Tί κατεβάζεις τώρα;;;;

Motorhead - Rock ‘N’ Roll (το Album )

έχω βάλει να κάνει download το Candyman από Los Lobotomys,αλλά δεν μπορώ να το βρω σε μορφή mp3,μόνο wav,αλλά τι να κάνουμε…

Την τελευταία ταινία της Keira Knightley ''The Duchess", από πολύ καλής ποιότητας DVDRip. :slight_smile: :slight_smile: 8) 8)

τίποτα,σαν καλό παιδί που είμαι ανεβάζω μόνο!


Now playing: Amon Amarth - With Oden on Our Side
via FoxyTunes

ψάχνω το LOST 5ο κύκλο, αλλά μάλλον δεν θα το βρω!!!

εκτός αν το κατεβάσω παράνομα, αλλιώς περιμένουμε μέχρι να δείξει το promo στην Αμερική στις 21 του μηνός !!!

:slight_smile:

έχει κανείς το LOST Via Domus το παιχνίδι ??

από που το κατεβάσατε ??

Το χω βρει σε τορεντ αλλ εχει λιγα seeds και δε το κατεβασα…ακομα.

Superior Drummer v2.0
Τελευταιο καμαρι της Toontrack, πολυ πιο βολικο και ευχρηστο απο το EZDrummer, και το DFH superior.

Average 20κβ/ς
Total 18 GB
Σε λαπτοπ 9 χρονων, με προβληματα στην ψηξη, στην χωρητηκοτητα και στην γκαντεμια… Μεγας βιασμος.

Υ.Γ. Ζητητai επιγοντως δυκτιομενος σε ραπιντσερ, να μου αναζητησει λινκ για --> EZX Funk Masters. Αμοιβη, γυμνες φωτογραφιες απο την θερμοκυτιδα.

Eίναι πολύ καλό, ίσως το καλύτερο σόλο άλμπουμ του Lukather (Στην Ευρώπη κυκλοφόρησε τότε ως σόλο άλμπουμ Lukather και στην Αμερική ως άλμπουμ Los Lobotomys.
Aπίστευτη κιθάρα σε όλο το άλμπουμ και πολύ καλή διασκευή Hendrix. 8)

VILLA 21

YESSSSSSSSSSSSSSS

o Lukather είναι από τους αγαπημένουμς μου κιθαρίστες,οπότε δεν με νοιάζει:D
μακάρι να τον βλέπαμε και εδώ,αλλά τα κλασικά,το ένα και μοναδικό πρόβλημα.

είμαστε σε μια “χώρα” με το όνομα ελλάδα,αυτό τα λέει όλα…

επίσης αν μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει πάρει το μάτι του κανά cd του σε κάνα δισκάδικο.
και για να είμαι και ον-τοπικ,συνεχίζω να ανεβάζω σαν καλό παιδί!:stuck_out_tongue:


Now playing: Edguy - King of Fools
via FoxyTunes

Patch gia PRO 2009…:stuck_out_tongue:

Sepultura - Chaos DVD.
δεν λέω τίποτα άλλο!:metal:


Now playing: Nest - Otter Heart
via FoxyTunes

To πρόσφατο προσωπικό “Εver Changing times” και το Χριστουγενιάτικο “Santamental” βρίσκονται στα κεντρικά δισκάδικα της Αθήνας.

το the wrestler!

Meshuggah-Nothing (να δω τι είναι κι αυτοί επιτέλους)
Rocknrolla OST (αν και δεν είδα την ταινία ακόμα)

Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με Chaosphere, αυτό παραείναι Minimal για πρώτη επαφή, το άλλο είναι πιο ψαρωτικό.

ψάχνω τα 2 με τους Los Lobotomys αλλά μάλλον πρέπει να τα βρω απ’έξω…πάντως thnx θα τα αγοράσω το συντομότερο δυνατόν!:smiley:


Now playing: Nest - Moonbow
via FoxyTunes

Δισκογραφία Naglfar, για μια ψυχή που δεν έχει νετ και είναι κρίμα κι άδικο.

λακη παπαδοπουλο

ελα γοριλακι λακη λακη
πηδα το μαντρακι λακη λακη
.
.
.
.