή?

*έπειτα από διόρθωση :!: :stuck_out_tongue:

Αν είναι αλήθεια, έχεις πεθάνει για μένα :!:

[SPOILER]Ξέθαψα το DVD.
Α’ Πλευρά το #1 κομπλέ με Σιμόνι Ντάιμοντ.
Β’ Πλευρά το #3 κομπλέ με Έιντζελ Νταρκ.

το #2 έπαιζε μόνο σε τρέιλερ.

[/SPOILER]